Jump to content

Recommended Posts

Този филм го изгледах с моя приятелка . От тогава на тази все и викаме ,че е малко ,,лухуу'' всичките и роли с изключение на ,,I miss you'' са наистина страшно забавни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Млад,прав,че и от специалната отвара пи" laugh.giflaugh.giflaugh.gif Елееее,толкова не се бях хилил много отдавна.. Горкото момче,искренно му съчувствам,до такава мацка и с тази отвара ))))) Та да кажа,адски много ме кефи сериала ,за сега съм до 15 епизод и съм очарован. Надминава очакванията ми с 3ккк процента smile.gif Хайде като го до изгледам ще постна впечатленията си.

Ххахахха и аз го помня този момент със среднощните упражнения, ама и тя като взе, да вдига краката... :) Но определено най-смешни ми бяха

когато на сватбата принцесата "подпря", както се изказа принца короната на главата на Министър-председателя и като се събуди в леглото с нея и тя му беше олигавила целият гръб :)

 

Много, много му се израдвах на по-голямата част от серийките, пълно щастие няма, но определено тук имаше култови сцени !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се наредя и аз на клончето. Току що го приключих. Не бих казала, че е уникален. Може би заради всичките суперлативи, които се сипят тук очаквах повече от сериала. Основно следях развръзката на триъгълника/четириъгълника (то в тези сериали се научава много за многоъгълниците  :28558: ). Моментите със семейните вечеринки и размисли на кралското семейство как да се справят с поредния скандал ги пропусках. Доста дразнещи се оказаха за мен. Наистина имаше много малоумни ситуации, изключващи всякаква логика, но си имаше и своите сладурски моменти, които те карат да се усмихнеш. И през цялото време не можах да се отърся от един въпрос: Какви бяха тези тоалети и прически на принцесата, какви бяха тези бижута тип "Зрънчо"? :mad2: . Стилистите през цялото време се гавреха с образа и. Розовите блузки и ризки на точки някак си ги преглъщах по-лесно, но не успях да смеля визията на принцесата... а за бебето...ех, то в тази непорочна Корея и бебетата непорочно се зачеват.   :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 9-та серия го гледах. Точно там "курволящината" стана твърде очевадна и изгубих интерес тотално. От азиатските сюжети-шаблони най-мразя техните "любовни квадрати", където всеки в някакъв момент е "уж" влюбен в другите. Не знам, може би съм твърде патриархален в това отношение, но на мен даже и триъгълници не са ми по вкуса, камо ли 4-ма човека. 4/10 от мен. Юн Ън Хъе е гоитна и с друг сценарий би направила страхотна ролята си, но при такава история нямаше как да спечели симпатията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си не мога да навържа "к*****лящина" и това сериалче в едно изречение... 

Прекрасно е, мили хора, че сте активни - гледащи и коментиращи, ама айде да си подбираме думите малко, а?! Ако сте и толкова четящи / колкото пишещи / - сте наясно, че аудиторията в никакъв случай не е 18+, така че вместо да оригиналничите - дайте по - скромно с определенията!

П.С. Съвсем отделна тема е факта, че това сериалче вече навъртя 10-тина години и за времето си беше абсолютен сладур / не че сега не е, ама от дистанцията на времето имаме повече претенции.. :icon_sunny: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за термина. :) Просто не знам как по друг начин да опиша поведение, в което главният герой един епизод се прегръща с една, а в следващия се целува с друга. И всичко му е ОК. Ако знаеш по-добър - сподели, моля. Не е е едниственият сериал където виждам подобно развитие. Просто явно е похват на сценаристите да "направят" драма и удължат неминуемия хепиенд. Мен обаче ме отвращава и ме кара да намразя не само героите, но и целия сериал.

 

П.С. Страхотно го казва колегата под мен: "Иначе актьрите са ми супер сладки и много ги харесвам ама ролите им са гадни и далечни от логичното поведение."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този серал е от замразените ..... Реших да си почина от нелепостите и забравих да го почна отново. Някак си не ми харесваше начина по който главната я омъжиха пък тя като покорна ханъма му ходи по гъза на Принца. Някак не ми харесваше да я глеам мис Ън Хе в такава покорно плосковота роля. Иначе актьрите са ми супер сладки и много ги харесвам ама ролите им са гадни и далечни от логичното поведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето го бях гледала отдавна. Не мога да кажа, че ми е сред фаворитите но не мога да кажа и нещо лошо за него. Сюжета е интересен, преплита се минало с настояще и много добре се е получило. Актьорите се справиха много добре с ролите си и не ме разочароваха в нито един момент. :)

Въпреки хубавият финал, нещо не останах особено очарована. Претупаха го, а на мен ми се искаше да е няколко идеи по силен от това, което беше. :))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са само жените,аз също се подсмихвам като хамав,и не само при този сериал.тайната градина,пълна къща и др. такива направо ме отказаха от американското кино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/15/2014 at 3:17 PM, Тикълче said:

Уникална драма!Гледала съм я над 10 пъти.

 

Мислех, че съм само аз  :-) от време на време, като ми се прииска да си махна главата, си имам няколко любими сериали и тоя е от тях. Разкошни декори и песничката е страхотна 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...