Jump to content

Recommended Posts

Олеле, зарибявката тук ще е голяма. Изгледах го и аз без субтитри и сега ще се получи, като с Великата сватба. Няма как, при тава яко начало и тази харизма на Ji Sung, както и блестящата игра им съвместна игра с докторката. /и двамата са, като избягали от психото/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да ѝ имам обувките на  докторката. :rofl:

 

С нетърпение очаквам да видя как Ji Sung ще се превъплъти в 7 годишно момиченце,

 

Лошото е,че още няма руски субки. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите два епизода бяха страхотни, нямам търпение за следващите. Музиката също ме впечатли. Не мога да си представя как Хьон Бин с някакви си две личности ще се съревновава с Джи Сонг и неговите седем. Или пък една Хан Джи Мин с двамата близнаци, откаченост на квадрат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 1 епизод има рус. суб.Приятно гледане.

Благодаря ти! :icon_sunny:

Изгледах го със суб. купона е на шест,а още колко много ни престой да се забавляваме с тези шматки. :28558:

 

 

 

Момчето което събира изрезки от вестници ми се струва да е братчето на главната.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji Sung ми направи впечатление в серилала Secret love, интересно друга подобна драма с раздвоение на личността ще е с Hyun Bin - Jekyll and me , ще видим коя ще излезе по интересна, напоследък почвам различни сериали и така и не мога да ги догледам, губя интерес.. Напоследък не може да ме грабне никоя история.. Почват добре а после пълно разочорование.

Първи и втори епизод вече с английски субтитри е да видим какво следва ... :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето започна супер! Вече се запознахме с две от личностите на Cha Do-Hyun и дори накрая започна да ни представя третата! Обожавам Джи Сонг и със сигурност няма да ни разочарова! Главната също е голяма шестица - ще пада смях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти! :icon_sunny:

Изгледах го със суб. купона е на шест,а още колко много ни престой да се забавляваме с тези шматки. :28558:

Къде го има с рус. суб.?Може ли линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се признае, че Ji Sung си избира винаги сериали с интересни сценарии. "Паднах си по теб, защото си първата, която се държа грубо с мен" <_<-_- . Пълен психопат :D. Ще бъде интересно ако всеки един от персонажите му си хареса различно момиче и остане различен, но едва ли ще стане така... все пак знаем какви романтички са корейските сценаристки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде го има с рус. суб.?Може ли линк?

Ето, заповядай, първи и втори епизод. :)

 И на мен началото ми хареса, засегнатата тема с психичните разстройства явно е на мода. Актьорите е излишно да коментирам- доказана марка.Не мога да се въздържа, все пак да кажа- не знам Бини, защо е  отказал ролята и как щеше да я изиграе , но Джи Сонг не престава да ме удивлява с играта си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха тоя смотльо Сънг Ги отказал ролята?! Еее значи е време да наруша ембаргото си към к-драмите с това заглавие! Нормално да откаже смехорана, сигурно щеше да си говори сам ако беше се хванал с толкова комплексен персонаж, пък може и да го е загризала съвеста пред перспективата да съсипе поредният интересен герой ама едва ли... Джи Сънг от друга стана е пич, евала му че си е поставил толкова високо летвата! Две от неговоите участия са в едни от най-любимите ми драми. Персонажите с психични разтройства винаги са ме привличали, нестандартни са и може да се очаква всичко от тях, което отваря доста интересни перспективи за развитие на действието, а този синдром в частност тук предлага цели 7 поведенчески модела за протагониста! Остава само да са изградили ситуациите като хората и може да стане доста интересно. Направо го тегля...хахаха И Сънг Ги?! Чак ми се иска да съм бил там като си е подвил опашлето докато прелиства с треперещи ръчички сценария, преди да го захвърли безпомощно в кошчето! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм разочарована от недомислиците... Психиатърка, която крещи като луда, луд с някаква измислена диагноза, Джи Сонг трябва да е под 30, а въобще не изглежда такъв, да не говорим, че ако той ставаше за американски футбол, и жените наред с него трябва да ги включат в отбора.

Цялата постановка с раздвоената и разтроена и незнамсиколко-роена самоличност е толкова идиотска, че само му сваля реномето. Джи Сонг може да се справи с няколко героя, но сценарият го прави изглежда глупаво.

Няма нищо, с което да ме изненадат - поредната крещяща корейка, на коята е лепнат някакъв етикет за разнообразие, с поредните едноизмерни герои и единичен по-интересен главен герой.

Не знам кога вече тези корейски сценаристи ще се научат да пишат достоверни истории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм разочарована от недомислиците... Психиатърка, която крещи като луда, луд с някаква измислена диагноза, Джи Сонг трябва да е под 30, а въобще не изглежда такъв, да не говорим, че ако той ставаше за американски футбол, и жените наред с него трябва да ги включат в отбора.

Цялата постановка с раздвоената и разтроена и незнамсиколко-роена самоличност е толкова идиотска, че само му сваля реномето. Джи Сонг може да се справи с няколко героя, но сценарият го прави изглежда глупаво.

Няма нищо, с което да ме изненадат - поредната крещяща корейка, на коята е лепнат някакъв етикет за разнообразие, с поредните едноизмерни герои и единичен по-интересен главен герой.

Не знам кога вече тези корейски сценаристи ще се научат да пишат достоверни истории.

2073 година, март месец. :na2:

Всъщност, ако напишат достоверен сценарий никой в Корея няма да го гледа. Примери колкото искаш.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм разочарована от недомислиците... Психиатърка, която крещи като луда, луд с някаква измислена диагноза, Джи Сонг трябва да е под 30, а въобще не изглежда такъв, да не говорим, че ако той ставаше за американски футбол, и жените наред с него трябва да ги включат в отбора.

Цялата постановка с раздвоената и разтроена и незнамсиколко-роена самоличност е толкова идиотска, че само му сваля реномето. Джи Сонг може да се справи с няколко героя, но сценарият го прави изглежда глупаво.

Няма нищо, с което да ме изненадат - поредната крещяща корейка, на коята е лепнат някакъв етикет за разнообразие, с поредните едноизмерни герои и единичен по-интересен главен герой.

Не знам кога вече тези корейски сценаристи ще се научат да пишат достоверни истории.

 

В случая не всичко е недомислици - психиатрите по принцип са доста луди, така че не е нечувано да има такава психиатърка. Сега, друг е въпросът, че беше странно, че в психиатрична болница приемат "спешни" случаи и че лудите уж са под наблюдение, а могат да хукнат ей тъй на да бягат от съответното заведение.

 

И аз смятам, че е смешно, че Джи Сонг играе американски футбол - там ще го отнесат като пътен знак, но по принцип има и такава позиция в отборите - по-лек на килограми човек, който е много добър спринтьор. И въпреки това Джи Сонг е прекалено малък на размери според мен. И освен това, ако всеки път при насилие си сменя самоличността, не знам как точно е играл, след като американският футбол е доста по-брутален от много от боевете, на които станахме свидетели в тея 2 епизода.

 

Иначе може да споменем и колко зле бяха направени сцените в "Ню Йорк" - доста си личеше, че голяма част са снимани на зелен екран. 

 

Въпреки тези забележки аз отдавна съм спряла да търся кусури, защото сигурно един епизод на сериал нямаше да загледам, ако исках всичко да е реалистично. Мен ми стана пределно ясно, че тоя сериал ще е по-скоро забавен, отколкото реалистичен още в момента, в който представиха болестта на Джи Сонг като обладаване от зли духове. Че чак и татуировки получи човека. Затова въпреки условностите ми харесва. Пък и харесвам главната двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че така през пръсти го правят - биха могли да попрочетат малко повече за шизофренията и раздвоената самоличност и да създадат нещо по-качествено. 

Главната героиня ако е психиатър, по-скоро да и дадат сертификат за продавачка, отколкото за нещо друго. Вика като обезумяла в някакво такси, докато я преследват, пък преди това няма проблеми да преметне над себе си един мъж... Абсурди с лопата да ги ринеш.

 

Ще го гледам като пародия - друг начин не виждам да го изтърпя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab, шизофренията не е раздвоена самоличност. Тя си беше описана в It's Ok, That's Love... Колкото за раздвоената самоличност... Това нещо още не е доказано, че съществува. Има предположения, но не и доказателства /доказани случаи на раздвоена самоличност/. Което значи, че няма как да прочетат и да се образоват по темата, а само да спекулират. Оттам нататък всичко зависи от това как искат да представят историята - дали като дълбока душевна драма и да вкарат мъчения безброй, или като комедия. Тук са избрали втория вариант.

Сидни Шелдън има подобна книга - за една мацка с много самоличности, които се борят за надмощие, но и се защитаваха една друга. Беше интересно, но там имаше криминална загадка. Тук ще наблегнат на комедийния ефект. Което лично мен ме радва повече, защото ми е писнало от сериозни драми.

 

"Вика като обезумяла в някакво такси, докато я преследват..." - това ми звучи като баба ми : щом някой е завършил университет, той автоматично става изключително интелигентен и заслужаващ червен килим /и безгрешен/. Психиатрите са, в по-голям процент, пълни перковци. Също така процентът на самоубийства при психиатрите е доста висок /при лекарите е сред най-високите проценти, а от всички лекари - при психиатрите е най-висок/. Което ги прави по-лабилни от другите хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение доколко е реалистично или не, но просто играта им е зашеметяваща. Джи Сонг отново е в стихията си. Ролята му е изключително трудна и ще се насладя на изпълнението му максимално. Това е измислица и автентичност не би следвало да търсите, не е документален филм.

Слабичък, дребничък, много важно, я го виж с моите очи. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви нагледен български пример за това заболяване, с проява на т.нар., множествена личност- цък  20 в 1.

 

И аз се стреснах от крясъците на психиатърката, но е нормално в момент на уплаха, да реагира, не като психиатър.Друг е въпросът, че винаги ги представят и тях малко, като пациентите им.Май, май и брат и е от контингента.Явно темата за отклоненията в психиката ,вследствие големия ежедневен стрес на хората, ще е все по-актуална.Да не забравяме и това, че  гледаме романтична комедия, а не филм,с претенции за "Оскар".Така, че ако  е представено гледаемо и интерено, няма да търся дупките в сценария.(Дидо го е казал точно :28558:) От 2 епизода, няма как да правим генерални заключения.

Колкото до годините на Джи Сънг- е как да намерят някой до 30г., да изиграе нещо такова -те само айдъли кажи-речи в тоя контингент :28558: Като махнем отказалите ролята актьори, тия, за които се сещам до 30, с възможности, за такъв персонаж са, Yoo Seung Ho но той пък е много млад и сега излезе от казармата и Yoo Ah In ,който пък влиза в казармата, може би и талантливият  Ji Chang Wook, но той го раздава "Healer".

Другите, макар и кадърни, стават  да играят любовници, детективи, извънземни,  журналистчета, ученици, но едва ли, човек с толкова самоличности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то психиатрите с шизофрения не могат да се справят, та едва ли с 20 в 1. Тежко и горко на човека с 20-те. Имам позната с шизофрения и вече над 20 години няма оправия.

Извънземните са в нея и няма излизане. Нищо не остана от красивата и интелигентна жена, която беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...