Jump to content

Kodaike no Hitobito | The Kodai Family (2016)


maira

Recommended Posts

spacer.png

 

 Kodaike no Hitobito / The Kodai Family / 高台家の人々/ Хората от семейство Коудай

The Kodai Family - AsianWikiKôdaike no hitobito (2016) - IMDb

 

Режисьор: Masato Hijikata

Сценарий: Kozueko Morimoto (manga), Arisa Kaneko

Държава: Япония

Година: 4.06.2016

Жанр: според мен и азиануики - романс и фентъзи, романтична комедия... в Американското литературно деление: "паранормал романс" 

Времетраене (в минути): 116

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Haruka Ayase (Харука Аясе) като Кие Хирано

Takumi Saito (Такуми Сайто) като Мицумаса Коудай

Kiko Mizuhara (Кико Мизухара)като Шигеко Коудай

Mamiya Shotaro (Мамия Шотаро) като Казумаса Кодай

Kentaro Sakaguchi (Кентаро Сакагучи) като Кохей Кишимото

Kaho (Кахо) като Джун Сайто

Charlotte Kate Fox, като Ан

Takurō Ōno

 Muga Tsukaji

Резюме: Някои от семейство Коудай имат необикновена способност: могат да четат мисли. Обикновеното момиче с необикновени фантазии, Хирано Кие, започва да се среща с Мицумаса Коудай, наследник на могъщата фамилия Коудай и трябва да избере как да продължи живота си...

 

Допълнителна информация: Изглежда симпатичната история е набрала доста популярност. Тъй като семейство Коудай се разглежда  в три поколения,  след филма е излязъл двусериен телевизионен филм за младостта на майката и таткото на Мицумаса - тук Kodaike no Hitobito | The Kodai Family(2016)... само дето майката се играе от Нана, която хич не харесвам. Подготвен е и малък сериал, разширена версия на филмчето : Kodaike no Hitobito Special

 

Линкове: На руски, Сваляне

Излезе и на английски онлайн

Свали с български субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Трейлър не искам да сложа, понеже ... трябва да е в спойлер... Но снимки може :)

от  мангата

 

 

80ba340979e12572.jpeg

 

 и от филма...

 

1eeaf3a8b4e672f8.jpg2909f6c0903b6596.jpgb3b70ba3b0d2c864.jpgda36d28bc0a2b19b.jpg


Личното мнение на автора на темата за филма: Ужасно мила и смешна версия на паранормалния романс. Такуми както винаги е великолепен като "любовника", тук особено нежен и смекчен. А Харука Аясе, която не ми е любимка, напълно и безрезервно ме спечели. Втората част на филмчето не е така бойна както първата (на която може да се реве от смях, буквално)... но пък това е романс, така че аз съм о'к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше приятно. В началото даже и забавно с вълшебното въображение на главната. Сините очи на семейство Кодай ме разбиха! Хаха! Сайто Такуми си е оуджи още от Тенимю. Чак сега ли го забелязаха? 

Искаше ми се да видя още от брата и сестрата. Мамия-кун беше много интересен с тази котка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и тук да кажа сладко беше, макар и малко фрагментарно. Сигурно в дорама биха разгърнали по-добре историите на семейството, но и така ми беше мнооого приятно да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...