Jump to content

Inoue Masahiro (Иное Масахиро)


Dark_Angel

Recommended Posts

Ей, много ме зарадвахте с тези новини. И снимките са прекрасни. Нова ли е тази фотосесия с Коджиро?

И по мое мнение Аозората е едно от най-силните независими серийни заглавия за годината, успоредно с частите на D-TOWN. Много се впечатлих, когато разбрах, че и други хора са гледали лентата, въпреки че не са споделяли във форума, но са останали доволни.

Я, какви пурикури са си направили участниците в дорамата!

Ма-кун си е сменил цвета на косата.

Ето и от мен фото с Акуцу.

62dd478dd1168b62.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Awww, Fujiro, ma man, не знаеш колко се радвам да те видя! XD И аз благодаря за снимките, не съм попадала на тях.

 

Иначе, след един бърз преглед в блога му /което не бях правила от години!/, заглавието на драмата с Масахиро-кун е Dai! Tensai TV-kun's "Alice no Koisuru Kaban", в превод е something like "Alice's bag of love" (maybe not exactly, but anyway ^^;;, соу-соу преводът е на моя милост XD). Нямам идея какво е Тенсай тереби-кун, явно е някаква поредица, която върви от доста години вече.. (в японсккото уики пише от 1993та-насам)

 

Не съм гледала Аозора но Тамаго все още, а се каня от юни/юли.. но поне вече има свястен превод!, така че скоро и това ще стане. Неща на БЛ тематика не излизат често, а тази година имаме цели 2 + А movie! ^__^

 

Хмм, последните неща, които гледах с Дикейдо бяха оная странна Тв Токио драма Taxmen, която така и не догледах.. и Joker, в която ролята му беше "Дикейдо под прикритие" XD, но ми хареса как за 10-15 секундното си време на епизод, героят му и този на Нишикидо ми станаха ОТП форевър, макар и да не ги видях веднъж заедно /доколкото помня вече €_€/!

 

И за да не е съвсем безсмислен поста ми, снимки нямам, но пускам едно гифче на Ма-кун от Таксмен, което направих навремето и ми е едно от любимите XD (дано да е позволено, понеже не виждам да се пускат много такива из другите теми, ако не, ще го премахна, нп!)

 

 

tumblr_me4y4nypR71qjotg2o1_400.gif

 

 

@ukio-chan -- понеже видях в един от по-ранните ти постове, че не си гледала Ма-кун като Атобе, аз като биг биг фен на Казуки и Кубота ще ти кажа, че точно преди да обявят или малко след това, Масахиро за следващия райдър, аз вече го бях гледала и слушала като Атобе и доста се насмях.. и си казах, че ако не друго, поне от него ще излезне чудесен cocky райдър XD Още пазя саундтрака с тийм Б от тенимю в Айпод-а си и винаги като ми е нещо кофти си пускам гласа му, за да се развеселя ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масака! Виж кой е зад него! Докторът от СПЕК!

Аозората не е БЛ, определено. (Аха, кой филм имаш предвид?)

 

Тенсай тереби-кун според мен е гениален телевизионен отаку. Хаха! Дикейдо под прикритие. Това би му се получило, предвид хилядите преобличания, които правеше в сериите.

 

П.П. Подсети ме за Фуджиро. Сега си се хиля сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hahahah, да, вярно за доктора!, имаше и други познати лица в драмата, но вече не мога да си спомня кои точно, а и не направих никакви скрийнове, само този гиф ми е останал за спомен.. XD

 

За Аозора-та не се и съмнявам, че не е риъл БЛ, обаче от всички скрийнове, които гледах в тъмблр и японския форум имаше доволно количество хинтове, така че за изгладнял и зажаднял фен като мен и броманса ми стига ^^;;

 

Филмът е Фуджими Оркестра, който вече е излезнал де, но просто аз съм толкова изостанала с всичко и всички, че ще го гледам чак като ни пуснат във ваканция в края на годината ..само с 6 месеца закъснение XD Ако знаеш за други филми или сериали с БЛ елементи от тая година или какво ново на хоризонта, ще се радвам да споделиш ^_~

 

PS: Повярвай ми, за Фуджиро/Фуджие/Коджие.. или както и там да го наричахме, не се смееш сама.. няма да повярваш какво изрових от архивите ми в лаптопа вчера, и като видях Ръота и тук днес и си казах: Ах, съдба! ;) Ще ти пратя ЛС, че да не офф-топикириме темата с Мурай-кун само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скрийновете на Аозората - маркетингов похват, който обаче си свърши работата. Важното е, че изведоха напред Масахиро и Акуцу, които доказват качествата си с всяко ново участие.

Да, за същото заглавие си мислим. Него чакам, че и там е пълно с Тенимю изпълнители.

П.П. Давай архива! Да знаеш, че и той си има тема. Не съм го пропуснала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Масахиро публикува в блога си с новина. Нов филм за него, който излиза в Япония на 16 февруари - Ku no Kyoukai. Разбирам, че има манга и аниме, което се казва Kara no Kyoukai - The Garden of Sinners. Вчера се е състояло представянето на филма, разгледах и снимки на Масахиро. Не съм се ровила за повече информация (вече ме и домързява за това), следя блога му и редовно получавам съобщения, когато той публикува, видях инфото и снимките, които той пусна и сега споделям за новата продукция с негово участие. Зная, че тази пролет (през април) ще участва отново и в театрално представление, но не помня какво е заглавието, не съм и обърнала внимание.

 

Ku no Kyoukai (2013) Official Site (линкът е от блога му)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, като гледам, не мисля, че двете имат нещо общо. Гледала съм аниме филмите (навремето), които са по новели на Насу Киноко (мангата е правена след като излезна и последният 7ми филм) и героите ми изглеждат различни от това, което помня..

 

От историята, в официалния сайт, разбирам, че главната героиня се занимава със скокове във вода, но нещо се случва и тя спира да скача. Приятелият й предлага, но тя му отказва. Разбира, че има травма, която й потиска спомените.. (нещо свързано с убийството на баща й, който се оказва, че е убит от

брат й

). Явно филмът ще е на психологическа основа и той, но освен това не виждам нещо общо с Кара но Кьоукай. Явно е чисто съвпадение на имената и, за да не се бъркат, се четат различно, I guess...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да поздравя Масахиро, че от както си направи туитър акаунт (вече цял месец), публикува освен на японски, но и на английски език. Сподели в профила си в амеба, за акаунта, та го добавих и аз. Публикува снимки, къде е бил (наскоро бе и в Хокайдо във връзка с излизането на филма JinJin). Допитва се и до последователи си, в какви филми, в каква роля биха искали да го видят (много се забавлявах с отговорите на някои фенове, особено с това, че искат да го видят в "bl toku yakuza sports story").

Изгледах преди повече от месец и участието му в първи епизод на 4-серийната кратка дорама Kamisama no Itazura (God's Prank), която дори бе преведена на английски и качена в ustream tv. Интересно е, че дорамата стартира излъчване в началото на месец февруари (на 4 февруари), след като аз вече дори на английски бях изгледала епизодите и то седмица по-рано. Масахиро бе член на якудза. Размениха си ролите с момичето, имаше забавни сцени, но на финал ожалих героя му...

Видях и участието му в един кратък хорър, който е качен и в youtube. В началото на февруари Масахиро сподели и за него. Няколко са историите, но с различни герои.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма-кун на мястото на Тотани Кимито в новия стейдж Ао но екзорсист, който ще се играе от 21 до 29 юни. Хм, Дикейд и Диенд в едно.

Хироми Сакимото поема ролята на Рьо Кимура.

f1aad3bb51bfe160.png

505abca05927522a.jpg

Май наскоро е ходил на друг спектакъл, пореден от цикъла Sengoku Basara3 с участието на Рен Ягами и Котани Йошиказу.

35318a604071e676.jpg

 

Фотосесия на трима райдъри: Масахиро, Сано Гаку и Ханда Кенто (райдър 555)

bd600f3890e72ac3.jpg

ec54636eb03c81bf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма-кун е включен в каста на новата поредица Garo: Goldstorm Soar.

Инфо

0f69ad7db3852c57.png

 

Филмът 25 NIJYU-GO е излязъл на 1 ноември 2014г. Т

23b26a251fd3c35a.png

 

Един стейдж с разнородния каст на Тенимю, игран септември 2014г.

50b75af02e69026e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма-кун е участвал във вчерашното шоу VS Arashi, където се е състезавал с райдърски тим срещу Арашитата. Хаха! Това ще е интересно, въпреки че качеството на картината не е много добро.

 

VS Arashi - Team Hero (June 25 2015)
Nagai Masaru (Tatsuya/TimeRed - Mirai Sentai Timeranger)
Kashu Toshiki (Shoichi/Kamen Rider Agito)
Tsuruno Takeshi (Asuka/Ultraman Dyna)
Inoue Masahiro (Tsukasa/Kamen Rider Decade)
Ozawa Ryota (Captain Marvelous/Gokai Red - Kaizoku Sentai Gokaiger)
Sano Gaku (Kouta/Kamen Rider Gaim)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...