Jump to content

Recommended Posts

Айгууу, недей, моля ти се! Човекът вече е на толкова тънък косъм да реши, че е обърнал резбата, че ако забавим още истината, после сигурно ще я зареже, като се окаже женско. :D

Очаквам от тук нататък да развият историята с изчезването на таткото и семейството на Бий, интригите на наглия бияч и прочие. Ако още веднъж Мегън излезе на Барона с някое малоумно обяснение и той пак се върже, еднолично и необратимо го обявявам за Вселенски идиот I-ва степен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то....той Дзъфън вече се доказа по този параграф. 
Ще ми се да има обяснение в любов, но без да си казва, че е момиче. Не мисля, че ще има мъки от страна на Дзъфън по въпроса, той се е попримирил човекът. (А как ми харесваха терзанията от мъжка страна в Кафе принц и едн тай сериалче с говорещо куче, там младежът ходи и на психолог да му решат ''проблема''.) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска всичко да стане ясно вече,но ме съмнява да му го сервира със смс,поне както го дадоха.А относно това,че още не е разбрал, че е момиче след всичкото гушкане, даже няма да го коментирам,защото вече не обръщам внимание на това,само им се кефя. Но ми стана странна реакцията на Бии, когато Нана му се обясни. Толкова задръстен ли го направиха, че така реагира. В началото помислех, че го прави нарочно,че не разбира какво тя му говори,Да ама не. Сякаш е 14год и не знае какво да каже и направи. Странна ми беше цялата сцена,поне на мен. Дано да си има някакво обяснение. Иначе и двамката като двойка са ми също много милички и сладки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що гледах 12ти, моля когато някой друг го изгледа да пише тук, че ще стане монолог. Хипервентилирам, много захаросано беше, но точно това ми трябваше. 

Мъж на място, може изобщо да не е в час и да не вижда по-далеч от носа си, но както я грабна и се обясни в любов, ах.  :swoon: Браво, Дзъфън. 
Стана ми много кофти за Нана и за чичо Тиен обаче, а Чин Ян тепърва ще страда.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що четох малко преразказ на серията  :slap:

СПОЙЛЕР 

 

bMCyiiY70e8.jpg

 

някой тотално са откачили, гледат директно на китайски  :28558: е след това и с превод  :up:

оказва се голяма мания този сериал...

тук се излъчва онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледам само на китайски, хем да си имам извинение, че упражнявам езика. Качват го около час след излъчване, така че съм бърза.  :28558: 
Даже не знаех, че се превежда, камо ли толкова бързо. Явно е на мода сега. Което ме поизненада, при тази липса на тийнейджърски контингент в кадър. ( Освен може би Бий, но не мисля, че има чак толкова изявена фен база.) Което ми напомня, в тайвански сериали рядко съм попадала на айдъл драми с млади изпълнители, все гледам такива, в който ''айдълите'' са на по над 30. С малки изключения. Дали е тренд, или просто по случайност все такива ги намирам?


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за линка, Дане, наложи се все пак да оставя за днес гледането. Та, по тоя повод:

 

 

 

Явно все пак стигнахме до момента с извънземното. След като и с булченска рокля не се светна, категорично номинирам Дзъфън за Будала на хилядолетието. То ясно, казаха си, че мадамата не е от най-надарените, но дори след 10 години ежедневен челен сблъсък с азиатското не мога да приема за нормално братчето ти да мери роклята на майка ти. То бива, може, допуска се, ама тия вече оцвъкаха пейзажа. Изкараха хубавия момък неспособен да си върже и обувките без чужда помощ.  :slap:  :slap:  :slap:

 

За чичо ни Тиен и двете му гълъбчета явно ще се наложи да стиснем зъби няколко епизода. Все пак се очаква да си получим хепиенда, иначе ще се оплача на... на когото намеря.  :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да си мисля, че Дзъфън знае и само я подбутва да си признае. Както четох в едни коментари, тя дори ухае различно от мъж  :rolleyes: А той я напрегръща доволно, опипа, целува....

 

 

 

Чисто по женски съм силно впечатлена от Барон  :wub:  отдавна азиатец не ме е вълнувал така. Излъчва ми някакво спокойствие и има много интелигентен поглед  :blush: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@daneto, точно това го обсъждахме във фейсбук- страницата

я си представете, че дойде там 20ти епизод, фанфари, гонгове бият, Пияно-то се реши най-сетне да пропее - и отговорът да е '' 'ми да.''

Много бих се изкефила, в други драми само по походката се познават, а тук направо се оляха с прегръдки, целувки, спане един върху друг, преобличане, даже на два пъти и къпане (?)
Много смешно се получава Цин Ян от първата среща да я гледа косо, само след стрелбата, а този, който реално е с нея всеки ден в поредица от сто, да не знае.


Иначе са ама тооолкова убедителна двойка, че не бих се съмнявала, ако ги ''изловят'' вещите им там столкъри-папараци. Ще ми се обаче да си мисля, че просто адски добре играят. 
Офтопик, Барън съм го гледала и другаде, но изобщо не ми влезе в полезрението, направо си се чудя, предвид колко ми харесва в Броманса. Може би в Азия се възмъжава след 35. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо, 12... края... Дано, дано да знае или подозира, усъмних се и аз какво му се върти в главата. Че то наистина доскучава така вече /не че съм противна само да ги гледам тия двамката/. Ама те нали сценаристите предпочитат по-грубо да изловят героите и възможно в най-неловки ситуации да ги поставят непосредствено преди разните му там признания, та ги подозирам да не би да не дадат възможност на Пи Я Но да си каже на 26ЧРД, а някой грозно да я разобличи предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова обсъждане на темата реших да го пробвам. Мегън си е красиВ младеж - спор няма, но Барон пълни очите, та и сърцето. Само не разбирам още колко ще продължава тази глупост. Последните епизоди ги превъртах, чакайки да се случи нещо, но уви. Ще седим и превъртаме дните на календара, молейки се нещо да се случи. Време е да се награбят, да й свали тоз КАТ дрехи и да види, че няма нищо от долу :> Започва много да зацикля и е време да се развива действието. Последните епизоди едно и също гледаме, само в различни пози. Ще го догледам, но искрено се надявам малко да се поразбързат сценаристите.

 

 

Baron-Chen1-345.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм.... Така. Значи. Имаме мацка, която ходи да се разправя "по мъжки" с гадняра и младеж, който управлява милиони, а междувременно готви и ѝ прави масажи. Такова животно не бях виждала досега.  :dunno:  Не че е лошо, напротив, просто още не мога да осъзная какво гледам от азиатски сценарист. Пък и нямам търпение да видя гадняра каква физиономия ще направи като разбере, че го е набило момиче.  :28558:

 

Обаче пак ми оставя един кофти вкус целия тоя мишмаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да завършат сериала и да го почна. Иначе онгоинг ще е трудно да издържа да чакам серия по серия. От трейлъра и клипчета мога само да кажа: Уау, какво преобразяване на Меган! А Барон...много чаровен! Харесвам го този жанр, а щом има и толкова много благи моменти, още по-добре! Чакам с нетърпение да го завършат и да го подхващам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...