Jump to content

Recommended Posts

Охоооо, както виждам тук се вихри епидемия от любов към втория главен :) Няма начин да му излезе късмета с главната истеричка обаче, така че пригответе си носните кърпички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, виж се'а, хич не държа да го събират с нея, може да доди да го утеша, завалията...  :na2:

Приятелката и да не са ѝ толкова дълги краците, поне са хубави. Само прическата лееееко ми бърка в здравето, ама как да е. Само мизерии да не прави, ами да си хваща Шизо под ръчичка и хайде в гражданското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли поне веднъж да разбият клишето и да оставят приятелката с главния и главната с Шисъс? Та и ние да рахатясаме...

Има,има  и такъв случай в  Feast of The Gods,главната изостави  приятелчето си от детството заради другия.

Дано и тук така да се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,има  и такъв случай в  Feast of The Gods,главната изостави  приятелчето си от детството заради другия.

Дано и тук така да се случи.

 

Оле, това как се е случило !  :28558: . Ще да е един на милион този сериал ! 

 

Иначе и на мен ШиУон-чо ми е много приятен като цяло, макар че в първите 2 епизода ми беше малко странен героя му, но мисля,че тепърва ще ни разкриват неща за него. Явно си има множество причини да се крие.

 

Също ми харесва , че главната почна да показва характер и да го нарежда този нейния шеф. 

Пък и как ги научи всички термини и дрехи в рамките на броени дни ! :P Абе старае се момата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пети епизод е преведен във Вики. Приятелката май ще стане предателка, щом започна да лъже, за да се среща с шефчето! Ама тя си е такава - каза си го още отначало, че като хареса нещо и трябва непременно да го има. Обаче точно като обувките, които й бяха малки, накрая и с таз мечта ще трябва да се раздели... И как пък баш Шиуончо избра да й бъдел мнимия годеник! Що не използва оня ръб със спортната кола ами набутва клиент в кашата? Куца й работната етика на таз мома, а и приятелската също!

Сцената в дъжда на главния и главната беше много романтична... но надали я е познал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен поредната вечеря на ШиУон и Ким Хе Джин ми хареса в 5 еп., максимално откровен разговор между приятели.

Нещо ми писна от тайни, така е по-приятно. Пък и нашето момче няма комплекси, гледа човека срещу себе си, а не прическата и грима, адмирации, а пък и бонуса е, че има супер топла усмивка, като се ухили блажено и как да не му се зарадва човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, ама какво става в Драмаландия, изкъпаха друг преди Шисъс?!? Не че се оплаквам, де...  :28558:

Започна вече да ми допада развитието, да видим нататък какво ще измислят. Очаквам покрай багажа да видим Пълна Промяна в главната и тя най-после да се барне както си трябва. Главния се е видяло, че отнесе въдицата с все рибаря. Само се надявам да не скарат приятелките, че много им харесвам отношенията дотук. Надявам се дългокракото пиле да клекне вече и да си каже всичко, че така лесно се губят приятели.

Шисъс като мръсна гаТ много ме кефи - най-целенасочено лази по нервите на всичко живо. На кака фитилджията, все едно аз съм го обучавала!  :kissy:  :xaxa: Такъв броманс не може ид а сънува човек.  :beer:  :rofl:

 

Сега след безбройните закачки с предишните им роли, ме гони голямата питанка - кой ли е анонимният писател? :xaxa:  :xaxa:  :xaxa: Или са решили да ни изненадат и да е друг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, нали бил корейска аджума, аз тук само една видях, ама тя дали на английски ще пише или по-скоро на италиански, бон помериджоооу! :D Тая ми е любимката от сериала! Мерил Стрийп ряпа да яде!

А приятелката вече наистина прекали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А преди да е аджума е бил французин и американец... Слухове, слухове... Аз се обзалагам, че е хубав като Уон Бин.  :xaxa:  

 

Мен па т'ва крещящото псевдоиталианско нещо ми иде в повече. Нито е смешно, нито е хубаво, нито някаква файда от него дотук. Дано занапред се окаже полезно поне, та да оправдаят това зрително насилие. 

 

Някой забеляза ли великденското зайче с мамата, дето по-добре да не готвела? К'во толкова вдигат врява, ше спретне набързо едно шоколадово фондю с водорасли и ей го на... :rofl:  :rofl:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо да не готви? Тя може и в легени, както сме виждали ;)

Преводът и на 6 епизод във Вики излезе. Таман го догледах и тая подлярка "приятелката" ми вдигна кръвното! Не й стига, че е богата и красива (тоест висока, според единния корейския стандарт за красота), има цял куп обожатели и пак се хвърля на едничкия любим на приятелката си, че чак стигна до там

да тършува в стаята й и да краде и да лъже!

Това вече няма оправдание! Обаче каквото и да прави, срещу съдбата не може да се изправи! Главният каквито и решения да си мисли, че взема, не може да си отлепи очите от грозното патенце!

А сега ще бъдат и насаме няколко дни на морето, ееееех, романтикаааа!

 

Вашият любим втори главен май в никой няма да се влюби, като гледам само за съвет го търсят и двете, какво ли им става на тези корейки??? Ааа, грешка, забравих, че се влюби в гащите на главния :rofl::rofl::rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, грешка, забравих, че се влюби в гащите на главния :rofl:  :rofl:  :rofl:

Кой знае , това може да се окаже най-сполучливата любовна история от всички !  :28558:

 

Абе 5ти епизод си беше забавен и като гледам има какво да очакваме още другата седмица ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi11, съжалявам, но няма бутон за спойлер като влизам в сайта през таблета ми. Всъщност, няма никакви бутони, а да не говорим, че няма и емотикони и мога само да ги копирам от поста на някой друг, а това отнема страшно много време. А като гледам, не съм единствената, която коментира новите епизоди. Не се притеснявай, не съм казала нищо съществено, което да не може да се предположи от предишните епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi11, съжалявам, но няма бутон за спойлер като влизам в сайта през таблета ми. Всъщност, няма никакви бутони, а да не говорим, че няма и емотикони и мога само да ги копирам от поста на някой друг, а това отнема страшно много време. А като гледам, не съм единствената, която коментира новите епизоди. Не се притеснявай, не съм казала нищо съществено, което да не може да се предположи от предишните епизоди.

 

Пиши спойлер таговете и ще ти се появи в спойлер: [ spoiler][/ spoiler ] (без празни места)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингулинка, ясно, не си мисли, че търся да се заяждам, просто съм доволна от себе си, че най-сетне си намерих кор драма, която да мога да гледам повече от 5 мин и съм притеснена да не ми секне мерака :)  

Аз друго исках да споделя, изгледах първите два еп. без въобще да подозирам, че ШиУон е този същия ШиУон, който трябва да бъде,  чак като ми казаха, взех да намирам прилика  :lol:  Не знам дали от наболата брада, но ми изглежда много възмъжал, все едно е 10 г по-голям от главния.

 

bkDHcac.gif

 

Както и да е, де, харесва ми сериала, банална и позната история, но пък забавно поднесена.  Мен не ме дразни Джексън, дори ме разсмива на моменти с идиотските си физиономии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Сиера, ще пробвам.

Спийди, измислих за какво става италЯнката - само за вълшебна кръстница! Чакаме кога ще реши да премени Пепеляшка за бала, че да й покаже какво значи това да е в стил MOST

andi11 споко, съветът на Сиера подейства -

върнах се и редактирах. Не мисля да преразказвам много в бъдеще, но все пак е полезно, че научих как да слагам спойлера без бутон

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми е надеждата в италиЯнката да преобрази Пепеляшка,само да не решат сценаристите да  оставят главната ,така както в Heart to Heart.Там нямаше никаква промяна във външният вид на мадамата.

За анонимния писател си мисля,

дали не е грозното пате,нали мечтата и беше да стане писателка,а и се видя,че разбира английски,прави доста добри преводи, справя се и с редактирането на текстове.Може тя да е изненадата,ако не се лъжа де. :28558: 

 

По отношение на приятелката,този път за мое най-голямо учудване не ме дразни,

може би заради това,че на няколко пъти се опитваше да започне разговор,но наш'та мома,винаги я прекъсваше,като не искаше нищо да знае и чува за него,тъй като му беше нервирана.А и тя самата не споделя нищо с приятелката по повод нещата които се случват м/у тях.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би рейтингът да пада, че почнаха Убавците да ги къпят ? Еее,  можеха  спокойно и Шисъс да метнат под душа, аз ся как да им повярвам, защо е взел боксерките на  Комплексара.

 

G4azsSn-bmw.jpg

 

jIPhPHuXMPY.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 6 серия приятелката ме издразни на макс .... това с пъзела бе много гадно и неоправдаващо , ако и харесва толкова да си признае , че е друга и да се бори ... а не с такива долни средства да се домогва до възлюбения си ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би рейтингът да пада, че почнаха Убавците да ги къпят ? Еее, можеха спокойно и Шисъс да метнат под душа, аз ся как да им повярвам, защо е взел боксерките на Комплексара.

 

Е, сори, Лавандулче, ама няма какда стане! Къпането под душа в корейските сериали е дълбоко интелектуално занимание, с което героят се захваща, когато има да размишлява философски над екзистенциални въпроси. А героят на ШиУончо няма горкият мозък колкото пиле, а и надали го тормозят някакви сериозни въпроси. Как да размишлява, милият? То за да вършиш простотии много размисъл не се иска. Така че не се надявай. :Р

 

Снежанке, 100% съм съгласна с теб! Едно е да се среща с него случайно или нарочно, и друго -

да ходи да рови из нещата на приятелката си и да ги краде, за да лъже момчето! Не й прави чест и наистина не разбирам защо го направи!

Тя иначе такова голямо самочувствие има с мъжете, че се има за голяма красавица и ги върти както си ще! Сега каква е тая несигурност, че чак до такива долни средства да прибягва?

 

Роси, за възможността да си признае пред приятелката, има достатъчно много шансове, даже

се намърда да спи при нея, и тя я попита какво има да й казва, но тая стисна устни и дума не продума.

Не им разбирам отношенията честно казано. Малко в повече ми идва и това, дето си викат мъжо и жено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...