Към съдържанието

Снимка

Noblesse (2008)

• Влезте в профила си за да пишете
808 отговора на тази тема

#801 debil4e

debil4e

Пазител

• Потребители
  • 914 Мнения:
  • Местожителство: ту тук ту там

Публикувано 05 декември 2016 - 10:23

Гадост, гадост, гадост. Като бързам да видя чапа пък дори  и непреведен(не че нещо ще се промени и да беше...), но шока си беше реален. Жертвите очаквано започнаха да валят ама защо започнаха от най-готиния персонаж!? Да им се не види на корейците и тяхната вманиаченост по трагедиите. Аз бях дотук или поне докато не прочета в някой коментар, че все пак е оцелял.

• 0

#802 mi6lence

mi6lence

Златно глупаче

• Потребители
  • 1037 Мнения:
  • Местожителство: Силистра

Публикувано 06 декември 2016 - 08:50

Не съм очаквал ,че ще видя Франки сразен по този начин.  :cry: :cry: :cry:  Искрено се надявам все пак просто да си почива понеже и годинките му вече не са малко. Не може просто така да се даде на този рус п.....    Тежки битки се оформиха,но все пак това си е битка между най-добрите,няма вече лесно.  Стискаме палци все пак за чудо и всичко да се размине без жертви от наша страна.  Коледа наближава,не може да е чак толкова зъл автора,че да ни я развали по този начин. 

• 0

#803 debil4e

debil4e

Пазител

• Потребители
  • 914 Мнения:

Публикувано 12 декември 2016 - 11:01

Такааа, няма да го зарязвам Ноблес, щот сега съм заета с паметника на ъплоудера дет качи чаповете до 438 :)  Остана да стане да дойде и  2017 и да им се насладя и с превод ама и така

Spoiler

• 0

#804 mi6lence

mi6lence

Златно глупаче

• Потребители
  • 1037 Мнения:
  • Местожителство: Силистра

Публикувано 13 декември 2016 - 08:58

Видиш ли Раи да казва: "Франкенщайн?"  и ако не си от неговото семейство,по-добре бягай надалеч,защото ще има  яко ритане на вълчи и т.н задници :nunchako: :nunchako: :nunchako: :nunchako:

• 0

#805 Blue_Moon

Blue_Moon

Млад герой

• Ст. модератори
  • 852 Мнения:
  • Местожителство: Своге

Публикувано 19 декември 2016 - 07:24

Как ме уплашихте! :lol: Просто не можех да повярвам, че автора ще напрати подобна огромна глупост и ще затрие Франки. Това е абсурдно направо. И слава богу не ни го причини. Иначе и аз щах да го зачеркна по всички параграфи и да дропна мангата.

Понаваксах с чаптърите, даже стигнах до 440-ти. :D Сърце не търпи, трябваше да видя какво става напред.

Иначе бях много доволна от изненадата - Кариас на хоризонта, прекрасен! Пълни ми душата! За Рай естествено ми е много притеснено и както Дебилче спомена, единствено към Франки не може да скрие емоиците си и го показва. Единствен той, направо ми се сви сърето, като видях Рай и репликата му: Франкенщайн!? Арта продължава да е страхотен, но историята все още ми куца, далеч от златните времена. Дано има по-бързо развитие, че много бавно се точат нещата. А Мурджо най ме дразни, все се бута където му не е работа. И човек не може нито към лошковците да го причисли, нито към нашите, една такава среда се явява. На моменти има добри включвания, а на моменти направо си проси боя и дразни. И как се осмелява....

Spoiler

И голям спойлер от 440 чаптър:

Spoiler

• 0

#806 debil4e

debil4e

Пазител

• Потребители
  • 914 Мнения:

Публикувано 19 декември 2016 - 07:58

Мерси за спойлера :bow:

• 0

#807 Blue_Moon

Blue_Moon

Млад герой

• Ст. модератори
  • 852 Мнения:
  • Местожителство: Своге

Публикувано 19 декември 2016 - 10:04

Дебилче, моля. :kissx:

Относно действията на Мурджо, може и да съм в грешка и по-друго да се окаже. Без превод е трудно да се прецени, но намерих следната информация за 440 чап: Още по-голям спойлер:

Spoiler

• 0

#808 debil4e

debil4e

Пазител

• Потребители
  • 914 Мнения:

Публикувано 27 декември 2016 - 11:00

То беше ясно, че пак Рай ще спасява положението... Сега е време жълтичкия да види кой е боса наистина пък и копието още не е яло десерт :)

П.С. Сериозно се чудя ако стане нещо с Франки(копието надделее в смисъл) и Рай също го няма,  кой и как може да спре това чудо, след като тези двамата му служат само като спирачка,а за по силни не се сещам :dunno:   Май то ще е истинския победител освен ако не ни набутат нещо от сорта как слабите са най-силните :huh: 

• 0

#809 debil4e

debil4e

Пазител

• Потребители
  • 914 Мнения:

Публикувано 10 януари 2017 - 02:34

Този начин за изпускане на парата определено може да докара инфаркт на страничните наблюдатели :lol2:

• 0