Jump to content

Recommended Posts

Туй чудо го пробвах и след няма и половин час го зарязах, а принципно рядко оставям сериал преди да съм изгледала поне 1-2 серии. Не ми хареса цялостната направа, а и сюжетът не предвещаваше кой знае какво. Или поне ми дойдоха повечко от този тип и като не ми допадна начина, по който е направено, не успя да ме накара да го гледам по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера го дават по Btv Lady от 23:00 часа, дано само не го прекъснат или спрат, че пак ще ги прокълна! :28558::P:asian:

 

Статията

 

Започна шеметно, много е готин се очертава, отдавна се канех да го гледам ама все не стигах до него, за това много се радвам че го пуснаха и него по ТВ-то. :wub::tongue::inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub::inlove::tongue: Уникални са главните, влюбих се тотално още в първата серия, надявам се да няма поне веднъж много сълзи, да си продължи да е толкова сладко, шеметно, лудо и романтично. :28558::wub::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата ще е излъчват по Btv Story всяка вечер от 00:00 часът,с българско заглавие "В търсене на любовта".Първи епизод в сряда 20 декември,без повторение.

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland благодаря, че редовно ни уведомяваш за тези неща.

 

На тази трлевизия много се ядосвам, какви ги вършат. Например това с дубъл „В“-то (при тях „Паралелни светове“) си беше бая издънка. Сега тези истории с роботчето. Тъкмо стигнаха до десета серия на онова чудо невиждано „Cheat me if you can“ (при тях „Убийствена изневяра“) и го смениха с роботчето. Жената ме пита, а с онзи, какво ще става. Проверявам. Ще е в полунощ.

 

Сега пък на негово място застъпва дисковерито. Не, че и той не е средно голяма глупост. А и превода е уникален. Според ЬТВ главната се казва Йелръм. Това, като го чух и веднагически повярвах, че гледам турски сериал. Тя и без това си мяза на туркиня. Добре, че Ерик се мотаеше там, че да знам, че все пак това не е турски сериал.

 

И тоя новия час на излъчване, дето си го измислиха, за да си дават турските щуротии в осем. Убийствен! Не се сещат, че има хора на работа. Поради тази причина, колкото и да му се радваме, пропускаме роботчето. Сеира обещават да вкарат 48 часа записи и тогава може да стане работата, но той вече си върви. Успокоявам по-добрата си половина, че те лятото ще го повторят в по-нормални часове.

 

 

 

 

п.п. Сега като погледнах първа страница, се сетих, че един от другите герои го наричаха Хаджин (слято, често не се чува „Н“). Въобще имената турски, историята турска, много рев, много плач, много излишна, ненужна драма и напълно нелогичен край. Не, че имаше, какво да е логично друго;

 

п.п.п. А тоя китарист ли е, барабанист ли, като в изхвърли венчалните халки в първа серия и съпругата ми се вбеси. Толкова пари ей така на пътя.

Редактирано от k-drama-monk
послеписи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...