Jump to content

Recommended Posts

Качиха и 15-ти епизод. Последните няколко имат ужасен звук. Не знам как го правят, но не се издържа.

 

Остана още един :> Чакам да видя хепи-енд :>

 

Заради Майк си струваше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Майк и аз ще се потрудя да изгледам сериала. Даже лично той се кефи, че вече е с

5 милиона гледания. :i love this:

14606348_1107118046008128_66911074303843

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16-ти епизод беше абсолютна пародия. Честно казано дори превод не си заслужава. 

Кастът е хубава гледка, но до там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах и аз такова усещане още в началото, но си мислех, че произлиза от мен. Понеже все още 

не съм попадала на китайски продукции, които да ме грабнат. Но там явно им харесват подобни

сюжети или просто защото Майк участва? И аз не знам... :) Каста наистина е очарователен, спор

няма. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайските/Тайванските продукции за мен са по-добри от други. Тук става въпрос за този сериал, който е изсмукан от пръстите. Имаше възможност да го направят нещо по-запомнящо се, но нещо не се справиха. Имаше идея, но някъде загубиха нишката. Принцесата с тази забита муцуна, която рядко показваше емоции, дублажът на Майк... Като цяло Богаташчетата бяха най-забавни. Да не говорим за качеството на звука... Но все пак гледахме онлайн :) какво можем да очакваме.

 

И все пак, неангажиращо и разпускащо. Който има време за губене, да гледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да гледам серияла заради Майкчо... Почнах да го гледам без особени очаквания, в началото ми хареса идеята , но с опитите да направят тази китайка да изглежда на Ом и многото сцени взаимствани от " Пълна къща" и " Целуни ме" ме отвратиха и ме загубиха , като зрител ... много нескопосани имитации  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, както принцеската каза на Майк накрая -

"Ти си най-добрият бренд

". Те това е дълбокият замисъл на продукцията... Ама какво пък - приказка е, хубавци и хубавици има, леко и безгрижно върви, хубава музичка, много Майк и много Майк. Ами доволна съм, тъкмо ми трябваше нещо за отпускане.

Снежанке, викаш имитации, а? Ам` че те, братята китайци, са майстори на имитациите, заляха света с всевъзможна "маркова" стока, какво остава за някакви си хора. Още малко и в кинаджийската област (както вече в много други) ще изземат пазара. Сега са още на първа, тепърва потеглят, учат се и набират опит, но скоро ще дръпнат на пета и тогава, чудя се, дали биха могли да изместят корейците, примерно??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм доста добри китайски продукции, но тук  определени сцени ме дойдоха в повече  буквално едно към едно само, че на мястото на Ом е тази китайка ... може би като фен на АоМайк се из дразних   :) То като цяло този сценарии е съвкупност от доста  култови драми( корейски, тайландски и тайвански) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода. :kissy:

Невероятно ме изненада и новото резюме на сериала. :28558: Явно там откъдето

бях взела предишното си съчиняват каквото им скимне. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах да го тегля, и без да съм го гледала само по трейлъра ми се струва ,че богатият грубиян и милото момче ще са един и същ човек ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали само при мен е така или ми се струва, но 13-ти епизод ми се стори много кратък като време от другите до сега!?

За самия сериал.... следя го и ми харесва. Харесва ми най-вече че главната не е представена като наивна и миловидна девойка (като Ян ян ), въпреки че и нейното поведение не е съвсем мило в последните серии.
Както и да е, няма да влизам в подробности....просто ми харесва, че има различни нюанси от другите неща които съм гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратък е 13 епизод, защото пък предходния беше 50 минути. Следно са по около 38-40 минути серийките.

Сериалчето е леко, забавно, без натоварване, с малко преиграване като на анимация почти докарано, наивно и носещо само положителни усещания. Финалните послания не само че са ясни, но са и в прав текст издекламирани. Нека като жени ги спазваме и всяка да намери принцеската в себе си и да се чувства морално удовлетворена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ми не съм в час или режисьора нещо се изгаври .Оцичам захаросани сериали,но поне играта да е на ниво,а тук имах чувството,че са в първи клас ... може и аз да не съм свикнала ... но корейското си корейско ... не лош,но играта не ме изкефи ...  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...