Jump to content

Nomura Shuhei (Номура Шухей)


Dark_Angel

Recommended Posts

Знаех си, че ще се появи като гост-актьор в някоя от дорамите, които вървят в момента и той го прави. Шухей ще последва колегата си от агенция Amuse Кимито Тотани като гост в Perfect Blue, в 9-ти епизод, който ще се излъчи в понеделник (бел.ред. 3 декември). Героят му ще се казва Кацухико Мороока, същата фамилия като героя на Тайши Накагава, а това означава, че със сигурност ще се появи в ролята на негов брат (както става и в книгата, макар че тук изобщо не се движат по нея, измислици-премислиците преобладават). Ще имат сцени заедно с Тайши. Браво. С интерес ще проследя новия епизод. Винаги в понеделник ги гледам, но само заради Тайши, сцените с него и с помощта на стрелката напред. Сега след Масатака Кубота в първи епизод, Кимито Тотани в 4-ти, ще имам още една причина - участието и на Шухей.

 

(Шухей е последен в дясно, прав до Шота Мацушима; много се промени и порасна и на височина, настигнал е Шота)

 

И фотосесия на Шота Мацушима, Харума Миура, Кенто Каку и Шухей в новият януарски брой на Junon. Много приятно ме изненадаха онзи ден, когато разглеждах сканираното списание.

 

1cb3ce8a1d737ecc.jpg

 

Това е торта за рождения ден на Шухей, която му подариха момчетата. Юта Косеки я публикува в блога си. Изненадали са го.

 

 

 

1080312d4bfc2205.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах в понеделник участието на Шухей в 9-ти епизод на Perfect Blue. В книгата Шиня Мороока (героят на Тайши Накагава) е арестуван по подозрение в убийството на своя по-голям брат Кацухико Мороока (героят на Шухей Номура). Тук обаче изобщо не се движат по нея, нито пресъздават сцените, но все пак включиха героя на Шухей в този 9-ти епизод, като брат на Тайши. Кацухико Мороока е мноогобещаваш безйболист (питчер), който обаче е заплашен с убийство, ако участва в Кошиен (бейзболното първенство на гимназиалните отбори в Япония). Разкриха случая, супер кримоноложката се намеси, разбрахме кой всъщност бе виновен. Видях на финал, че историята с героя на Шухей ще продължи и в десети епизод, и че все пак ще има някаква драма (както става в книгата), но ще разбера какво точно ще се случи след няколко дни.

Отличен Шухей. Доволна съм от представянето му, а и той отново бе в ролята на бейзболист. Тайши, който е по-малък от него с 5 години, го е задминал вече на височина. Малкото братче защитаваше пламенно своя аники. Хареса ми този епизод, действието се развиваше бързо, а и се порадвах на две от любими си хлапета, които бяха в ролята на братя.

 

Миналата седмица гледах Шухей заедно с Юта Косеки като гости на Такеру Сато в Takeru TV vol. 15. Двамата са много близки приятели, а Такеру ги бе поканил и по повод излизането на дисковете с момчетата от Amuse, а и за да поговорят за първото участие на Косеки-сан в шоуто. Такеру се шегуваше с тях, като по-голям и беше с едни черни очила, приличаше ми на Арнолд Шварценегер в Terminator 2: Judgment Day (1991) (Арни носеше същите), само че естествено в доста по-слаб и нисичък японски вариант (хаха).

 

Шухей в Perfect Blue (2012)

 

cfcba0d256be356c.PNG

 

... и в кадър заедно с Тайши Накагава

 

 

860e49968b8c575e.PNG

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес японците пуснаха най-новата реклама на Шухей, която е с Маки Хoрикита и е за NTTDocomo. Номура-сан стана тяхно рекламно лице. Страхотна е. Браво и на двамата.

http://www.youtube.com/watch?v=0y_jVNV62UM



Perfect Blue приключи в понеделник, а с това и участието на Шухей в дорамата. Историята с неговия герой, брат на Тайши Накагава, бе представена в трите финални епизода 9, 10 и 11-ти. За съжаление решиха все пак на финал да представят историята, както става и в книгата, а съдбата на Кацухико Мороока (Шухей Номура) бе трагична.
Очаквам след два дни и DVD-то на Soup - Umarekawari no Monogatari. Много позитивни коментари изчетох за този филм, както и за играта на Шухей.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шухей и Маки изглеждат много добре и рекламата, като цяло, се е получила хубаво.

Колкото до Soup - Umarekawari no Monogatari, от трейлъра ми изглеждаше интересно, а и кастът ми допада.

Надявам да го преведат на английски, за да може да го гледаме, не че пречи да хвърлим поглед без тях, но е друго,

когато може да разбереш за какво става въпрос.

 

2e27b46d0ca7d52c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Rie ме изненада с прекрасната новина, че Шухей ще снима филм с Сота Фукуши и Цубаса Хонда.

Днес вече се намира и информация на английски.

Филмът ще се казва Enoshima Prism , а премиерата му ще бъде през лятото на 2013 г.

Тримата ще играят най-добри приятели, но след като Саку(персонажът, който ще играе Шухей) умира, останалите двама

постепенно губят връзка. На третата годишнина от смъртта му, Шута(Сота Фукуши) се качва вав влак от Еношима

и някак си се връща назад във времето. Разбирайки това, той решава да промени миналото, като спаси Саку.

 

Това заглавие веднага го прибавям в листа с неща за гледане. Няма как да пропусна тези двама сладурковци на едно място.

 

b904d4b41a70e431.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото, когато не бе публикувал два месеца в блога си, обеща, че вече ще е по-редовен. Старае се да отделя повече време и да споделя какво ново предстои с него и какво да очакваме. Последно се отчете на 22 декември с информация за рекламата му с Маки, която вече бяхме видели преди два-три дни (по-добре късно отколкото никога). Зает е, и заради репетициите с колегите, а вече и със снимките на новия филм, за който обаче все още сам не е написал повече подробности. Много се зарадвах вчера, когато видях новината в японските сайтове, Шухей заедно с други двама мои любимци - Сота (Господин Усмивка) и Цубаса. Трябваше да споделя на някой. В случая Dark_Angel беше подходящата "жертва", а и знаех, че ще се зарадва.

Много израстна за мен Шухей в тази една година и се радвам, че продължава да се развива.

Първото шоу на Super Handsome Live е утре. Вълнувам се, все едно имам билет и ще съм там. Станах свидетел вече толкова месеци на подготвката, на новините, които излизаха постоянно, а и все пак любимите ми момчета от агенция Amuse ще са там. Очаквам и първите коментари утре в интернет, какво ново са представили.

Любимата ми група от тазгодишните представления - Кинари Хирано, Рюноске Камики, Шухей, Рьо Йошизава и Юта Косеки (подредих ги по възраст).

 

e09d20d649b657d5.jpg

 

Снимка от предстоящия филм, която ми хареса и запазих. Шухей, Сота и Цубаса.

 

 

154139a8afe0c94c.jpg

 

 

И една снимка (от миналата година е, но съм я запазила, защото е много забавна) на Масахиро Иное (Рудолф, хах), с който Шухей си партнира в дорамата Pro Golfer Hana (2010), а и повод с нея да честитя коледните празници.

 

 

a970eb51f080c1fe.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах Soup - Umarekawari no Monogatari. От няколко дни е качен в японските сайтове, а днес вече го свалих и изгледах. Забелязах, че все още го няма в asiatorrents, дано скоро го пуснат и там.

 

Добър филм, много добър, а дори и аз, като човек далеч от безнадежните романтици, нито харесвам и истории с прераждания, останах много доволна от видяното. Филмът започна с кадър с Шухей, завърши и с него. Розите, които купи и подари в църквата, бяха прекрасни. Всъщност героят му се включи във втората част на филма (събитията го изискваха, поради факта, че главните герои в началото изпълнявани от Кацухиса Намасе и Манами Кониши загинаха), но бе много важен за историята. Ай Хашимото не бе с голямо участие, включи се малко преди финала, като съученичка на Шухей, но пък веднага той бе привлечен от нея. Алис Хиросе ми хареса много. Страхотен образ имаше, героинята й бе много бойна, директна, не и пукаше от никой и нищо. С Шухей бяха приятели и съученици, тя го подкрепяше.

Отново бих изгледала филма, когато (ако) го преведат на английски. В ролята на майка на Шухей тук се появи и Кейко Хориучи, която бе майка и на Урара (Еми Такей) в Tokyo Zenryoku Shoujo (2012). Веднага засякох и познах Stardust-присъствието във филма - участва и Хироки Накаджима. Последно го гледах това лято в епизодите на Ghost Mama Sousasen като приятел на Юма Санада и Рьоске Ямамото.

 

Браво на Шухей. Отлично представяне отново за него на голям екран. Пробива си уверено път и това ме радва. Расте.

 

Скрийшот на Шухей, който направих от филма

 

69ec19f3625cf41e.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменах го преди малко в темата на Рьо Йошизава и ето я новината за участие на Шухей в дорама (от Amuse се раздвижиха с участия в новите продукции).

Sodom no Ringo (2013) е заглавието и ще стартира по телевизия WOWOW на 23 март 2013 г. Предвид, че е продукция на тази телевизия, мисля, че епизодите ще са само 6 (това е бройката им почти винаги). На Шухей ще му партнират Шинобу Тераджима, Анна Ишибаши (с която той игра и в мобилната дорама с Кенто Ямазаки Graduation (2012)), Шуго Ошинари, Джунпей Мизобата и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за Шуго най-вече, защото миналата, та дори и по-миналата година съвсем не ми хареса факта, че го взимаха само като гост за по 1 епизод в random драми. То и тук не се знае колко ще му е голяма ролята, като гледам двамата с Шухей са дадени за 1ви епизод, но липсват във втори. Иначе, пише, че драмата ще е 4ри епизода. Друго, което ми направи впечатление е подзаглавието "Корошита о мусуме-тачи".. ще ни измъчват със съспенс докрай, хах, типично за драмите на WOWOW. А, да.. да не забравя да спомена и участието на Кимура Фумино. Тая девойка изгря сякаш от нищото и миналата година я пъхаха в почти всичко, каквото излизаше. На мен ми хареса в Куро но Онна Кьоши и Осозаки но Химавари, така че и очаквам да я видя и тук какво ще покаже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-та реклама за Sekisui House на Шухей с Аяме Горики. Продължават да излизат (наистина като мини дорама) вече повече от година и половина, сещам се, че през септември 2011 г. излязоха първите. Заснети са явно доста кадри и ги пускат на порции през няколко месеца, защото тук Шухей е все още само един юноша бледен, но той се промени много през последните месеци.
За порицание е младият господин Номура... От 27 декември не се е отчитал с публикации в блога си и предполагам, че когато се появи отново ще ни се извинява много, типично в негов стил, въпреки че обеща да е по-редовен през новата година. Зает е, снима и филма с Сота Фукуши и Цубаса Хонда, подготвя се и за новата дорама, за това сигурно няма и време да драсне няколко реда на феновете си. Може пък и да го предизвикам, и още утре да се отчете доброто момче.

Ayame Gouriki & Shuhei Nomura Sekisui House 6
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19 март е била пресконференцията на дорамата "Sodom no Ringo ~ Roto wo koroshita musumetachi",

която ще стартира на 23 март по WOWOW, и Шухей се е появил заедно с част от каста.

 

c89e3cf4ce9b13d1.jpg

ddbd608f40ad6d50.jpg

 

 

406d6db28a7a498f.jpg

938cc216394a3656.jpg

 

 

Видео от нея:

 

 

 

Една снимка заедно с Масаки Суда и Махиро Такасуги от снимачната площадка на 35-sai no Koukousei.

 

 

3b7288be366f6a42.jpg

 

 

 

Source: newslounge

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шухей ще участва за първи път  на театрална сцена от 12 юли до 11 август 2013 г. в представлението Butai Onodera. Главни действащи лица в нея ще бъдат Hairi Katagiri и Osamu Mukai, които ако правилно съм разбрала, ще играят брат и сестра.

Все още трудно се намира информация на английски, но предполагам ще се появи, за да разберем каква ще е точно историята.

 Официален сайт: Тук

 

 

d2ec25aad401acc3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да размърдам темата с новата му реклама за телефoните на Sharp, която излезе преди броени дни в Япония. На Шухей му потръгна през тази една година, макар че с участието му във филм като Danshi Kokosei no Nichijo (Daily Lives of High School Boys) не зная дали правилната дума е "потръгна му". Много се рекламира това заглавие, а два пъти гледах трейлъра и не успях да разбера къде трябваше да се засмея.
Преди няколко дни бе и представянето на филма Enoshima Prism. На 10 август официално заглавието тръгва по кината в Япония, а Шухей бе заедно с Сота Фукуши и Хонока Мики (това девойче много взеха да го бутат в най-различни продукции), която също участва във филма.

Официалният сайт на Sharp и как е направена рекламата

http://www.youtube.com/watch?v=6-GPgeL0m6g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава реклама!

Ако не друго, предстоящият филм Daily Lives of High School Boys е сниман с голям ентусиазъм от тримата. Сериозно забавление е паднало. 

Стейджът, който е започнал с Шухей, изглежда изключително шарен и весел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи изгледах първи епизод на Keiji no Manazashi. Точно в първи епизод на тази нова дорама бе и епизодичното участие на Шухей. Продукцията е криминална, всеки епизод е сам за себе си, разследват различни случаи, а в първи Шухей бе главен герой. Не беше отрицателен герой (за радост), момче с проблеми в семейството, отгледан само от майка си, имаше си отново японските поуки, хареса ми, а представянето на Шухей беше отново на ниво.

Новата реклама на Шухей за Sekisui House. Нова, нова, колко да е нова, излезе преди три седмици, но като не съм публикувала в темата му... Открих я и в ютюб, но там е кратка версия, а в сайта на компанията може да се види в пълната й версия (първото видео, детето с кучето).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шухей и Харума Миура ще играят братя в предстоящата дорама Boku no Ita Jikan.

Тя ще стартира по Fuji TV по някое време през януари 2014 г.

Сценарият ще е на Ацуко Хашибе позната ни с дорамите Freeter, Ie o Kau, Osozaki no Himawari и др.

Останалият каст включва Mikako Tabe, Takumi Saito, Mizuki Yamamoto, Mitsuru Fukikoshi,

Miyoko Asada, Mieko Harada и др.

Официален сайт: Тук

Още за дорамата в тази статия - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна новина! Очаквам да се сработят отлично. Колеги са, все пак.

Днес Шухей става пълнолетен. Да е жив и здрав! Чакаме бъдещите му роли. Като си помисля какъв малък беше преди 3-4 години, когато дебютира, а сега колко се е променил.

7975c72ca99b1746.jpg

 

 

b3aba809fdee091e.jpg

С Шота Мацушима и Рьо

09fde8ff5e7aa8da.jpg

 

 

1c43a796a6dcba0d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 януари стартира дорамата Boku no Ita Jikan (задължителна за мен), но тези дни разбрах, че Шухей е заснел документален филм, негово приключение в пустинята Атакама със заглавие - Chikyu no Hate, което ще бъде излъчено на 25 януари от 14:00 ч. по телевизия TBS.

 

Работата си е направо много повече от чотто ковай. Интересно какво е правил там и какво е преживял. Ще се гледа, не мога да пропусна южноамериканските му приключения.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nt0twIWQpTQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо! Южноамериканско приключение! Чудесно! Надявам се да е видял Гигатът от Атакама - фигура, приличаща на рисунките от Наска. А ако е успял да зърне и мегалитите на Тиауанако, това ще е било върховно изживяване! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...