Jump to content

Място за питане


parab

Recommended Posts

Аз я намерих с търсачката. :)

Правеха се промени в някои каталози, вероятно затова темата я няма там, сега ще я добавя. 

 

Кева, защо така, кое не ти се получава? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не мога да ти отговоря, идея нямам къде бъркам :). Преди време Мрън се опита да ми обясни, после Майра ........Единственият начин да покривам линковете, който ми се получава у този : click-me.gif, но пък той не отваря теми във форума  :896767: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, така както си сложила това човече  :click:

 

 

 

Маркираш го с мишката да "посинее" и натискаш иконката, която съм очертала в червено. 

 

9b7c3f2007d06a65.png

 

Отваря се това прозорче.

 

a5701e4a6ef40a78.png

 

Следващата стъпка е да вземеш линка от темата, към която искаш да води. Копираш го.

Примерно моят линк води към Разбитото сърце на шоколатиера. :)

 

81ed7be841c764a8.png

 

Слагаш линка в отвореното преди това прозорче. Даваш "ok" и си готова с покриването на линка.

6c6e0effc66a6ee4.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой реши да коментира 

Kubo and the Two Strings (2016) - IMDb, или Самурай Джак  или нещо съвсем откачено и неправилно по отношение на географията, участниците и спец ефектите...
къде може да го направи?
Има ли как да се появи раздел Хибрид ... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът е временно изключен поради проблеми със сигурността. Налага се изграждане на изцяло нов сайт и пренасяне на файловата база. Това е доста сложно и отнема време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,извинявам се че ще попитам нещо толкова елементарно,ама съм го забравила :D В корейските драми почти винаги имат така наречените ''Слепи срещи'', или ''Уредени срещи''. Самата дума съм е забравила как се казваше. Много ви благодаря предварително за отговорът. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ви навикаме, няма страшно. Нормално е да се интересувате, но и ние не можем да дадем конкретен отговор. Работи се по него, но и има още доста работа за администраторите. На този етап всички чакаме и не можем да кажем дата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте с риск да ме навикате,ще си задам въпросчето.Някой знае ли кога ще може да се ползва основният сайт?

Ако търсите някакви субтитри, пишете ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Нещо напоследък не съм активна, но днес влизайки в една от темите забелязах, че

има нова екстра ;) - точно под броя на коментарите ми има и наказания 0.

И понеже ме гризе любопитство, а никъде поне аз не видях да е разяснено, реших 

да попитам. Не, че и мисля да гафя с нещо пред някого, но се старая да спазвам правилата

заради добрата атмосфера във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, NETI88,

забелязали сте включването на нова опция, която е в правомощията само на модератори и админи. Няма от какво да се безпокоите, след като спазвате добрия тон.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, NETI88,

забелязали сте включването на нова опция, която е в правомощията само на модератори и админи. Няма от какво да се безпокоите, след като спазвате добрия тон.  :)

Благодаря!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали е тук мястото да попитам, но до колкото видях вие сте превеждали първият сезон на Let's eat и бих искала да попитам дали имате нагласата да превеждате и втори сезон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...