Jump to content

Recommended Posts

На мен пък взе, че ми хареса....няма да ви слушам повече, ей.

Да, първите 20 минути бяха скука и копипейст от половината тазгодишни драми, но след това тръгна гладко, сладко и клиширано...С клишето, заради което харесваме драмите.

Не мисля, че имаше нещо мудно, това е типично за всички корейски сериали, първите два епизода да ни представят героите...Те понякога не се срещат до 3-и или 4-и епизод, тъй че всичко е наред.

Джи Хуан е Джи Хуан. Тоя мъж има толкова лукаво и секси излъчване, че само да седи и да ме гледа с крива усмивка и ше му обещая всичко.

Ън Хе е малко тромава в играта си и гримьорът й не е много благосклонен към нея, но чарът й е трепач.

Малкия ни сваляч на мене официално ми е нова слабост. Супер е младежът. Нов, свеж, чаровен, усмихант, с дяволит поглед и надявам се талант, иска ми се да се развие нетипично образът му, но не вярвам.

 

Драмата не ме каса много, някак не ме трогва, но смешното си е смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкото братче на Канг Джи Хуан се оказва голям сладур, с тази палава усмивка и топъл поглед :i love this: Интересно ще бъде какво ще се случи, като се върне бившата от Франция.

Засега Юн Ън Хье много ми харесва в ролята си, единствено малко тоалетите й са ми свръх, неслучайно по форумите хората се възмущавали как може уж служителка в министерство на културата, да изскочи все едно по без гащи :blink::D

 

e03110516hdtvxvidhanrel.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, уф, много ме радват. Подхилквам се като дете-идиотче :). Не знам, просто откъдето мине Юн Ън Хье, там никнат усмивки.

Братчето не ме кефи особено, освен като се усмихне лукаво. Отива му тая лисича муцунка. Нещо не ме кефи бившата, ама явно без нея няма да се мине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, голям смях :D С тия китайци - просто нямаше такива ситуации.. а октопода? :rofl:

Братчето има сладко личице, но като му видях хилавите ръчички и на мен ми поприседна, друго си е батко ти Канг Джи да ти викне "Йобо, йоги иссо" и да те бодне с брадавичката си:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 1 и 2 епизод и да си призная честно имам чувството, че като са наели страхотния каст са пропуснали да си вземат сценаристи и режисьор.

Не стига, че и двата епизода ми бяха меко казани мудни, че и по едно време скучни, ами и на места ми се струваше, че Джи Хуан и Ън Хе са доста некоординирани в играта си, а тя също така доста ми преиграваше.

Голяма реклама и все симпатични актьори, но нещо мисля, че му липсва на сериала като цяло :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този сериал започна обнадеждаващо (изгедала съм само еп.1 за сега) :D и ми хареса.Но имам големи очаквания за този сериал и дано не ме разочарова :) .

 

От тук може да изтеглите епизодите (излезлите до сега с анг. суб )

сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първият епизод от драмата и съм очарована. Историята веднага ме завладя, а главните герои са изключително интересни персонажи.. толкова са различни, че просто не мога да си ги представя като двойка. Това определено ще е една от най-добрите драми на 2011. Благодаря на преводачите за бързите български субтитри и страхотният превод, ща чакам с нетърпение втори епизод ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, котьооо :rofl:

Тази драма ще се следи най-малкото заради Ън Хе, защото където е тя - е смях, смях, смях и пак смях.

Казвате понеделник и вторник - е немам търпение, искам още дози ала Ън Хе и Джи Хуан :es:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко преиграва тя, ама сме й свикнали. :) Джи Хуан милия такова дърво са го направили, но много ме кефят отношенията му с лелята. Палавник е и той. :D

Братчето е симпатяга, ше видим какви ше ги дървят с бившата. Тя май няма ми хареса, мисля. Но не се знае още.

 

А това, Мели, си беше съвсем моя реплика. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко преиграва тя, ама сме й свикнали. :) Джи Хуан милия такова дърво са го направили, но много ме кефят отношенията му с лелята. Палавник е и той. :D

Братчето е симпатяга, ше видим какви ше ги дървят с бившата. Тя май няма ми хареса, мисля. Но не се знае още.

А това, Мели, си беше съвсем моя реплика. :lol:

Точно тази реплика ми хареса най-много от целия първи епизод :282:. Нали няма патент, защото ми се иска да си я използвам и в ежедневието :blush:

Джи Хуан тука играе скрита лимонка - щом с лелята го раздава палаво, имам едни скромно-големи надежди с "жена му" нещата да не са по-различни :rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устатник ше го направят, няма спор. Дано раздвижат малко нещата нататък, че вече 4 епа минаха.

Патентът е на Зен, но надали ще те съди за авторски права. :lol:

 

Между другото, самата леля също е готина. Не знам що, ма ми се ще да ги видя в комбина с Ън Хье да тровят наш'то момче. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те моите скромно-големи надежди ще умрат последни, така че ще видим какви са идеите на сценаристите за следващите епизоди. Но ако твоето желание се сбъдне и двенките се сберат, той ще трябва май да мигрира надалече :lol2:.

Как беше това в драмата - доказатества - без тях няма дело :28558:. Въпросът е да има повод да се използва Ох, котьото, всъщност и Ох, писанеее също става (ама котьо си е трепача) B).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 4 епизода и мен ме обхвана малоумното усмихнато изражение :). Ън Хе придава такъв комедиен чар на ролите си, че дори малките нередности в образа се превръщат в плюсове. Честно казано, нямам търпение да се разчупи мраморното изражение на Канг Джи Хуан и да видим какви искри ще запрехвърчат между двамата. И двамата показаха какви огнени характери имат, така че се надявам да ни предоставят не един или два големи пожара от чувства.

Въпреки че отново въздъхвам с тъга, че пак виждам познатата схема - главната е недодялана, устата и невъзпитана, главният е богатият, учтив и любезен, влюбен в някакъв въображаем образ.

Кога ще ни разкажат как се влюбват възпитаните, тихи и умни жени в Корея?! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще ни разкажат как се влюбват възпитаните, тихи и умни жени в Корея?! ;)

Ами те просто не се влюбват, или по-точно никой не се влюбва в тях,

и си остават сами.

Затова не е хубаво да си тих, умен и възпитан. :lol:

За да не е съвсем спам... за мен първите 4 серии си бяха леко скучни...

и единствената ми надежда за раздвижване са очакванете фойерверки в отношенията на главните...

Ще поживеем, ще видим. <_<

А и още нещо... На тая, лошата приятелка, какъв й е проблемът???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 1 и 2 епизод и да си призная честно имам чувството, че като са наели страхотния каст са пропуснали да си вземат сценаристи и режисьор.

Не стига, че и двата епизода ми бяха меко казани мудни, че и по едно време скучни, ами и на места ми се струваше, че Джи Хуан и Ън Хе са доста некоординирани в играта си, а тя също така доста ми преиграваше.

Голяма реклама и все симпатични актьори, но нещо мисля, че му липсва на сериала като цяло :(

Точно! Честно казано, засега очакванията ми не се покриват. Според мен The greatest love води убедително като сценарий, режисура и актьорска игра. В момента даже Baby-faced beauty ми е по-интересен от този. Абе........хайде да не губим надежда! :)

Проблемът не е в приятелката, а в сценария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен си е...И двамата са чудесни, при Greatest love нещо все не ми достига. Тук обаче забавлението е пълно и чакам с нетърпение следващите епизоди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса, нищо че съм гледал само първи епизод. И двамата главни актьори са ми любимци и изобщо не се вълнувам от негативни мнения. Те се справят страхотно, както винаги, а за сценария, не мога да давам коментари още. Мисля, че трябва поне да го преполовим и ще можем да дадем по- реална оценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен Greatest Love почти ме отказа след първи епизод, но след това нещата потръгнаха и в момента от новите сериали ми е на второ място. Първо е за Lie to me (разбира се заради главните актьори, кой го интересува сценарият, като е ясно какво ще стане накрая, важното е да има химия и смях, поне за мен B) ) Трето място - си поделят Manny и Baby Faced Beauty (те са доста еднотипни), четвърто - за Romance Town - там на трета серия по средата, май се отказах да го гледам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не я кльопам тая ми ти велика любов. Сценарият ми харесва, ама химията между двамата главни клони към нулата, а и моята химия към главната актриса и нея я няма, макар че ако трябва да съм честна, тя играе къде-къде по-добре от системно преиграващия Ча Сънг Уон. Въобще, единственото, което я крепи е фактът, че сценарият е добър, ама то на гол сценарий не може да се кара.

Виж, на гола симпатия към главните актьори, доста добре се преживява. Затова Lie To Me ми е по на душата на тоя етап и за щастие не мисля постоянно колко неестествено седят актьорите един до друг (както във великата). И аз чакам вече завръзката да навлезе в крайната фаза и да почне истинският екшън :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...