Jump to content

Recommended Posts

b4qK0AQL_5e9058_c2x.jpg

*Алтернативни заглавия *
: Play Boy and Sweetheart / Shanghai Sweetheart / Hi my Sweetheart / Hai Pai Tian Xin


Режисьор: Chai Zhi Ping
Година: 2009 - 2010

Държава: Тайван
Жанр: Романтика, комедия
Епизоди: 14


В ролите
Show Lo - Xue Hai / Lin Da Lang
Rainie Yang - Chen Bao Zhu
Lee Wei - He Yan Feng
Maggie Wu - Mo Li

Nikki Deng - Wang Ye Qian
Zhang Yi Mei - Li Jia Jia
Fang Fang - Xue Bo
Xiang Yu Jie - Xue Pei
Wang Yue - Wang Yu Lan
Wen Shuai - Chen Run Fa
Jiang Qi Lin - Ba Shuang
Liu Rui - Wu Ke
Chen Bi Wei - Gao Gang
Yin Chong Zhen - Hui Min
Shi Zhen Long - A Gen
Chocolate Lai - Christina
Xie Li Jin

Резюме:
Xue Hai отгледан от по- голямата си сестра е срамежливо момче, което има още много да учи за големия свят. Започва училище в нов град, където иска да намери първите си приятели. Запознава се и с новата си съученичка Bao Zhu, мразена от всички, има единствено He Yan Feng на своя страна. Въпреки острото й отношение към Xue Hai, тя бързо се превръща в първата му любов. За съжаление съдбата решава да ги раздели заради недоразумение, Xue Hai не може да понесе раздялата и започва да търси отмъщение.
 

Торент

 

Свали с български субтитри :click:

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сериалче. Толкова не съм се забавлявала отдавна, особено как го понатупваше от време на време :D , но имаше и тъжни моменти на които ми се събра топче в гърлото. А на главната героиня наистина много и подхождаше тази роля както се спомена.Напълно подкрепям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рейни-то с тая визия много ми харесва,радвам се,че е лоща...тъкмо беше взело да ми омръзва алплоато й на доброто момиче,влюбило се в лошото момче...

всичко хубаво...ама момчето има...гооооляяма прическа като гъба е в главата :(((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера цял ден го издирвам по нета сериала, а той бил пуснат във форума.. Браво за темичката!! Сериала съм сигурна, че ще е уникален. Участва и Show Luo (главно заради него искам да го гледам!) и то в каква роля!! :green: :green:

Мерси и за субовете! :P

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пети епизод съм и... майко, каква коса!!! :affraid:

Нямам търпение да му я махнат, че направо :puke:

 

P.S. Макар че, все си мисля, че на мен тази прическа би ми отивала, хи хи :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно и весело сериалче, определено си заслужава гледането :) Радвам се, че видях Рейни и в друго анплоа, по различно от Devil beside you i Why Why love, много е сладка когато е лоша :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече я свърших драмичката и наистина много ми хареса.

Rainie тук я харесах много повече, отколкото в The Devil Beside You.

Мисля, че Show и Rainie изглеждат мн добре заедно.

Единсвеното, което не ми харесваше отначало беше косата на главния...

 

 

След като стана така, се разделиха и той промени визията си в 5ти епизод бях много доволна =] Беше готина трансформация. Но пък след това започна много да ме дразни поведението му. Иии следващите няколко епизода само се чудех защо той не й признае, че е Lin Da Lung и да заживеят дълго и щастливо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро го изгледах, та въобще, беше много сладко сериалче! Show е голямо бижу, изобщо - много ме впечатли. Но на моменти ми се струваше, че героят му е мазохист - толкова много бой изяде (а отчасти и той се вреше между шамарите)! Добре, че беше този сериал, за да му обърна повечко внимание. Между другото Show е настоявал, освен гъбената глава Lin Da Lang да носи и очилата, защото според него, ако са били оставили Da Lang само с гъбената глава, тогава е нямало да се различава много от Xue Hai. Рейни също беше добра, а когато гледах какво е ставало зад кулисите голям смях падна.

 

И не може да се отрече, че са супер сладки, особено с Пинко :D

2808945P.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да, това зад кулисите беше адски забавно :lol: Ако някой още не го е гледал, да побърза ;)

 

Сериалчето ми хареса адски много! И аз в първите серии едва ли не подскачах на стола и повтарях като някаква сутра "Айде направете го готин, айде направете го готин!", но и като Да Ланг почна да си ме радва :P Като цяло единственото нещо, което не ми хареса, беше как двамата все си намираха някакво извиение да избягат от другия или да драматизират прекалено.

 

Колкото и да ме радваше "лошата" Бао Джу, имаше моменти, в които просто ми лазеше по нервите. Примерно когато не успя да върне паметта на Xue Hai (Сюе Хай по българската транскрипция, ама това просто ми изглежда прекалено грешно спрямо произношението, за да го напиша <_< ) за един ден - то не беше рев, то не бяха депресии. Дори Йен Фън (Yan Feng) не беше толкова дразнещ, колкото обикновено са тези поддържащи мъжки персонажи, които само помагат и защитават главната героиня, защото са тайно влюбени в нея. Мо Ли обаче беше от дразнеща по-дразнеща <_< За сметка на това пък по-малката от двете сестри на Xue Hai - Xue Pei, адски радваше xD

 

Знам, че много хора са се подразнили, че накрая Xue Hai пак си върна вида на Да Ланг, но аз не съм от тях. Може би защото предваритено бях разбрала, че ще стане така (прочетох спойлерите в мдл :blush: ), но тази трансформация си ми беше съвсем на място. Xue Hai накрая не беше като Да Ланг в началото - беше израснал, променил се, станал по-зрял. Една перфектна комбинация между Xue Hai и Да Ланг :)

 

Шоу Луо се справи повече от брилянтно с ролята си! Беше невероятен и като шматката Да Ланг, и като готиния Xue Hai. Дори в сцената с пожара, когато викаше на Бао Джу да се маха и да го остави и т.н. очите ми се насълзиха (за щастие успях да се сдържа да не ревна) въпреки че съм гледала подобни сцени много пъти. Изпълнението му обаче беше просто невероятно въздействащо. Да не говорим пък за комедийния му талант - то не бяха физиономии, то не бяха изцепки! Нищо чудно, че на Рейни й беше толкова трудно да се сдържа, докато снимаха сцените с вътрешните монолози xD

 

А сцената в хотела, когато и двамата бяха пияни, беше просто неповторима ♥♥♥

 

 

ОСТ-а също ми хареса страшно много, особено песента на Рейни и Шоу In Your Eyes, както и инсърта в изпълнение пак на Шоу Love Doesn't Go One Way (愛不單行, Ai Bu Dan Xing).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го почнах този сериал , голям смях падна. Show Lo е направо страшен образ, само с идиотските изпълнения на Джиро може да се сравнява, много му се кефя.Да ви питам- кой епизод ще го въвведат в приличен вид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче! Най- доброто тайванско, което съм гледала досега! Едно, че е страшно забавно, едно, че толкова обрати вкараха, които го направиха по - интригуващ. Show Luo и Rainie Yang са уникален тандем просто! Май ми станаха любимата екранна двойка. Сладури и половина. На Rainie много й тичаше ролята, особено като го раздаваше със сила. :samurai:
Show Luo, ми НЯМА такъв образ! Гледала съм му шоуто и съм свикнала на простотиите му, но всеки път ме напикава от смях. Човека си има талант! То не бяха физиономии, реплики.. и да не забравяме Ugly Mushroom Hair! И като Hsue Hai, и като Da Lung беше страшен сладур и скоро няма да го забравя в тези му роли от сериала.
Най- много се ядосвах на Bao Jie, изтормози го бе! Ама определено с нея бяха едни от най- забавните сцени. А и са направили добро попадение с xuezhang, и ролята му беше готина, не беше "обсебения влюбен". Иначе, сериалчето има много култови моменти. И OST- to определено е много добро, не че може да се очаква нещо друго, все пак Rainie и Show са уникатчета и като актъори, и като певци.
И пак да спомена, Show Luo си е просто the best! :kissx:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече свикнах с идеята, че нещо е направено по манга ;), което води на мисълта, че не се очаква "логичен" край или поне не по моята логика :896767:

 

най-вече вида на Xue Hai / Lin Da Lang накрая и ...... физионоомията :(

 

И с тази отметка по-горе, не мога да не бъда доволна от страхотната игра на Шоу Ло и бойната Райни Янг, а и Lee Wei е доста добър в ролята си на момчето, което е винаги на разположение, привличайки вниманието ми в Bull Fighting.

Запомнящ се сериал, запомнящо се ОСТ, какво друго да се очаква :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми беше нелогичен на моменти... ама нали казвате, че е правен по манга...простено им е:) че Шо Ло си е шматка.... вече се убедих. Бяха много сладка двойка. Но докато гледах изникнаха няколко въпроса: В Тайван не знаят ли, че плюшените играчки могат да се перът в пералня, че горкия Пинко го размотаваха толкова време мръсен?

Като намериха Да Лан в магазина за играчки, защо не се обадиха на сестрите му?

и разни от сорта, но въпреки това ми хареса.... и то много. Не съжалявам, че

накрая пак си стана Да Лан, все пак А Хай беше лош и трябваше да се избавят от него :)

А къде сте гледали какво става зад кулисите, пак нещо съм пропуснала явно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се видео със страхотно качество на сериалчето, скоро ще има и субки към него  :beer: затова който иска пак да го гледа без да му пречат вградени субки и малко квадратче за гледане ето Торент... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...