Jump to content

Recommended Posts

Разбирам, че всеки си има свой поглед и намира различни неща в тези сериалчета. Нормално е и се радвам за онези, които са открили приятното и завладяващото в този. За мен е изключителна слаб, само двамата актьори са сладури, особено мадамата, чието име сега ми бяга.

Такова постоянно повторение на едни и същи моменти от развитието на връзката на двамата главни не бах срещала :blink: . Как пък не измисли сценаристта нещо, с което да раздвижи нещата, да ги постави в някакви ситуации... Скука, пълна скука. Дори и диалозите в караниците им не бяха на ниво (камо ли пък да ги нарека смешни) и също се повтаряха постоянно.

Само защото съм инат довърших този сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното мнение. И на мен въобще не ми хареса сериала. Сега да не вземе някой да се обиди. ;)

Но бяха големи мъки за мен. По принцип рядко дропвам и се заинатих и го изгледах, но съжалявам...

Един от малкото сериали, които с нищо не ми хареса. Меко казано скучен.. дори подремвах на моменти. :lol:

Жалко за хубавите актьорите, които участват в него. Просто самата история с нищо не ме спечели. Явно не е моя сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че на пръв поглед в сериала няма много действие и повечето неща се повтарят и потретват, на мен много ми хареса. Изгледах го за 4 дена сигурно и просто не можех да спра да го гледам. По-някакъв странен начин беше доста заразителен. Определено мога да кажа, че много ми допадна и дори бих го гледал пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен! Мислех, че ми е харесал толкова много първия път, защото когато го гледах съм била неориентирана, защото ми беше един от първите корейски и единствено възприемах, попивах без мисъл, само преживявах емоциите. Сега го изгледах пак и въздействието беше същото.

Защо така? При положение, че напълно отчитам и дразнещите моменти. Например много се прекали с това безкрайно обиждане на дамата /мислех си „Ма то `кви дами в Корея?”, ама се намериха и такива екземпляри…/, няма интересна фабула /то няма никаква/, все това безкрайно чистене, все пият вода от хладилника, все ядат, спят… скука! И тъкмо са се развили отношенията, натрупали са се количествено разговори, признания, чувства и си мислиш, че ей сега ще има качествен скок във връзката между героите и те – хоп, айде пак в изходната точка, като развалена плоча.

Но явно положителните страни са много или по-силно въздействащи, за да преглътна всичко това. Актьорският състав е изключително добре подбран. Четворката главни са мммммперфектни! Можеш да се влюбиш във всеки един от тях! Изключително прецизно и достоверно представиха персонажите си. Най-дразнеща ми беше Hye Won, с нейната вечна неудовлетвореност и егоцентризъм. Min Hyuk – леле, леле, мечта си е, пък и много му върви тоя образ на хладнокръвен, директен човек, който знае какво иска. Бих избрала него, ако бях Han Ji Eun, ама не съм! А пък тя, тази актриса Song Hye Kyo, е много, много, много красива и не стига това, ами и талантлива. Стана ми любимка! Само дето героинята й показа за сетен път, че като се влюбим, ние жените ставаме пълни мазохистки. Рейн видях за пръв път тук и като повечето хора бях шокирана от контраста лице-физика. Свиква се по някое време и то само благодарение на добрата му игра. Не очаквах, че е добър актьор, не знам защо. Справи се и с драматичните, и с романтичните моменти, на за мен откритие беше комедийния му талант. И изобщо комедията беше в доволно количество в този филм, смяла съм се неистово и истерично, когато

Ji Eun му тресна типично по мъжки една глава, или пък му търсеше „отрязания” пръст между чиниите, или като едва не преби бабата, като я „спасяваше”

 

Музиката допринесе много за доброто впечатление от филма, не много песни, но пък чудесни! Само тази без думите, дето е като тананикане, пускаха я когато тя чистеше – е, търсих, и търсих, ама я няма.

И да благодаря /макар тази само дума да е твърде недостатъчна да изрази благодарността ми към преводачите/ много за бгпревода, без който щеше да е нодостижимо за мен това удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като се подлъгах да гледам тази (с извинение към феновете на сериала) боза от редицата възторжени коментари, ще си постна и тук критиката, която написах в анимеса. Току виж съм спасила някой съмишленик от дълги часове мъки :lol:

 

 

Само и единствено началото беше обещаващо. Измамата, пътуването до Шанхай,

запознанството с двамата главни мъжки герои - наситен и интересен сюжет. Дотам обаче

идеите на сценариста видимо са се изчерпали (явно от собствен опит знае какво е

да ти кажат "Творбата ти не струва, пълна детинщина" :lol: ) и в следващите

над 12 епизода гледаме как двама души се карат кой да изчисти къщата

и чистят къщата... Това и у нас мога да си го режисирам:) При това тази къща

останах с впечатлението, че й правиха ОСНОВНО почистване поне по три пъти на ден.

Досадно и настоятелно повтарящите се кадри от рутинния им бит буквално

ме приспаха - вечния сутрешен джогинг на "мъжа-чудо", търкането на пода

и стълбите с парцал (което заема поне 4 часа от общия обем на сериала),

редовното обидено въздишане на героинята пред компютъра ("Офф, пак написах

бездарна боза като сериала, в който играя!"), вечното им чакане да се прибере

другият (Защо за Бога се чакат толкова усилено още от началото на съжителството си?!

И какво интересно или "драматично" има в това?!). Особено натоварващо беше

постоянното им и неспирно крещене един по друг, при това с умишлено фалшива

интонация. За някого може да е романтично, за мен обаче хич не е. Не разбрах

от какъв зор главната героиня се влюби в човек, който само я навиква, обижда и унижава...

Освен това като е разбрал, че са я измамили, можеше да й позволи да поживее

в собствената си къща и без условия тип "Ще ми бъдеш чистачка", "Ще ми бъдеш съпруга",

"Ще ми бъдеш изтривалка" и т.н. Изпълняващия ролята му актьор изобщо не го намирам

за привлекателен, добре поне че Мин Хюк ставаше за плакнене на око. Саундтракът

също ми скъса нервичките на редица места, единственото разведряващо положението

парче беше това "I think I love you..." Постоянно въртящото се и несъдържателно

"ша-ла-ла-шуби-дуби" беше абсолютно отвратително, както и недъгавото изпълнение

на оня, дето сякаш го бяха настъпили по гръкляна... Извод - яд ме е за изгубеното време,

чак до 14 епизод чаках да проима някакво развитие, което да оправдае гледането.

Не смятам, че си заслужава да изгубиш толкова часове, за да видиш накрая

как двамата се цункат и решават да не се развеждат. А бас ловя, че точно това

е краят, който не възнамерявам да видя.

 

Акцентите в този сериал за просто в г*за, чудиш се реклама на новите

подочистачки ли гледаш, или на новите парцалчета за лъскане на стъкла...

Защото просто междучовешките отношения са представени много тъпанарската

и адски раааазтеееглееено...

 

"Аз ще се разведа с теб. Така ще е най-добре. Мисля си, че ще е по-добре

и за двама ни да се разведем. И аз искам да се разведем. Просто така си мисля,

че е правилно. Разводът ще е най-доброто решение. Така че - нека се разведем.

И ти знаеш, че е най-добре да се разведем. Разводът ще е полезен за всички.

А без да се разведем, едва ли ще можем да живеем заедно. Така че нека

се разведем..." - ето това е една меееега дълга реплика, която би трябвало

да каже ПРОСТО "Нека се разведем". Да не говорим, че и този развод

е наложителен само поради много необективни причини, обяснени

в сериала с умопомрачеността и нелогичните страхове на героите...

Абе просто е ТЪПО, яд ме е, че го гледах по собствено желание.

По работа ми пращат достатъчно бози за превеждане,

нямах нужда от допълнителна олигофрения:) Надявам се ако има

други, които да останат разочаровани като мен, да не си губят

времето, след като прочетат моя черен негатив:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вярно, че с това чистене се оляха, но далеч не се изчерпва само с него сюжета случваха се доста други неща с подходящ pace и извън къщата. А и погледни го от тази страна - каква друго могат да правят в една къща освен обикновенните ежедневни рутини - готвене, чистене, чат пат работа на компютърчето? :rolleyes: Условието да остане в тази къща беше да му слугува, ergo --> акцента трябва да пада точно в/у това унижение на което я подлагаше ежедневно все пак не му беше никаква и трябваше да оправдае по някакъв начин присъствието й. И аз да съм с такъв freeloader на главата няма да я оставя да си клати краката по цял ден я. :D Освен това тези рутини бяха есенцията на романса тук нали героят на Рейн доста време гледа на нея като на слугиня и трябваше да и показва кой носи панталоните в къщата и поне според мен прехода от статуса й на кокоши мозък и робиня до значима за него личност си беше изграден прилично. Краят действително е слабото звено както при доста други корейски сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Razzormaw, далеч не съм съгласна:) Слагам си мнението спойл, да не дразня на хората очите;)

 

 

Извън къщата пичът викаше твърдо „нье“ на другата си обожателка (само че неизвестно защо трябваше да си намери извинение в лицето на „бедното онеправдано момиченце“), а главната героиня упорито запазваше тъпо неведение относно факта, че първият й работодател й търпи нескопосаните опити за писане, само защото си е паднал по нея... Нещо друго ставаше ли извън къщата? А статутът „кокоши мозък“ и „робиня“ би следвало да отпадне още в момента, в който момчето-чудо е осъзнало, че девойката е била измамена и къщата си е наистина нейна. Не виждам какво налагаше толкова дълго и бавно да я издига в очите си до нивото на човешко същество. Аз лично бих „оправдала присъствието й“ с това, че де факто (макар и не де юре) си е собственичка на имота на родителите си. Общо взето единствената свежа нишка в сериала бяха откачените й приятели:) Ама как да наречеш приятел човек, който те лишава от покрив над главата за собствена облага? Не го разбрах този сценарист какво иска да каже, освен ако не е дал за поука „жените трябва да бъдат унижавани, за да си знаят мястото“, „мъжът трябва да се държи като гъз, за да покаже, че е мъж“ и „приятелите са манна небесна, дори когато са пълни боклуци“. I'm gonna skip that sh*t, thanks a lot...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше как да не ставаше ти да не си превъртала плейъра? :D Посещенията при родителите дето пееше песента за мечетата, срещата дето и върза тенеке ами лунапарка дето отиде сам и още колко още други работи? А статуса на робиня защо да отпада? Тя дефакто не му е никаква нито приятелка нито роднина за да й прави услуги. Ти ако беше си купила къща и предишният й собственик дойде да ти се жалва за измама с недвижимо имущество при положение, че всичко е законно ще го пуснеш ли да ти се разхожда по цял ден все едно нищо не е станало и да ти живее на гърба..ама се замисли хубаво за ситуацията! :D Просто такъв е героят на Рейн - богат, надменен, арогантен..какъвто би бил всеки известен актьор. Това да си известен и да имаш много пари и почтатели е истинско изпитание за ценностната система на един човек - не всички са добродушни самаряни готови да обърнат и другата буза и да си дадат ризата. Напълно логично издържан герой откъдето и да го погледнеш. :rolleyes: И все пак я съжали и я приюти това е ключовият момент в този сериал в началото понеже това не би го направил всеки това, че я караше да си размърда мързеливият задник дори беше в неин плюс ако се сещаш каква кочина беше тази къща преди "инцидента" затова и я постави на мястото й напълно оправдано за зрителя. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... сори ама просто ме предизвикваш да изтъкна още една слаба страна на сценария:) Да - мързеливия й задник - тя КАК изобщо оцеляваше и с какви пари, имайки само спретнатата си къщичка, в която живее сама??? И ако е оцелявала досега, имайки жилище (и естествено плащайки сметките за ток, вода и т.н.), ЗАЩО изведнъж трябва да се окаже "на негов гръб"? Ситуацията за нея не се е променила ни най-малко, само че с едно махване на въшебната шибучица тя се оказва на чужди разноски. Скалъпен с бели конци сценарий отвсякъде. Ако се е издържала досега сама (себе си И къщата, имотите си имат и годишен данък, освен сметките за потребителски услуги), какво й пречи да продължи да се издържа сама и просто временно да остане като съквартирант? Мисля, че е напълно човешко да предложиш на измамения собственик на жилището си да заеме една излишна за теб стая, докато не си намери нещо друго. Дори ако героят трябва да е "богат, надменен и арогантен". В "The greatest love" например пичът пак е богат, надменен и арогантен, но не проявява желание да се възползва от чуждото нещастие, за да си избърше краката и задните части в някоя мацка. Общо взето това май е единственият сериал, в който съм видяла мъж (и то богат, без никакви проблеми и обективни причини да си пази със зъби и нокти гнезденцето от набези) да превръща едно невинно същество, което нищо не му е направило, в свой роб и изтривалка под заплахата, че ще го изхвърли на улицата от собствената му къща. Цялата ситуация ми се вижда отвратителна. Да, платил е пари за къщата! И никой не му я взима - просто може да даде за временно ползване една стая, без да се прави на заслужаващ наритване боклук:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя си имаше работа пишеше сценарии даже тази почивка на която я пратиха "приятелите" си беше като отпуска дадоха я как работи даже ако не се лъжа. Нямаше особен талант както се разбра в последствие за големи пари във важни продукции, но нищо не й пречи да поддържа нормален жизнен стандарт и да си плаща сметките, а къщата и е наследство не е като да я е купила с "таланта" си. ;) После чак онзи и отвори вратичка за професионално израстване. Всичко си е измислено като хората с изключение на това как приятелите продадоха къщата понеже не съм запознат с детайлите при закупуване на недвижимо имущество в Южна Корея, но може би има възможност ако са барнали нотариалният акт така, че и това може да му се измисли обяснение. ^^ И защо да е човешко и най-вече логично да предлагаш стаи при положение, че си богаташ и търсиш уединение и да живееш с непознат ей така заради едното милосърдие? Хубаво би било да е така, но светът не е толкова розов колкото ти се струва и дано не ти се случи подобно нещо като на героинята на Хе Кьо, че тогава едва ли ще минеш тънко като разкажеш на новият собственик какво си гледала в Full House. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно попаднах на сериала,тъкмо се бях отчаяла,че съм изгледала всичко свястно,а като цяло гледам да са по - новички от естетична гледна точка.:)

Супер забавен и свеж,Song Hue Kyo ми пълни душата - това момиче е перфектно и в комедиите ,и в трагедиите.

Ако не ходех на работа,досега да го бях изгледала,но ще го проточа 3 дни.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как пък не я изчистиха тази къща най накрая. Всеки ден я чистят, от сутрин до вечер! Готвят , ядат, и пак чистят... Верно къщата е голяма, и ако трябва да се чисти всеки ден си е едно 12 часа работа, кога им остава време за друго не можах да разбера. А сетих се, че те не правеха друго освен да чистят. И какво се оказва  "Пълна(та) къща" е пълна основно с прах.
Много тъпо повторение на един и същи неща и непонятни ситуации като тази

как главния реши, че не може да живее с жена си след като тя му призна, че е влюбена в него, е не можах да разбера :(
Накрая започнах да си мисля, че да живеят като брат и сестра най-им харесва.
И много тъпо представяне на факта, че главния не може да разбере чувствата си и да ги покаже?!?
А и това непрекъснато раздвояване между две жени ми беше непонятно, честно!?!

 

 

Гледах сериала само заради Song Hye Kyo, която много харесвам от "Светът, в който живеят" (любимият ми корейски сериал), където си партнира с Hyun Bin, и в който обяснява, че репликите били дълги и не й подхождали. Викам си я да видя друг неин сериал, където се утвърждава като звезда, дали пък тук няма да е по-добра... И да хареса ми нейната игра, героинята й беше свежарка.

Ноооо като цяло сериала е голяма боза и в един момент ми стана досаден и ме отегчи. Стори ми се доста прехвален на фона на онова, което показва - мързелива тв-звезда, която само вика по жена си да чисти, когато си е у дома. :mad: А той се оказа, че няма други ангажименти (уж голяма звезда, пък все в къщи си стои).. Нещо не беше изпипан както трябва... Бас държа, че сценариста е мъж, който хал хабер си няма от чистете на къщи :28558: А той сериала май беше за любов или не беше, не ми стана много ясно честно да си кажа.

 

За убиване на времето става - артистите са хубавци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как пък не я изчистиха тази къща най накрая. Всеки ден я чистят, от сутрин до вечер! Готвят , ядат, и пак чистят... Верно къщата е голяма, и ако трябва да се чисти всеки ден си е едно 12 часа работа, кога им остава време за друго не можах да разбера. А сетих се, че те не правеха друго освен да чистят. И какво се оказва  "Пълна(та) къща" е пълна основно с прах.

Много тъпо повторение на един и същи неща и непонятни ситуации като тази

как главния реши, че не може да живее с жена си след като тя му призна, че е влюбена в него, е не можах да разбера :(

Накрая започнах да си мисля, че да живеят като брат и сестра най-им харесва.

И много тъпо представяне на факта, че главния не може да разбере чувствата си и да ги покаже?!?

А и това непрекъснато раздвояване между две жени ми беше непонятно, честно!?!

 

 

Гледах сериала само заради Song Hye Kyo, която много харесвам от "Светът, в който живеят" (любимият ми корейски сериал), където си партнира с Hyun Bin, и в който обяснява, че репликите били дълги и не й подхождали. Викам си я да видя друг неин сериал, където се утвърждава като звезда, дали пък тук няма да е по-добра... И да хареса ми нейната игра, героинята й беше свежарка.

Ноооо като цяло сериала е голяма боза и в един момент ми стана досаден и ме отегчи. Стори ми се доста прехвален на фона на онова, което показва - мързелива тв-звезда, която само вика по жена си да чисти, когато си е у дома. :mad: А той се оказа, че няма други ангажименти (уж голяма звезда, пък все в къщи си стои).. Нещо не беше изпипан както трябва... Бас държа, че сценариста е мъж, който хал хабер си няма от чистете на къщи :28558: А той сериала май беше за любов или не беше, не ми стана много ясно честно да си кажа.

 

За убиване на времето става - артистите са хубавци :)

Ами аз не съм много съгласна, действително във филма има много реални неща.

Той не можеше да остане с нея след като тя му каза, че го обича, защото беше обещал на Куе Уон, че ще остане винаги с нея и че няма да си промени чувствата към Хан Джи Ън, а както по-късно каза Мин Хъок, Ли Йонг Дже не може да откаже нищо на Куе Уон, за това и не можеше да остане с жена си. Относно това дето постоянно й крещи да чисти и т.н., в реалният свят също има много мъже, които не знаят как да покажат чувствата си и той самият постоянно се пънеше да ги изрази, но не му беше удобно и в крайна сметка винаги се оказваше гаднярът, който я кара да чисти, готви и пере, но не за друго, а защото искаше тя да е покрай него. А и освен това представи си да си влюбена в някой 12-13 години и да смяташ, че до края на живота си ще въздишаш по него, естествено, че няма да можеш да осъзнаеш, че сърцето ти вече не е в плен на тази отчаяна любов, а е дало шанс на нова. А относно раздвояването... Според мен лично беше така, защото той до последно смяташе, че е лудо влюбен в Куе Уон, за това, а и заради обещанията си да я пази и винаги да е до нея, все тичаше, когато тя го викаше. Но с течение на времето все по-неохотно го правеше и си мислеше в това време за жена си. Не знам, на мен лично това ми се стори нормално. А говорейки за чистенето, да и на мен ми направи странно впечатление, то бива бива чистене, ама чак пък толкова :D Това да не му е Белия Дом (Синият, в Корея)? Поне през ден... Пък и съм съгласна и за това със звездата и ангажиментите. Като чета за Чънг Йонг Хуа, за Парк Шин Хъе, Чанг Гън Сок и всякакви други известни личности и гледам колко са заети и как постоянно вършат нещо, направо не ми се вярваше, че той играе ролята на актьор, но то като се наблъскат всякакви скандали около тебе и наистина хората спират да те търсят и да искат да те ангажират с някакви неща.

Надявам се не съм те обидила с изказването на мнението си, не това е целта ми. Просто исках да ти представя нещата през моя поглед и евентуално може да си промениш мнението за сериала, но не те критикувам или нещо подобно, все пак всеки има право на мнение, а също и да го изразява :)

На мен лично сериалът много ми хареса и с удоволствие бих го гледала отново. Главните се справиха блестящо с ролите си и бяха адски забавни. Сонг Хъе Кьо беше просто уникална, изключителна красавица, а и много талантлива актриса. Рейн няма какво да го обсъждаме :D Като цяло, сериалът не е за изпускане по моите критерии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма дискусия около сериал 2004г. Това е много хубаво, въпреки различието в мненията.

А относно сериала - започна интригуващо, главните са много чаровни...

И до там.

Два пъти му давах шанс. И двата пъти заспивах на сериите след 5та. Пусках си ги чинно с надеждата да е било моментно състояние, но отново ми действаха изключително приспивно. Да си призная, ако не ме бяха събудили щях да проспя и финала. Което пък не би било голяма загуба. 

За да не е съвсем негативен коментара ми, да кажа, че ще го запомня с хубавата музика и най-вече с тази песен:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше писал из коментарите на A Love To Kill , че актьорската игра на Рейн не била кой знае каква в сравнение с играта му тук. Аз не мисля така. Беше много приятно филмче, разпускащо , забавно , незатормозяващо. То от комедия нали това се иска. Браво Браво ! Много съм доволна. Много добър подбор за актьорите. Файтинг ! :panda-145: full_house_2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип избягвах да гледам сериала  по простата причина че ми изглеждаше банално тъп

Но сега вече съжалявам че съм мислила така..Сериалчето толкова добре ми оправи

настроението тези няколко дни,а Рейни е невероятен както винаги само че главната ми беше

леко странна заради поличките които носеше Но завинаги ще помня песничката за ''Трите Мечета''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разделя коментара си на плюсове и минуси.

Плюсове:

- Историята действително е била оригинална - става дума за нещо правено 2004г. все пак.

- Главната актриса е хубава и чаровна. Успява да ви спечели... Останалите актьори също не са лоши.

- Сериалът има интересни и забавни моменти. Не са много, но ги има.

Минуси: (слагам "спойлер" за да не се налага да редактирам после отделните точки)

 

- Откъде да почна... От началото. Самото сюжетно действие се обосновава на ситуации, които в реалния живот са почти немислими и като цяло гранчиат със сферата на "приказното". Главната героиня тръгва без пари за чужда държава. В това време най-близките й приятели продавата къщата й, източват й сметките и дори взимат заем от нейно име. Тези неща в реалността НЕ МОГАТ да се случат. Или поне не по толкова наивен начин както е представен тук в сериала. След като бива ограбена от тях, нашата героиня, вместо да отиде в полицията и да ги докладва, решава да им прости. Само по себе си абсурдно действие имайки предвид, че са те оставили буквално без покрив и средства.

- Второто абсурдно нещо е фактът, че световноизвестен актьор като главния герой решава да подслони абсолютно непозната жена. Да не говорим, че през целия сериал не разбрах как е възможно човек с такава слава и пари да няма и един прислужник в тази къща, който да готви, чисти и прочие.

- Действието в сериала е по-скоро мудно. Става дума за група от 4 човека. Двама мъже и две жени. Всеки от които е по някое време от сериала "влюбен" в някой от другите. Естествено без комбинациите мъж-мъж, жена-жена. Би било прекалено, макара че ако трябва да сме искрени не би ме учудило. От началните епизоди до самия края ставате свидетели на едно безкрайно увъртане и несигурност. Никой не знае какво чувства, към кого го чувства и защо го чувства. На мен лично цялата тази ситуация след като бе повторена 4-5 пъти, на 6-я почна да ми омръзва и да ме дразни.

- "Нормалните" минуси за повечето азиатски сериали са налице и тук в пълна сила: 1. Крясъци и истерии на килограм. И двамата главни актьори толкова врещене имаха, че накрая ви заболяват ушите от тях.  2. Плюскане, усти с ориз и напивания 3. От епизод на епизод персонажите си сменят отношението един към друг. Един, два пъти може да е нормално, но повярвайте в този сериал смяната е буквално всеки епизод. Накрая вече нито героите са ви симпатични, нито сте съпричастни с тях, понеже всичките са абсолютно нелогично построени и не можете да разберете какво искат и защо действат по такъв начин. 4. Стотици многозначителни погледи, стотици тюхкания и кършене на ръце, крака и пр. 5. Финал в последните 15 мин. "Трейдмарк" на корейските сериали.

 

 

Та така... Ако тези минуси не са ви проблем, пускайте и гледайте на воля. :) Оценка от мен 5/10. Реално и по-ниско бих го оценил, понеже дълбоко в себе си знам, че за мен това си беше чиста загуба на време, без особено да ме разесели или впечатли с нещо. Но за пореден път давам няколко точки в повече, заради сладката главна актриса и фактът, че поне успях да изгледам над 10 епизода.

 

П.С.

Най-странното за мен в целия сериал беше, че от всички главни персонажи най-много ми хареса и симпатизирах на Yoo Min Hyuk. През целия сериал той беше ЕДИНСТВЕНИЯТ, който знаеше какво иска и какво прави. Държа се мъжки през цялото време, казваше чувствата си без срам. просто хубав, свестен характер. На фона на останалите ми се наби на очи определено.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази версия в сравнение с тайландската е напваво смешна. Нито актьорите, нито самата реализация е толкова добра. Който е гледал другата версия ще ме разбере за какво говоря. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...