Jump to content

Recommended Posts

My Daughter, Geum Sa Wol

photo637097.jpg

 

Южна Корея

Мелодрама, семеен, комедия

Епизоди: 51

Сценарист: Kim Soon Ok
Режисьор: Baek Ho Min и Lee Jae Jin

Субтитри: Английски

 

Участват:

Baek Jin Hee

Yoon Hyun Min

Park Se Young

Do Sang Woo

Song Ha Yoon

Ahn Nae Sang

 

Семейна драма за дете, което е изоставено и израства в сиропиталище. Майката е в затруднено положение, като планира да върне дъщеря си, като порасне. Детето обаче е разменено с друго точно пред входа на сиропиталището.
Лично мнение: Типичният корейски семеен сериал с всичките му клишета и като сюжет, и като герои. Актъорите не са лоши. Изгледал съм няколко епизода и историята е представена добре. Няма да ви впечатли, особено ако сте изгледали достатъчно такива подобни сериали или не ги харесвате. За феновете на Baek Jin Hee!
 


Сваляне с английски субтитри: Тук

Сваляне с руски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Типичният корейски семеен сериал с всичките му клишета и като сюжет, и като герои."

Това по принцип не е чак такава беда, но тук специално качеството е много ниско и дори Baek Jin Hee не можа да ме задържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Типичният корейски семеен сериал с всичките му клишета и като сюжет, и като герои."

Това по принцип не е чак такава беда, но тук специално качеството е много ниско и дори Baek Jin Hee не можа да ме задържи.

Аз точно стигам до момента, където се появяват вече порасналите герои. Този чебола ме изнервя сериозно, а по принцип не се ядосвам на сериали. Каква е тази любов на корейците към тези костюмирани чеболи ми е непонятно. Супер арогантен тип. Героинята на Baek Jin Hee е егати тъпата патка. Сестра и е злобарка завистлива. Единствената надежда е сина на "бездомника". 1 герой, който не е произведен във фабриката за роботи на корейските сценаристки. Това имах предвид под клиширани герои :D. Аз ще го гледам, за да видя какво ще стане де. Онзи злодея сериозно дразни и не мога да се примиря, че побеждава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...