Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Watch Out For This Woman

 

이 여자를 조심하세요

Държава: Корея

Година: 2017

Жанр: комедия, романтика, трилър

Епизоди: 40

Продължителност: 30 мин.

Режисьор: Park Sun Ho

Сценарист: Kwon Ki Young

Канал: SBS

Старт: 10 май 2017 г.

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Ji Chang Wook - No Ji Wook

Nam Ji Hyun - Eun Bong Hee

Choi Tae Joon - Ji Eun Hyuk

Nara (Hellovenus) - Cha Yoo Jung

Park Gyu Young - Park So Young

 

Резюме:

Историята се развива в залите на съда и прокуратурата.

Ън Бонг Хи е стажантка в съда, но неочаквано става главна заподозряна в дело за убийство. На пръв поглед тя е нежно и крехко момиче, но се е занимавала с таекуондо и може да се грижи за себе си.

Но Джи Ук е талантлив адвокат, който по-рано е бил прокурор. Заедно с Ън Бонг Хи разследват престъпления.

Двамата герои са преследвани от убиец, който страда от загуба на паметта.

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че пишеше че и мацката е приела ролята  там откъдето взех снощи инфото за Чанг Ук. Най-после нещо

различно и от него да видим, че и на него му беше писнало от толкова екшън. :28558: Пък и са сладка двойка

така като ги гледам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, че това е последният му проект преди да влезе в казармата да видим дали ще се оттърве от етикета "секси таен агент". Актрисата на която първо предложиха ролята мен малко повече ми харесваше и феновете, като почнаха да им правят колажи установих, че доста са добре един до друг ама тя взе, че отказа. Тази също изглежда симпатична да видим Чанг Ук как ще се справи с нуна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживях и това в корейска драма. И убийците ги ловели злощастията, хаха. Дано да е добре подплатена връзката свързваща престъпленията му със загубата на паметта, иначе ще си пускам сериала и гръмко ще се хиля. Голям зор ще види тоя човечец. Чудя се кое точно ще е забравил? Хипотетично: това, че е социопат, че търси отмъщение, кого е убил или периодично ще си припомня кого има да преследва чрез записки   :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, на кака... :D

Резюмето не звучи особено добре, особено частта с убиеца и загубата на памет... ама к'вото е!

Чакам с нетърпение! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо на нашия главен не му върви с екранните половинки. :( Официално и тази кака е отказала

да играе с него цък. Е, ще чакаме...до май месец има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма защо ще му отказват? Явно има нещо, което витае около него, но какво?

Който знае нещо да намята пък било и редположеня, поредени от слухове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно актрисите които до сега бяха предполагаемите,отказваха не заради него,а заради ролята им.Търсят явно такава,която да хареса ролята.Надявам се,че ще изберат Подходящата,за него.Ще изчакаме и ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацките отказват, но пък един от добрите му приятели също приел да участва последно, го гледахме, като Лошко в "Изчезналите 9"  - Choi Tea Joon. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска са направили пробни снимки. Очаква се сериалът да започне май месец. Няма да е напълно заснет, като го пуснат, така че в последствие взимайки предвид публиката някои неща от сценария могат да се променят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях, че са му намерили една от дълбоките резерви за партньор, вече не знам дали ще си заслужава гледането. Явно продуцентите не са имали друг избор за актриса (макар, че има поне няколко по-добри избора от този), но това не говори добре за сериала. Остава под въпрос.

А, променете актрисата в главната роля в описанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да си мисля след тези трейлъри...

18058038_1734353460190152_2110369289932918057918_1734353456856819_75982325025766

В едно поне съм сигурна тази зализана коса хич не е за Чанг Ук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е по-скоро рекламиране на драмата и героите, а не подсказка за съдържанието. Лека заигравка с предстоящите президенстки избори, които са ден преди започването на драмата.

При Moonlight drawn by clouds също използваха подобна нестандартна забавна реклама с танцуващия Пак Бо Гом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха Чакам го с нетърпение . четох няколко резюмета и ми се вижда абсурдно смешно и забавно историята на убиец с амнезия . хахахаха



започва след два дена на 10 май ... хъхъхъхъ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До болка познатите корейски работи в първи епизод. Има някаква врътка между адвоката и съдията. Ще видим по нататък каква е. 

Много бързо ей така го убиха и тя заподозряна.

Ча Джин Ук невероятно красив както винаги.  :kissy:  :kissy:  :kissy:  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли на хубост ще се надяват, както напоследък  (Ча Джин Ук визирам естествено), а не на сценарий? Ако е гледал някой двата епизода да каже, че да не губим време всички, а направо да си минем на думата ;) , защото драмата е  все пак 40 епизода :28558: , макар  и по 30 мин.  .

На руски двата епизода цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли на хубост ще се надяват, както напоследък  (Ча Джин Ук визирам естествено), а не на сценарий, ако е гледал някой двата епизода да каже, че да не губим време всички, а направо да си минем на думата ;) , защото драмата е  все пак 40 епизода :28558: , макар  и по 30 мин.  .

На руски двата епизода цък

Мацко бъркаш се , 16 епизода по 60мин... поне си плакнем очите с красоти ако е бозава работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото нещо е, че най-после Нам Джи Хьон е получила роля на нормална жена, а не на поредната задръстена наивна непълнолетна селянка. Промяната, особено във външния й вид е огромна и за добро. Честно казано, след първата серия, нямам определено мнение за сценария, ще изчакам още няколко. А, явно преводачите правят някакви магарии, режейки една нормална серия на 2х30 минути и не немаирам обяснение защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са преводачите Дидо. Телевизиите са решили да правят някакъв нов формат и делят една стандартна серия от час на две по 30 мин. Много ме съмнява, че са някакви врътки заради рекламното време. И при другия сериал с маскираният принц  е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...