Jump to content

Recommended Posts

Толкоз много серии, тц, тц, тц, колкото повече, толкова по-воднисто става. Харесва ми темата, но очаквах, че интригата с чужденеца ще е по-сериозна, обаче уви - той пак е толкоз смотан и епизодичен, че чак ми е обидно... В началото имаше доста смях и изненади, поне за мен, вървеше бързо и увлекателно. После се забави постепенно и в последните 8-10 серии толкоз се затлачи, че спокойно можеше да е без тях. Силна неприязън предизвикваше строго патриархалния модел семейство натрапван тук, закостенелите взаимоотношения и направо феодалната зависимост на иначе уж съвременни хора. Интересът ми се поддържаше единствено от актьорския състав. Eugene е страхотна и ми се затвърди чудесното впечатление за нея, много ми харесва играта й, въпреки някои недомислици в персонажа й. Ki Tae Young по ми бледнееше в сравнение с по-новите му филми, но пак си е готин /въпреки изкуствените къдрици, хехе/ и толкова си подхождаха двамата, че повече ги зяпах, отколкото да се задълбочавам във филма /че то има ли и в какво да се задълбочиш тука.../ Много харесах и сестрата самотна майка, тая актриса е желязна, а също и Jung Suk Won, страхотно се справи с неговата нелека роля. Общо взето филма ми мязаше на лека следобедна пенсиосапунка и, ако не беше тоя каст, нямаше да го издържа. Но особено първата половина си струва и е леко и разтоварващо четиво. Благодаря на преводачите за българския превод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък сериал :) Отдавна не ми се беше случвало да гледам нещо, без да превъртам, или направо да го зарежа. Познати симпатични физиономии, няма драми, ням ред сополи, харесва ми! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично обожавам този сериал! Заради актьорите, заради сюжета (макар и изтъркан), заради моментите и случките, а най- много заради любовта. Може ли да се зароди любов от съдба? Може, а да не говорим за привилегиите, които получава тя и въпреки дразненето, а и не желанието все пак тя идва и не пита, а да не говорим тук за съдба, а ще говорим само за факта, че от съдбата не можеш да избягаш!

Само да допълня, че те на снимачната площадка са станали реална двойка, ожениха се и имат дете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...