Jump to content

Recommended Posts

На мен ми е много смешно и без чаши вино. :) Знам че много се спори във форума за азиатския хумор, словестни двубои и незнам си още какво. Но като човек се хили като идиот и през цялото време е с усмивка на лице, как да не е смешно? :)  Всички в сериала са с едни такива големи усмивки и с лекота ги пренасят на зрителя.  Само усмивката на полицая малко плаши, ама... Наистина много добра роля на този актьор. Стига е играл само "прецакания", намери си нещо което му пасва идеално.

 

Малко дебилно го описах, но то азиатският хумор си точно такъв. :) Друго нещо което ми прави впечатление е че химията между главните герои е супер добра. Прилича доста на тази от Marriage Not Dating, даже някакво подобно е усещането от целият сериал. Само дето тук, от време на време има малко драма, която ще ви накара да пуснете по-някоя сълза. Цялата съдба на умрялото момиче + това което и се случва сега е доста тегаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, можеха поне веднъж да избягат от драмата и направят сериала само с пинизи, без тежките съдби (то и бащата, и брат й и тн...)

Красавецът от Шайн-а

 

ndrmu1uodph3wmcukucozah9g9wltvc8.jpg

 

и тук ми е много мазен, но ще го преглъщам хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме ухилиха някои диалози, примерно онзи "Щях да повърна" и "Амаааа, какво, от мен ли?!" :28558: Има забава;) Само че ей сега ще задълбаят в драмата и кримито, дано не изгубят приятния ритъм на разсмиване:)

 

"Красавецът" е безупречен - мазно-миличък пред хора и неудържимо пресметливо психо зад кулисите. Доволна съм от играта му;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е забавно и на мен, единственото, което е странно 

ще да е за пръв път д харесвам актриса и екранна двойка като цяло, а да не ми се ще девойката да остване с младежа. Обикновено зрителите гледат на историята (в случая с разните там романтики)през очите на главната героиня. Очаквах същото тук - смях с призрачната мадама, която е по-жизнена от къде що ''живи'', щъкащи из екрана, но романтика с истинската Бонг Сун. А то какво излезе – динамиката между Су А и Шефа бие по точки тази, щежду него и спящата красавица. Девойката не заслужава да я приспят или доживот да споделя тяло, затова очаквам много сълзливо да ни сбогуват с призрака. А реално досега изгледахме една камара сцени между Су А и Шефа, срещу мъничко флъф с истинската Бонг Сун. Да се чуди човек коя точно ни е главната героиня и в коя се влюби реално готвача.

 

 

Иначе ми е едно такова топло на душата да гледам Im Joo Hwan в новото му амплоа на лошко, стига вече с кучешките погледи от първите епизоди. Според мен ще го екзорсират на бърза ръка, обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех как мислите, че ще се развият нещата и хоп виждам мнението на funktastic17. То ще е много странно да го "екзорсират" сега като се има на предвид, че е в това състояние от малък.....По скоро мисля, че няма да доживее последния епизод.

В по-ранните серии си мислех, че духчето ще накара Бонг Сун да се промени и ще и влее малко увереност (то бива, бива да си толкова задръстен и мълчалив и постоянно да повтяряш - "Съжалявам"... но докога?!).
Но после като видях как постепенно духчето и шефа се влюбиха и на мен ми се прииска тя да остане, без да се превръща в чудовище. Много се надявам, да намерят начин да я отсавят при нас и да я съберат със шефа по някакъв начин.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много добро,а най-вече ми направи впечатление, че не са като дърво при целувки и подобни сцени. :D

Главната много добре играе. Даже по едно време забравих, че е една и съща. Наистина е дразнеща реалната Бонг Сун с нейното "I'm so sorry", но все пак съм на нейна страна. А с това признание в края на 12ти епизод не знам какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам шансове да оставят призрачката на тоя свят. Аре за смях един алтернативен финал: лошото ченге загазва по някакъв начин и изпада в клинична смърт. Призракът се намъква в тялото му и се подвизава като таен обожател на своя шурей, докато смъртта ги раздели. И вече съвсем алтернативен вариант - двамата правят щастлива гей-двойка, а горката сестра на готвача от бяс прохожда, за да ги натупа с точилката :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ченгето вече

 

има зъл дух. Не забелязахте ли? Дадоха в една серия как го завладява и сега той го командва. Затова така лесно разбра какви са нещата, които пази тя. Но явно духовете не се виждат един друг, затова нашето духче не разбра какво става. Много ми е чудно защо пази телефона й. Как я е удавил, защо? Имам чувството, че един ден този телефон ще бъде включен от някого и баща й разбере, че не е изхвърлен. A и партньорът му вече има едно на ум за него заради часовника му.

 

 

 

Много приятен сериал!  :28558:  Подскачам от нетърпение за всяка нова серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм...разбрахме, то оттам идват всички шеги с екзорсирането. 
На мен ми се върти алтернативна теория

злият дух не е in charge 24/7 , може да е симбиоза, удобна и на двамата. Нали помните как точно и в какво състояние беше нашият като детенце, когато го намери призрака. Според мен истинското полицайче не спира злодеянията на ''съквартиранта'', но се опитва да намали щетите. Затова се е оженил за сестрата на готвача, затова ходеше в ресторантчето всеки ден, макар храната да е ужасна. Може да е нещо като странен призрачен стокхолмски синдром – да не се опитва да спре злия дух, защото реално той (или тя де :Д ) го е спасил, но и да не е му е точно комфортно с всичките лошотии, дето ги свърши. Иначе няма логика: подозираме, че причината да се ожени, е от чувство за вина, последно като показаха злия дух, не ми се вижда да го гризе съвестта особено.  


Толкова от мен и теориите ми досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, полицаят изглежда достатъчно сеферен дори и в "нормалното" си състояние. Следи какво се случва, та пушек се вдига;) Иначе според шашканията на шаманката пичът е доста специален по рождение и хороскоп, тя нали с учуди как така е женен, щото въй, не може:) Има някаква вероятност да е обладан трайно от озлобяващ се призрак (като главната призракиня), но едва ли духът напуска тялото на пресекулки.

 

И още един алтернативен ромАнтичен финал - призрачката обладава тялото на готвача на равни начала и си се радват на мастурбация:) Малко ме разочаровахте - може ли никой да не се засмее на предната ми тъпня? :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се смях доволно и на двете тъпни, но не ми се драскаше телефона с пясък.

Озлобяването е възможно, но някак цялото му поведение е твърде двойствено, за да е само с един акъл. Ще кажат, де. Много кофти, че именно той е пречукал сладкото призраче..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де то ясно че е обадан, но не е ли малко странно той да помни какво прави злобния дух и да се примирява (да намалява щетите), а нашата Бонг Сун да не помни нищо?! По скоро злобния си е заклещен в него и си живурка под прикритие, но на моменти го избиват балансите. kcekce  последния алтернативен финал е уникален  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за усмивката ;)

 

На мен поначало ми изглежда като да се прави на миличък, за да се застрахова от подозрения към своята особа. Просто защото е неестествено да има толкова ню-ню милинки-сладинки хора :) Всеки се ядосва за нещо и се вкисва чат-пат, особено ако влачи бремето на грижа за инвалид и по работа се занимава с гамени и престъпници. Пък тоя беше подозрителния неизменен позитив от-до. И без обладаване от призраци бих го възприела като психопат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, ето че имало връзка...

Явно ще го завършат ударно. Аз доволна!

 

На Джонг Сок притеснено-развълнуваният глас всеки път ме размазва, ведно с умопомрачителното му "сладкодумие" като се прави на корав тип! <3

 

 

BTW, много ме кефи закачката в 14 еп. - вече сума ти народ обиколи тая шавлива призрачка :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен на фона на цялата сериозност на сюжета пак успяха да ме разхилят:)

 

 

Когато шаманката се оплака, че й е горещо и призрачката й дъхна :28558: Златен момент! Пък физиономията на актрисата при ядно "дъхване" ме покърти още първия път :up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен изпускат много голям потенциал в сюжета, като не дават призрачето да я обладава отново. Особено сега като той знае за двете, щяха да се получат доста интересни разговори и ситуации. Много ми се иска да я видя и другата двойка още веднъж. :) За съжаление вече има прекалено малко време, а трябва и мистерия да разкриват. То всичко стана ясно де. Аз още в началото си знаех че главният готвач си харесва срамежливата повече. Още преди да разбере че тя пише блога и т.н.  Характера на другата, обаче им помогна да се сближат. Психопата или ще умре или ще го затворят доживот. По логиката на корейските сериали, няма как призрачето да го чака нещо различно от възнасяне в небесата. Отдавна отминаха времената на корейските сериали в които двамата умират за да са завинаги заедно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз още в началото си знаех че главният готвач си харесва срамежливата повече. Още преди да разбере че тя пише блога и т.н.  Характера на другата, обаче им помогна да се сближат. 

 

 

Напълно споделям това мнение. За разлика от преобладаващите мнение аз лично не харесах двойката "призрак - шеф"..... Да мацката лудо ме кефи но исках да стане точно това - да помогне на другото мацето да свали шефа си  /сори но никък ме няма с имената им/ :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е зрителите да стискат палци за призрака - просто главната сива мишка беше безкрайно дразнеща с плахото си мънкане и вечния си страх от уплах... Човек би си помислил, че ако виждаш призраци от дете, малко или много ще си им свикнал. Но не и нашата - сякаш за пръв път виждаше духове, не знам как не й окапа косата от толкова шубе:) Като сипеш върху това и постоянния й страх от ЖИВИ хора, направо ти се отщява да гледаш любовната й история.

 

Взе да се развива като образ, откак пръждоса на няколко пъти оня синкав призрак, докато си режеше зеленчука. Но неизбежно се запитах, ако е било толкова лесно, за какво се е шмугала по ъглите цял живот досега? Докато призрачката се хвърля винаги смело в действие с усмивка на уста, че е и доста изобретателна. Намираше време и да помогне на баща си, и да нахока оня нехранимайко братчето си. Как да не й симпатизираш?;) А и готвачът не е достатъчно антипатичен, за да му пожелаеш какавида вместо пеперуда:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какавида, ама има заложби за пеперуда. Иначе и аз си харесах призрачката в пъти повече - то не беше смях, не беше чудо :) (да не говорим, че Пак Бо Йонг за мен направи страхотна имитация на актьорската игра на своята колежка, която само по себе си ми е много чаровна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...