Jump to content

Кого предпочитате като герой?   

130 гласа

  1. 1. Кого предпочитате като герой?

    • Ю Джунг
      82
    • Ин Хо
      48


Recommended Posts

Хе Джин одобрил ли е? Аз четох само, че са му предложили ролята. О много се радвам ако е одобрил и дано филма да го направят до края на годината ама едва ли. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хе Джин одобрил ли е? Аз четох само, че са му предложили ролята. О много се радвам ако е одобрил и дано филма да го направят до края на годината ама едва ли.

Не знам дали е одобрил , но си надявам да приеме ролята и за филма.Никой друг освен него не може да изиграе ролята на Yoo Jung толкова добре.

 

 

 

8717123X.png

8717125t.png

 

 

 

Историята за Yoo Jung & Hong Seol в края остана някак си във въздуха с този отворен край , надявам си поне филма или да ги раздели окончателно или да ги събере заедно :)

Все си мислех че това не е края на историята и ще направят филм CİTT . Като фен на PHJ и на сиренето с нетърпение ще чакам този филм, дано го снимат със същият актьорски състав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и гледах, но не открих нищо кой знае колко "уникално" в "Сирене в капана". Просто всичко бе едно постоянно "екслузивно" повторение на металната и скована физиономия на Пак Хе Джин, който така или иначе не ме изненада с нищо ново. Празното му присъствие, едновременно с празния поглед на моменти ме ядосваха. Мислих си, кой глупак решил да напълни сценария с неговия образ и подобие? И то за пореден път след "Непознатият доктор" и "Дошъл от звездите". Толкова безполезно присъствие не бях гледах скоро. За разлика от "сънбе", Со Канг Джун се справи повече от отлично, грабваше с лекота, въпреки че на моменти бе твърде натрапчив.

Ким Го Ън беше интересна, но за жалост всичко приключи след втория епизод. Иначе е добра актриса, до колкото имам добри впечатления от "Муза", "Китайски квартал" и "Чудовище". Може би най-интересният образ в цялата 16-серийна дъвка бе героинята на И Сонг Кьонг - Пек Ин Ха. Наистина много цветен образ, изигран почти перфектно. Очите й блестяха, беше същински ураган. Джи Юн Хо в ролята на О Йонг Гон бе с много силна мъжка поддържаща роля, макар и не положителна. Беше обсебващ, зъл и наистина като излязъл от комикс. Оценка по десетобалната система - 4. Оценката е заради последните три имена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е вторият филм след Великата сватба, който ме накара да се изнервя на коментарите. Крайно противоположни и много задълбаващи се в доказване на недоказуемото. Колкото повече човек се задълбочава в нещо, толкова повече се взема на сериозно и постепенно преценката за мярка се изкривява. Лошо, защото аз с кеф чета коментарите за сериал или филм, развеселяват ме и ми помагат много. Може би затова отлагах сериалчето досега, ама напразно е било. Сносен сериал се е получил с много впечатляващи актьори. На главният много му легна ролята, а момичето ме изненада приятно, май не съм го гледала досега, хубаво по един естествен начин и с добра игра /и каква коса, а!/ Братът и сестрата - бре, много емоция, много нещо. Жертви били? Взети от малки и живели в разкош, грам благодарност не показаха, особено лудата? Вярно имат смекчаващи вината обстоятелства, но само смекчаващи, не оправдаващи. И изобщо, каквото и да е оправданието на човек за дадени простъпки, то важи само, докато е дете, като пораснеш вече си отговорен за всичко и те съдят, а не те оправдават, защото някое чеболско говедо се отнесло с теб като с неодушевен предмет. Както и да е, братът е голям сладур, и много се впечатлих от свиренето му /освен от естествената му игра, браво, пък той музикант бил/, защото той свиреше, нали? А сестричката... леле, леле, такова чудо много рядко се вижда, браво на актрисата, направо ме зашемети. И аз, като повечето тук, се радвах на Ън Тек, е, много е лъчезарно момчето. Края го сбутаха пак, всички "яли, пили и се веселили", само на главните доста неделикатно им оставиха висящото положение...

Препоръчвам сериала, всеки сам да прецени дали му допада. На мен - да!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, тук някаква огромна война се е вихрила. Това си е повече от повод да се хвърли едно око.

И щом и Kitket се изказа добре, ще се гледа, за да се определя на чия страна съм. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допадна. :) Разбирам хората, които харесват всички образи по своему, и аз бях така...  До средата... Типично комиксово построено сюжетче. макар че според мен японските може би са малко по-добри...

Мислех, че модата на психологическите драми е отминала, но този е продължение. (Чакам вълна военни филми след успеха на "Decendant..." :) )

 Ексцентричната сестричка и  на мен ми стана абсолютна любимка... Пиано откъсите бяха невероятни за слушане и изпълваха доста минути в последните серии и само заради тях си заслужава да захаресаш повече Ин Хо. То Рахманинов ли не беше, чудо ли не беше... Винаги ще харесам някой човек на изкуството повече от друг само заради това, че е такъв...

Разбира се, Ксе е брилянтно права и Ю Джонг си е психопатче. Горкото.  Единствено финалът не ме задоволи изобщо.

Кой се променя и самоосъзнава в грешките си спрямо другите чак дотам?; -  Напълно невъзможно..

. След като го изгледах, нямаше как да прочета всичко и пледоариите по възникналите "дела", но ви благодаря за тях! :) Отивам да гласувам и да търся спешъла. :up:

 

p.s Много точно: "Жестокостта и подлостта нямат оправдание." 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че  е най - удачно да пиша тука, защото все още филма си няма тема, пък и според мен хората, които са харесали сериала очакват и филма. Пък и Хе Джин не е за изпускане. 

Днеска видях новина, че вече официално са избрани актьорите, които ще играят ролите на Бек Ин Хо и Хан Сол. Park Ki Woong е избран за ролята на Ин Хо, а за ролята на Сол е избрана Oh Yeon Seo. 

parkkiwoong_91.jpgLAy4lbr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има филм по сериала ? хех .. иначе самото сериалче не беше лошо , хареса ми ... тук за сефте гледах булката на гоблина и тази роля повече ми хареса, но и другата си я играе добре ... къде бях чела ,че е грозна и невзрачна ... що не забелязах такова нещо не знам ... тцтцтц ... абе щом още не съм го изтрила значи си заслужава отделено време ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странен и сложен сериал. Като цяло ми донесе едно негативно, тежко чувство, което изобщо не ми харесва. Започна много интересно, но след приблизително първите 6-7 епизода започна много влачене и с голяма мъка го догледах.

Главният герой отдавна ми е антипатичен, а и е много странен избор за тази роля, според мен. Само като знаех разликата в годините с героинята и не ми даваше мира, голям дразнител - само му броях бръчките, като се усмихне. Това момче на плаката за филма, базиран на сериала, ми допада много повече.

Ин Хо и дивата му сестра ми бяха по-симпатични. Но тя пък дотолкова не се промени през целия сериал и си остана тотална истеричка, че даже и престъпница- та и тя съвсем ме издразни към края.

Пианото беше ок, но след като току-що бях изгледала 'Secret Love Affair' с невероятния, разбиващ гений Yoo Ah In, тук просто изобщо не можеше да се сравни. Там изпълненията на пиано са умопомрачителни.

Както и да е, с една дума, Cheese in the trap не е моят сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна за странен и сложен сериал от поста на  ivanjelina. 

С разликата, че ми хареса и ме замисли. Ще изчета и темата подробно и пак ще пиша.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е втория сериал(след Ирландия:lol:), който зарязвам, а догледах Heart to Heart :D.., официално ми стои за доглеждане, но честно казано при толкова други предстоящи ми за гледане неща не знам дали искам да се завръщам... Аз пък като цяло нямам нищо против артистите като артисти, просто историята ми е скучна..., даже не ми е и твърде студентска атмосферата, нито пък много драматична.., мудно, мудно и изведнъж някакъв маниак на хоризонта.., някакви морални нарушени устои( първия оневинен маниак се оказа виновен пък че е гей.., това в очите на зрителите..), изобщо имах чувството, че ни навират някакви изсмукани от пръстите истории.., верно, че не съм догледала развръзката, но според прочетеното в спойлер направо не ме вълнува и толкова май...

 

главната в Гоблин ми беше по-симпатична, тук е някаква стресната.., главния пък не ме вълнува колко бил на годиниB), просто не го усещам тук какъв е и кое му е интересното.., в други филми е бил по-характерен, пианиста е най-симпатичен и визуално.., и като образ, именно защото играе човек, изпитващ различни чувства - усмихва се, ядосва се, влюбва се.., помага, страда.. и т.н., сестрата имаше малко екранно присъствие до 6еп.., ама ако не се е променила и на йота... какво да я коментирам.., глезла и използвачка.., и манипулатор

 

**може пък да гледам филма, за да ми се изясни развръзката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също имах колебание след 5- ти / 6-ти епизод дали да продължа. ;)  По принцип не зарязвам драми.

Този продължих заради актьорите и дискусията в темата (по диагонал погледната).

Главната харесвам от Goblin, а пианистът е любимец и гледам проектите му с удоволствие.

Продължих и не помня кога стана интересно, странно и замислящо, най-вече след финала.

И ще гледам филма! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тука маратон направих да прочета мненията ви,уж влязох само да разбера защо Сол толкова се страхува от главния или по-скоро защо той я е взел на мушка, още съм  в началото,но ми стана любопитно,затова влязох да погледна тук...То взех,че прочетох всичко и поне мога да кажа,че съм подготвена какво ще става за напред или най-вече за края...

Off Topic

Но,ако оставя настрана това,което съм прочела,а погледна само това,което съм видяла,което е малко,харесва ми това,че момичето,не просто не харесва главния герой,тя направо се страхува от него и това ти предизвиква интереса..

И за протокола,без още да съм навлязла надълбоко в историята,да съм видяла отношенията им и т.н,то и аз съм за главния.И то,защото е главния.В смисъл такъв,той е главния геой,тя главната героиня,аз приемам,че те са двойката на сериала и някак си накрая той с друга или тя с друг в случая,не ми харесва такова развитие.То може да е моя грешка,ама да следиш двама души какво ще стане между тях и изведнъж да останат с друг,тъпо...Тъй,че при мен въобще всъщност не е имало и момент на избор,за мен тоя Ин Хо просто е другия мъж,персонаж който винаги има в сериалите,а Джонг си е човека и това е...

 

Продължавам да си гледам аз,пък да видим какви размисли и страсти ще предизвика тази драма,защото вас определено ви е развихрила..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса подборът на музика в сериала и .... и какво друго... харесвам и актьорите (главните и всички, които бяха около тях), хареса ми и актьорската игра ! Но като цяло съм със смесени чувства, след като го приключих. Определено беше странен , по едно време се питах: "Има ли положителен герой в този сериал?" и си отговарях "А, да, колежката приятелка на главната и лакейчето". Добре, че бяха те, че да има забавни и приветливи сцени :) Не е като да не е имало моменти, в които се замисляш и да си разсъждаваш за характерите и постъпките на героите. Сложни, трудни и малко объркани бяха за разгадаване. Но като цяло мисля , че уебтун-а ще е по- добър ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.05.2016 г. at 1:15, kitket написа:

Този е вторият филм след Великата сватба, който ме накара да се изнервя на коментарите. Крайно противоположни и много задълбаващи се в доказване на недоказуемото. Колкото повече човек се задълбочава в нещо, толкова повече се взема на сериозно и постепенно преценката за мярка се изкривява. Лошо, защото аз с кеф чета коментарите за сериал или филм, развеселяват ме и ми помагат много.

  И аз се чувствах така четейки коментарите на двата сериала.Аз съм от феновете на Ин Хо и не мога да разбера защо казват, че обвинява другите за всичко. Обвиняваше единствено Перфектния за побоя, което си беше чистата истина.

Off Topic

Той видя как биячите отиваха за Ин Хо, гледаше докато го биеха и не реагира по никакъв начин. И това ако е постъпка, която може да се оправдае с нещо-не знам.

И не мисля, че се носеше по течението. Мъчеше се да се справя с живота по свой начин. На мен ми хареса неговия герой, някак си по-човешки образ с всичките му недостатъци и положителни черти.И все повече започвам да харесвам играта на Канг Джун-минавам на следващия му проект:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...