Jump to content

Recommended Posts

Funktastic, дано наистина да имаме втори сезон! Дано! Сериалчето много хитово стана и надежда определено има. Иначе, че историята не блести, то е ясно, ма пък толкова романтично и сладурско сериалче и така хубаво ни пълнеше очите и душата...Дано наистина да има продължение, стискаме палци. :)

 

п.п. Ако направят, дано включат и малки Барънчета и малки Меганчета. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано наистина да има продължение, стискаме палци. :)

п.п. Ако направят, дано включат и малки Барънчета и малки Меганчета. :D

Да, само ако може бих искала да я погледам малко и в женски вид, това ми липсваше накрая. Макар че повече я харесвам като мъж...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо това си мислех тия дни покрай спешъла - тя направи перфектния андрогин, а след това и най-близкото до реална, смислена жена, която съм виждала на екран след Ким Сам Сун. Беше с балансиран външен вид, поведение и отношение към всичко. И на тоя фон оня ми ти Барон ньеден, дето един кусур нямаше, ей така, за цвят поне. Рядко се е случвало до такава степен да ми харесат двама актьори както като роли и изграден образ поотделно, така и като химия помежду им, а тук електричеството беше помитащо. Пожелавам си една такава любов :) И на вас също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kitket, и мен ми се искаше повечко епизоди/поне 1-2/, като жена да я бяхме гледали, но и на мен повече ми харесва като мъж. :lol::D

Меган направи наистина невероятна роля. Просто шапка й свалям. Барон беше повече от невероятен също. А както и Спиди каза, те и като герои си бяха страхотни и като двойка, въобще рядко се вижда толкова перфектна двойка, с такава химия. Ех, а дано втори сезон, а дано... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само аз съм против продължение. Рядко има сполучлив втори сезон при завършена история. Тук цялата интрига се въртеше около това знае или не. Няма смисъл от разводняване и сапунисване още на нещо толкова прекрасно. Меган изигра страхотен образ, но към края вече си се държеше точно като жена в присъствието на Барон. Ма то при наличието на такъв екземпляр никакъв шанс нямаше момата, толкова жени подлуди тоя образ. За мен той е звездата, наблюдавах с удоволствие всяка една емоция появила се на лицето му. Такова сливане с образ е наслада за зрителя. Пожелавам си повече такива двойки на екран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сладурски сериал! Изгледах го с огромен кеф и неконтролируеми изблици на смях.

Бонбони бяха всичките, а химията между главните ... без думи  :wub:

Свърши ... и сега какво ще гледам :cry:  

 

Май ще пробвам Chocolat, че страшно ме грабна гифчето в подписа на Blue_Moon  :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх на последък трудно ми вървят сериалите, но това е едно от двете искушения на които се натъкнах и не мога да се спра. Вървят ми бързо..
На момичето така да и се вписва ролята на момче, а и силно си прилича, че мозъка ми ме влече към моята boys love мания. Просто гледъм и мозъкът ми работи хаха.

На 8 епизод съм *чака си превода* по-сладко ми е с него да гледам....и ми се въртят всякакви идеи за развитие. Мисля си че ако мине в момичешко амплоа незнам дали ще ми харесва чак толкова. Има я интригата сега....
Ще следя и ще видим.
Аууу Барон...какъв бонбон. :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам на нов сезон с максимум 10 епизода. Първите няколко епизода страшно много

ми допаднаха и след това почти до края беше почти едно и също. Та с едно здраво превъртане

успях все пак да стигна финала.

 

Искаше ми се да бяха представили като нормална двойка главните за по-дълго време, а не

чак накрая и за малко.

 

 

Останалите герои също ми се видяха някак незавършени...

Иначе евала на актьорите. И женската и мъжката част бяха прекрасни. Най-вече мъжката. :tongue:

 

 

Само на мен ли ми се стори, че последната сцена във финала малко наподобяваше Петдесет нюанса сиво?
Евала за химията... изядоха се направо. хихи...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убийте ме , но не знам защо го гледах това чудо или защо не ми досади. Вярно не се топях от сладост, но всяка вечер си пусках по една серия. Безсмислено е да изброявам абсурдни моменти - тук си няма никаква логика  :896767: ........ не знам как го постигат, но май тайванците могат да ми пробутат всичко и грам да не ми пречи :) .

Искрено ви благодаря за превода момичета, прекарах няколко страни и приятни часове. Не мога и да не се оплача, обаче - много малко време бяха отделили на Нана, а ми пълнеше сърцето това момиче :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале, мале..., още съм на седма серия и тоя актьор вече не ми излиза от главата, такова нечовешко магнетично присъствие да има... :28558: :28558: :28558::blush::lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОкато търся китайската версия на "bride of the water god" попаднах на това .Бях гледла няколко клипчета в Youtube ,но си помислих ,че са двама мъже ,а то какво се оказа ... ще се прегледа ,  играеха великолепно ... а, някой да даде линк на темата към китайската версия "bride of the water god" ... мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да ме пере съчмата и да ми се гледа нещо такова , не знам как ще изгържа с това музикално оформление и звуков фон ... повече от трагично ми е .Абе , те за тон режисьори и всякви такива , не са ли чували ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като за зитеглени 18 епизода , бива (разтуптява сърцето на love моментите ) ... ама тази скери музичка дето я пускат на романтичните части ... повече ме разсмива отколкото да ме разчуства и се губи ефекта ... определено си мисля ,че музикално им куца отвсякъде еее .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако не бяха тези двамата сладурковци , дето не знам кой химичен елемент ги накра така да влезнат в роля , че чак верно им вярваш колко  силно се обичат , лудата сестра със шашавия шофьор ( честно много ме изкефиха като идея за двойка , тя откачена, той зарибен човека , оная крищи и вика, той пърха с мигли хахаха )нямаше да го издържа особено с тази музика която нямаше общо и никога не бе в ритъм ( развалиха ми слуха ) .

Сцената с пистолета в билярдната зала , там пък как се смях като го хвърли на пода и му се развърчаха чарковете . А 17 епизод , като ги преследваше

злобната секси скарида  значи те тез пистолети за нищо ги нямат,  кат някви пласмасови играчки ги разхвърлят ... хахахаха , а не ,има много неща дето му куцат (като на ниско бюджетен филм ми заприлича).И все пак , евала на Барон Чен и Меган Лии ... бяха страхотно добри в ролите си (малко като две маймунки с нацупени джуки се мляскаха , но пък пълнят душата с кеф)... Причинете си го веднъж .. ей така за разнообразие ...

 

П.С. Аз лично случайно попаднах на него в ю туб и в първият момент помислих Меган Ли за някво женствено ... дето има визия , но ме издразни ...

мале, мале..., още съм на седма серия и тоя актьор вече не ми излиза от главата, такова нечовешко магнетично присъствие да има... :28558: :28558: :28558::blush::lol2:

НАли , и аз тука ... само ми човърка остатъка от сиво вещество което имам ... усмивката му , и кви палави погледи хвърля  ...  оле ши понахвърля някой култови физиономи й

1

2

3

 

хъхъ това е най- доброто

 

4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа със закъснение...Сериалчето е много хубаво, Барон и Мегън са страхотна двойка! Имах обаче по-големи очаквания, тоест между тях връзката да бъде по-динамична. Много силни и любими моменти са на покрива, когато той се опитваше да я спаси, с мотора и финалната сцена в хотела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пренаредих ги малко аз, тоз мина пръв в листата.

 

На човека си му стана ясно кат слънце, с какво си има работа, още при къпането и драматичното спане. Ма нищо де, сега 15 серии ще гледам как ще я разиграва, то ще е забавно :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой по-напред беше писал, че направо му става неудобно от близките им сцени...то и на мен така. Ма може и от електрическото одеяло под мене да е жегата :D   

Плюс, че се научих да връзвам вратовръзка вече :896767: 

 

Off Topic

Ти, вика, си изродил козата, то жена е същото. Ей такова бързо раждане - дай Боже всекиму. Ако може само да не е в рейс :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво вдигнахте темата, тъкмо пак ще си го превъртя. Много любимо сериалче ми е Броманса. Барон и Меган са страхотни!

 

seal_reinforce, от сцената ще да е жегата.:896767: Изгледа ли го вече?

 

п.п. Това е да го можеш, наш Барон от всичко разбира. :lol: хахаха

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да карам мотора :896767: 

Компа ми направо го докарва на звук. Тоя път гледам с бг субс, да уважа труда на колектива, и вибокса така ми натоварва процесора, ще речеш, биткойни копае :xaxa:

 

Та, бавно и славно, на 12 еп. съм. Ама Нана взех да я превъртам, кафето, мама и лирическите отклонения ми идват в повече. Бии на мен ми прилича на Лухан, въпреки, че някои ще оспорят :P 

 

Тия двамата, шофьорът и сестрата, са егати кукувиците. Червена точка требе да им турят,

 

Off Topic

то масажи, то чудо :D

 

Барона да го препоръчаме у Щерев, освеМ :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...