Jump to content

Recommended Posts

Creating destiny
spacer.png

 

Жанр: комедия, романтичен
Епизоди: 31
Излъчва се по: MBC
Държава: Южна Корея
Режисьор: Jang Geun Soo

Участват:
Eugene като Han Sang Eun
Ki Tae Young като Kim Yeo Joon
Lee Sung Min като Shim Hye Rim
Kang Byul като Han Hyo Eun
Ryu Sang Wook като Kang Sae Won
Jung Suk Won като Jung Gyu Han
Kang Nam Gil като Han Kyung Tae
Byun Woo Min като Kang Hae Sung
Kim Jung Nan като Kim Yoon Hee
Hwang Eun Hye като Kang Jin Joo
Lee Hui Do като Shim Dae Han
Baek Jong Min като Min Chul Ho
Im Hyun Sik като Yoon Suk Joo
Geum Bo Ra като Shin Jin Hee
Yang Hee Kyung като Park Geum Ja
Ban Hyo Jung като Lee Ok Ran
Choi Sang Hoon като Kim Tak Soo
Lee Jung Hoon като Park Bok Man

Резюме: Ханг Санг Ън се премества да живее в Австралия още като тийнейджърка. Години по-късно се връща в Корея с американския си приятел. Семейството ѝ обаче се надява тя да се омъжи за добро корейско момче. Те правят всичко по силите си, за да я накарат да се влюби в Ким Йо Джун.
:essub:

 

С български субтитри: :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри :click: :click:

 

С английски субтитри + OST: :click:

 

С руски субтитри: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня, че нямах търпение да се прибера от даскало, за да си го пусна, до такава степен ми харесваше!

Юджийн е много сладка и красива по принцип, а и с тази къса коса :)

Свежичък, лек както са тия жеги е идеален просто :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня само,че ми хареса.Въпреки че аз си падам по по-драматичните сериали ,с повече динамика и по-малко епизоди,останах доволна от историята и актьорската игра.Юджийн беше много сладка,лекомислена и жезнена,но има още хляб да яде докато започне наистина да играе...

В крайна сметка идеята на сериалът едва ли е била да ни разплаче,така че мисията е изпълнена и имаше щастлив край :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добър сериал отначало се чудех дали да го почна понеже ми се видяха епизодите множко ама се реших накрая заради Юджийн понеже ми е от любимите актриси. То сериалчето можеше и да се вмести в стандартните 16-20 епизода ама явно така са решили да поразтеглят действието, но историята така или иначе ми допадна и не ме бъркаше и 50 парчета да бяха! :D За актьорският състав само добри думи мога да кажа, а тази Сунг Мин(Хе Рин) ми хареса повече като външност и от Юджийн,

жалко че и бе отредена незавидната съдба да е съперницата и.

Като най-неудачни персонажи мога да отлича двамата очилатковци Се Уон и най-вече пишман австралиеца Алекс дето се точеха на Санг Юн - толкова захлюпени същества не бях виждал някак си не изглеждаха като реална заплаха за нашият човек. Хубавото беше и че страничните сюжетни линии с второстепенните персонажи бяха интересни и моментите без главните герои не бяха скучни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатичен сериал, изгледах го за 4 дни - естествено, можеше спокойно и в 16 серии да се събере, но се радвам, че бяха измислили и разни странични сюжетни линии (докрая не бях сигурна с кого ще стане Yon Hee) Харесаха ми почти всички актьори, но разбира се, най-вече главните и съм особено доволна,

че след този сериал са се взели и в живота smile.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-тъпите корейски сериали, който за щастие не догледах. Просто тук бяха прекалили с корейското и го бяха докарали до някакво рекламно филмче за техните семейни ценности. Не може да има чак пък такива безгръбначни охлюви като тези двамата, единият от които уж е израснал в цивилизована Австралия! Стига бе, 21 век сме! Вярва ли някой, че младите корейци са наистина толкова малоумни и задръстени? Добре, че има достатъчно доказателства за обратното, някои от които гледаме и в момента. Отвратително смехотворен сценарий и слаби актьори!

И като си помисля, че тази боза я чаках три дена да се свали! Тази помия ми става мярка за оценяване на слаби сериали.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Дидо, що така, особено пък първите десетина серии беше много забавно с тия двамата, голямо надлъгване се надлъгваха кой е по-хард и инат :) От 20-та до 30-та серия имаше големи локуми, но пък стрелката напред вършеше добра работа. Не знам, лично на мен, добре ми вървеше и много ме кефеха главните ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Дидо, що така, особено пък първите десетина серии беше много забавно с тия двамата, голямо надлъгване се надлъгваха кой е по-хард и инат :) От 20-та до 30-та серия имаше големи локуми, но пък стрелката напред вършеше добра работа. Не знам, лично на мен, добре ми вървеше и много ме кефеха главните ;)

Мен точно първите десетина серии ме отказаха, а ти казваш че нататък било по-зле! А двамата главни си бяха безхарактерни безгръбначни охлюви, които една изкуфяла баба командва както си иска! Никакво наличие на собствено достоинство, самоуважение и воля да защитават правата си! Останалото си бяха клиширани нагласени случки от слаб сценарист. В един от първите епизоди дъртата вещица се блъсна в един човек на улицата и почна да му се отваря, че бил невъзпитан-ах, как исках да й отпере няколко шамара! Уви! Просто този сериал ми дойде прекалено "корейски", дори за претръпнал човек като мен. А даже не е семейна драма, където това е неизбежно и си затварям очите, а са го писали романтична комедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам това сериалче... :) Ki Tae Young ми стана един от любимите актьори след филма Teach you to love :) Много сладка двойка са двамата и много им се радвам :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми идва малко в повече корейското. Как ли не баба ми, ще ми определя за кого да се оженя или пък баща ми... Или пък да припадат ако повиша глас. :blink: Добре, че нашите семейства не са като корейските в сериала, иначе ще предпочета да съм сирак! (Знам, че звучи ужасно, но не мога да си представя някой да определя,... всъщност да се разпорежда с живота ми до такава степен, каквато видях в сериала. За мен, това е неприемливо! Но... Слава Богу съм българка и културата ни е различна от корейската. Така за мен сериала е просто поглед върху чужда култура. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента следя сериала и ми харесва. Странни са ми обаче коментарите "бил твърде корейски".Ми много ясно, те хората си показват своята действителност, нищо че за нас е странна и неприемлива, понеже сме вече 21 век. За тях това е съвсем нормално или поне съм останала с такова впечатление от бая изгледани корейски продукции и си мисля, че и при другите трябва да е така, трябва да сме свикнали, че те живеят по-други правила.

Сега за сериала.

Дразни ме оная Хе Рим.Влюбена в Йо Джин от незнам си кога и спала досега, като се появи друга, реши да действа. Голяма лепка.Мащехата и тя само кръстосва улиците интриги да създава. Не одобрява връзката на сина си с жена с дете, а забравя, че и тя е била в същото положение някога и би трябвало най да разбира Юн Хи.Самата Юн Хи искам да се събере с бащата на дъщеря си, но той за момента е такова мекотело/аз съм още до 14 серия /,само говори ,заплашва по-слабите, а пък пред баща си гък не казва.

При главните герои имам чувството, че любовта ще дойде чрез ревността ,в смисъл ,че не искат да са заедно, не искат да се женят, а не могат да понесат да гледат другия с някой друг,все едно са свикнали той е мой или тя е моя, нищо ,че не я/ не го искам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има достатъчно сериали, които показват различна действителност от този цензуриран и захаросан до непоносимост пълнеж! Жалко, ако не си ги гледал.

 

САМО ЛЕВСКИ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е гледала съм доста сериали, където действителността е доста по-различна, както казваш ти, но това не ми пречи когато гледам някой по захаросан да не се дразня, че действат по един начин, след като могат по друг, все пак си правят нещата по тяхному и си им е нормално. Нищо, че ние се чудим тия в кой век живеят.Както и да е, аз виждам нещата така, не искам да споря с никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

божеее и аз викам защо ми е толкова познат глания герой, тва нее ли докторът от сериала със minho, to the beautiful you....мисля че е той

уал ролята на доктора мн повече ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал не го бива много,но за убиване на времето става.От всички персонажи този на бабата е най-добър,а за другите актьори чавка ги е изпила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много превзет и претупан набързо сериал, единственно бабата играеше малко по-добре, всички други бяха пълна трагедия, учудвам се как стигнаха до 31 серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...