Jump to content

Recommended Posts

На мен сериалът ми хареса.

Вече ми бяха подшушнали, че не е нещо особено и не останах разочарована.

Беше типичната корейска драма, но въпреки всичко бе поднесена много приятно. На моменти съм се смяла с глас.

Но всичко ми бледнее пред сцената с колата( напитката :896767: ) в епизод 8.

 

Единствено ме разочарова финалната 16-та серия.

 

То не бяха ще си помисля, то не бяха ама знам ли какво искам и т.н. Даже леко бе досадна. В един момент ми се прииска даже да се разделя :896767: .

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми съвпада абсолютно с това на desjer. Не е сериал, който ще помня дълго, но беше приятен. И много се смях на моменти.

Добра игра на Ън Хе, но Джи Хуан я караше малко през пръсти. Сякаш го беше хванала пролетната умора и го мързеше да играе. На моменти изобщо не можах да му повярвам. Не че не ми хареса, просто това не е най-силната му роля.

Но пък много се забавлявах с асистентчето. И с братчето. :rolleyes: Голям чаровник, мисля, че ще му отива да изиграе някое лошо момче.

 

Ейййй, Со Ран как биеше мъжа си, не е истина! :rofl:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Ейййй, Со Ран как биеше мъжа си, не е истина! :rofl:

 

 

 

Их, как забравих да го спомена!

От една страна, се заливах от смях, от друга страна, бях изненадана ( :blink:) от злобата,

с която го налагаше.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да кажа, че не бях разочарована. Очаквах нещо леко, в което да има смях, романтика и поне тук-таме да се намира смисъл. Е, точно това си и беше. На мен сценария не ми пречеше, е, вярно си е, че тая история ни е до болка позната, ама аз си обичам стари и познати неща :D И понеже прочетох нещо за химия между актьорите.... къде я видяхте бре? :blink: Аз да не съм гледала друг сериал? Джи Хуан бе перфектен при пресъздаването на емоции, но ние него си го знаем че е безупречен. Обаче, Ън Хе абсолютно през цялото време се държеше като ущипана мома. Толкова ли неудобно й беше присъствието на Джи Хуан не мога да си обясня, но ни най-малко не ме накара да й повярвам в героинята. Този сериал май ще го запомня със сладките второстепенни герои - помощника на А Джонг от работата, младия симпатяга с очилцата, който я подкрепяше безрезервно и сладкото мишле, което се явяваше секретар на Ки Джун. Много позитивни герои, харесаха ми. Другото, което ще запомня е целувката, ама не тая прословутата с кока колата, ами първата - с караокето :) И ми е любима, защото беше "по-не корейска" :D и защото не я очаквах ни най-малко, та ме поизненада. Не ми харесаха последните няколко епизода, когато А Джонг отиде да "търси" на баба си хвърчилото в Чеджу. К'ви бяха тия глупости и аз не знам. Малко банален последен епизод но в края на краищата оставя едно познато сладникаво чувство на задоволство ;) Не е нещо върховно като продукция, но определено си има от всичко, включително и подобаваща доза смях, но при наличието на Канг Джи Хуан в каста - неизбежно, способностите му да разсмива (и разплаква) трабва да се използват :) Та, като цяло не съжалявам, че му отделих време, да, познат сюжет, познати актьори, предвидим, но и доста приятен сериал. Надали след няколко месеца ще си спомян подробности от него, няма да е оставил трайни впечатления, но пък ме "позахароса" за известно време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е супер !!! но всяка серия ми се тегли с дни .. не знам при вас така ли е ? тегля от механата .... ако знаете къде другаде го има и се тегли по бързо моля ви кажете ми : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези актьори очаквах много повече.Е изтраях до 14 епизод но нямах никакво желание да го догледам. В един момент откъм 10 епизод ми стана много скучно,тягостно и едва ли не зорлам го откарах до към 14 епизод.Иначе началото беше интересно. Ън Хъе ме разочарова донякъде. Опитваше се в началото да придаде интересен и различен облик на образа си,но нещо не и се получи. През цялото време дрехите и бяха някакъв ужас,същото се отнася за грима и прическата,абе виждал съм шашави образи,но дори и с парцали са изглеждали по-добре. Джи Хуан въпреки,че е страхотен актьор,тук и на него не му се получи играта. През цялото време ми беше един такъв изкуствен,един и същи образ от началото до края. Може би най-интригуващият образ за мен беше на Со Ран. Тя ме забавлява най-много с зависта си и как само се кокореше. Единственната причина поради,която май го догледах почти до края беше тя.

Не,няма да влизам в никакви подробности.Просто за мен сериала не оправда големите очаквания и се сгромоли с гръм и трясък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги, когато не се чувствам добре, си пускам Coffee Prince - един от любимите ми сериали, изпълнени с толкова позитивизъм и любов, че само след няколко епизода, вече съм по-щастлива.

След като преминах през някои от моментите се зачудих защо все още не съм изгледала Lie To Me, който е с двамата ми любими актьори. И се сетих, че се бях разколебала заради всички негативни коментари, които прочетох. Все пак реших да му дам шанс. Подходих скептично с първи епизод, но толкова ми хареса и приключих с него в шест часа сутринта. В момента виждам разногледо, но нито за миг не съжалих. :lol:

Ън Хье и Джи Хуан направиха прекрасна игра, отразиха красиви емоции, имаха страхотни моменти. Може би защото не се заглеждах толкова задълбочено и от всеки епизод исках да гледам само тях, не открих празноти и неясноти. Имаше някои дразнещи персонажи. За разлика обаче от други сериали, тук не ми се стори и злите да са толкова зли. Бяха наблегнали на комичния елемент. Към последните епизоди се ядосах, че героинята на Ън Хье изпита колебание и последва типичната за корейците "кратка" раздяла. Това беше излишно според мен. А Джонг и Ки Джун преминаха през толкова много и се справиха заедно с всичко, затова не ми се видя естествено да вклюват този момент.

Също не ми хареса, че вкараха драматизъм в ролята на брата на Ки Джун. Не трябваше да се повтаря историята с Юн Джу. Имаше опит да се развали положителния образ, изграден в началото, но добре че не се задълба повече на тази тема. Доволна съм и, че ни лишиха от присъствието на Юн Джу бързо и без сцени. Очаквах да е по-лошо.

Со Ран и съпругът и ми бяха забавни и леко дразнещи в началото. Надпреварата е хубаво нещо, дори между приятели, но само когато има за цел да стимулира някой да се развива положително. По принцип не толелирам такива отношения и то толкова явни. Да не говорим за брака на тези двамата. Никой нормален човек няма да издържи на такъв живот. Не спряха да се карат и гонят. Тя прекаляваше в контрола, а той с глупостта си :lol:

Много съм доволна от Пак Джи Юн. Харесвам я след Bicheonmu, има изразителни черти и ще е добре отново да я видим в по-главна роля.

Избора на поддържащи актьори като цяло беше много добър - родителите, приятелите, колегите на А Джонг, асистента на Ки Джун, всички бяха страхотни.

Честно казано след My Black Mini Dress, много се колебаех дали да гледам нещо с Ън Хье, защото там изобщо не ми допадна нито на визия, нито на игра. Тя е една от първите актриси, която харесах, но след въпросния филм леко ме разочарова. В Lie To Me си възвърнах уважението. :rolleyes: Следващият и проект обаче трябва да е различен.

Одобрих начина, по който изгради образа на А Джонг и също ми хареса, че май за първи път в корейски сериал, срещам героиня, която да няма нужда от пари :lol:

Канг Джи Хуан също беше страхотен, както винаги, макар че на някои моменти се престараваше с празния поглед :D

Забавлявах и с двамата. Имаха много луди и емоционални сцени. Някои караха стомаха ми да се свива от вълнение. Това е, което търсих и го намерих с двамата. Няма да е нещо, което ще помня дълго, но най-важното е, че ме разтовари, накара ме да се усмихна и да се почувствам по-добре.

Ако имаше поука от сериала, то може би тя беше, че понякога намираш щастието там, където никога не си очаквал и от хора, за които никога не си предполагал. Предубедени сме към много неща и затова се лишаваме от новото и непознатото, а понякога то е всичко, от което се нуждаем и е единственото способно да ни изкара от черупките ни.

За финал обаче ми се искаше да видя сватба.. истинска. Щеше да е хубаво :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз тоя сериал като го гледах преди време въобще не гледах коментарите само като видях, че Ън Хе е в главната роля и става въпрос за лъжи и скандали (а на нея определено и ходи такъв персонаж) и веднага го набъбнах! Чак после видях в коментарите тук, че има хора дето го плюят.. според това, което видях незаслужено, но вече беше свършен факт така и така. Между другото и аз си мислех за тази от Бичунмо, че не и ходи да е поддържаща роля, но специално за тук Ън Хе е по-добрият избор. Присъединявам се и към недоволните от края, но все пак не е толкова зле като в Kim Sam Soon примерно ако говорим в рамките на разочарованията ми от завършеците на романтични комедии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочутите сцени с колата зад кадър: :896767:

http://www.youtube.com/watch?v=-d1IooctEVI&feature=related





Ето и още един:

http://www.youtube.com/watch?v=jJ5kmQCAQAs&feature=related



Провали ми се илюзията laugh.gif Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста негативни коментари е събрал този сериал и както често се случва „дяволът не е толкова черен, колкото твърдят“.

На мен определено ми хареса, нежен, сладък, приятно романтичен. Канг Джи Хуан ми е любимец, Юн Ън Хе както винаги е чаровница. Определено мисля, че на тях се дължи приятното чувство, което оставя сериала.

Определено разбирам и критиките, които е събрал тук. Всеки гледал повече от 3 романтични корейски драми вече е разбрал, че надали ще види нещо различно…

 

Направо съм готова да напиша наръчник за младото корейско момиче под заглавие „Как да сваля богат и красив мъж“ след изгледани 20-тина подобни сериала.

1. Да се държа налудничаво или инфантилно във всеки един момент

2. Да съм изключително непохватна

3. Да се науча да ритам въпросния мъж на едно определено място – точно под капачката на коляното и то яко…

4. Да се напия до откат и задължително да повърна върху него, при втория опит да ме поноси на гръб…

5. Да счупя една кора яйца в главата му докато по случайност сме в обществената сауна

6. Да съм готова да пролея океан сълзи, защото няма начин „бившата“ му точно в този момент да не е решила, че има права над него…

и т.н. и т.н.

Списъкът може да бъде спокойно продължен!

Всъщност това ли се опитват да им внушат? Изобщо не го разбирам.

 

Е да, действа малко разочароващо това повторение, ама пък явно корейците не могат да се надскочат – това се харесва - това и правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен сериалчето ми хареса. :D Приятно, леко и забавно. Страхотна комедийка + романтика.

И без това си падам по сладкото и много доволна останах от видяното. Сериалчето е чудесно за разпускане и гаранция за смях.

И няма как, все пак това е невероятния Канг Джи Хуан и чаровната Ън Хе. Според мен двамата много си паснаха и бяха чудесна двойка.

Джи Хуан ми е един от любимите актьори, няма филм/сериал с него, който да не ми харесва.

Толкова е чаровен и харизматичен и наистина има невероятна способност да те разсмее и да те разплаче.

Братчето на Хуан също много радваше. Голямо впечатление ми направи това момче. И да не пропусна: какви целувки имаше...:i love this:

И готвача много ме забавлява. Него още в Ким Сам Сун му тръгна на такива роли, но пък така му отива, страшно забавен е.

Со Ран направо си ме плашеше, то нейното беше нечовешко.

Ост-то също ми хареса и особено песничката - Аmutgodo. :panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много ми хареса.Точно по мой вкус .Любимката ми заедно с този прекрасен Джи Хуан ,направо си ме разтопиха и изгледах филма за 2 дни.Всичко ми хареса.Прекрасна игра и от двамата защото изключително много ми харесват и как отразяват любовните сцени .Май само при Ън Хе целувките се получават толкова страхотни.На този младеж всичко му отива изключителен артист е.Само ми бяха странни розичките на ревера му.Иначе като перфекционист е идеален.А Ън Хе си е толкова симпатична и мила, че отново затвърди мнението ми да си ми е любимка,поне за сега.Благодаря за превода,много съм доволна, сгряхте ми душата.Истинска романтика.С красиви лица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът не е върха на кинематографията, но е приятен и ненатоварващ. Само последната серия не ми хареса, явно са се опитали да бъдат оригинални, ама не се е получило. :P Как пият, обаче, корейците не е истина, колкото по-образовани, толкова по-пияни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки критиките към сценария, които прочетох, аз съм супер доволна от това, което видях. Може би ако гледах по 1 еп. на седмица и моето възприятие щеше да е друго, но го изгледах за 2 дни и много ми хареса. Хем главната хич не ми е любимка като визия (не мога да си обясня защо не си оправи зъбите това момиче), но не мога да отрека, че всички сериали, в които съм я гледала, са ми харесали. За Джи Хуан няма какво да кажа, и дърво да му дадат да изиграе, смятам че успешно ще ни убеди, че е дърво. Химията им се получи според мен, изобщо - много приятен и сладък сериал, чудесен за жанра си, въпреки клишетата, пък може би и заради тях. Обичам такива истории. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, не знам от къде да започна. Не знам защо но осе от началото Юн Ън Хе ми напомняше адски много на Мацката от Хана Монтана :D Велико просто. Разпускащ но не усетих никаква по-голяма драма. Много , много хубава сцена, когато 

се пръскаха с кока кола и после се целунаха. Като плага на пейката с баща й, че няма падащи цветчета, също беше хубаво. Прекрасна символика бяха направили .Също, когато и върнаха работата.

 

Приятно за гледане. Хареса ми , че целувките не са типичните корейски глупости, все едно целуват огледалото- имаше си страст, пък в крайна сметка това е важно при изграждането на любовна двойка. Браво.

lie-to-me-22.png?w=577&h=860&h=860

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах до 8-и епизод, след това просто набързо прелистих остатъка от сериала. До 8-и епизод за мен сериалът беше ОК. Героите бяха последователни, историята се развиваше бавно.

Не мога обаче да приема, че в 7-и епизод главният герой се целува с една, а в 8-и като от нищото изведнъж "осъзнава" чувствата си към страта си приятелка. Толкова беше противно да го гледам. За мен такива сцени и епизоди провалят всичко. Не мога да прощавам за това, че сценаристът му е трябвало оправдание да ги раздели точно когато уж се бяха харесали... И то най-вероятно за да могат да добутат сериите до 16. Да го беше блъснала кола или каквото и да е друго... Но да се мляска с мацката 5,6,7 еп. и изведнъж 8 еп. да я захвърля като някакъв непознат е за мен просто смехотворно. От там нататък този персонаж вече ми беше антипатичен и нищо не можеше да го реабилитира. Добутах до края колкото да видя, че са ги събрали двамата и нашият човек пак е "рицарят в златни доспехи".

Както и да е. Сериалът не е нищо особено, има и по-добри за гледани. Ако сега почвате, не си губете времето с това. 5/10 от мен главно понеже харесвам гл. актриса, а и го добутах до 8-и еп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По много причини това е един от любимите ми сериали, на които понякога обичам да се връщам заради отделни любими сцени и усещането, което ми остави като цяло.

Ако ви се гледа приятна комедия, ако харесвате поне един от актьорите, ако не искате да се затормозявате с лоши свекърви, амнезия, рак, и други неизлечими болести, необясними катастрофи с появили се от нищото коли/автобуси/камиони, общо взето клишетата не са толкова досадни тук, за мен това са едни приятни 16 часа сериал. 

 

Обожавам Канг Джи Хуан, тук ми хареса много, това е неговият тип роля - страхотен е в комедийните ситуации и романтичните комедии. 

Ън Хе е малко нетрадиционен тип главна героиня, но този сериал го приемам повече като реклама на туристическата година на Корея - какъвто и предполагам беше замислен, особено с последните серии на Чеджу - няма лошо, приятни гледки, романтика, финалната целувка беше супер, да не забравя и прословутата кока-кола целувка, както и другата . след сладоледеното караоке. 

Като цяло ми остави много приятно чувство и направо вече нямам търпение за нова подобна роля на Канг Джи Хуан, а защо не и на Ън Хе  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click:

Показателното за сериала е, че почти няма промяна в рейтинга. Тоест не печели нови зрители. Напротив... Запчова с 10%, свървшва с 8%.

 

Жалко, жалко. С тази актирса са правени сериали като "Кафе Принц" и "Моята прекрасна лейди". И тук имаше потенциал, но до едно време.

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...