Jump to content

Recommended Posts

bat30ch 24.jpg

 

Stay With Me (放弃我抓紧我)

 

Страна: Китай

Също така известен като: Fang Qi Wo, Zhua Jin Wo

Година на излъчване: 2016 – Декември – 11 до 2017.....

Време на излъчване: 2016-2017

Жанр: Романс

Канал: Hunan TV

Епизоди: 45

Режисьор: Ruan Wei Xin, Chen Guo Hua, Billy Tang

Субтитри: Английски

 

Участват:

Joe Chen като Li Wei Wei

Wang Kai като Chen Yi Du

Qiao Ren Lang като Huo Xiao

Chen Ran като Tiffany

Zhang Xuan Rui като Leo

Zhang Duo като Mo Fan

Qi Hang като Kang Xin

 

Резюме: След инцидент във водата известната модна дизайнерка Li Wei Wei (Joe Chen), губи част от паметта си. Някои от спомените и остават когато е била на 23 години и влюбена в тогавашното си гадже, но сега неин съперник Chen Yi Du (Wang Kai). Li Wei Wei не вярва, че е скъсала с него затова решава да разбере какво наистина се е случило между тях, поставяйки в неудобна позиция сегашният и годеник Huo Xiao (Qiao Ren Liang), който за да предпази връзката им от разпадане прибягва до всичко в опит да я обърка. В търсене на спомените си Li Wei Wei открива, че заради забързаният си начин на живот, тя е загубила топлотата, мечтите и най вече оригиналните си идеи. Затова на тридесет години решава напълно да промени живота си, опитвайки се да възвърне най-чистите си емоции и мечти, както и да намери истинската  любов…

 

Свали :click:  :click: :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и този сериал но с доста превъртане. Не бих го определила, като интересен но го доизгледах, защото ми допадна играта на главните и тяхната лична история. :) Другият пълнеж ми беше скучен и точно него превъртах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...