Jump to content

Goodbye Mr. Black (2016)


Recommended Posts

И аз съм на мнение, че картината със слончетата показва роднинска връзка между стареца и Суон. И в "Златен" кръст имаше същатата сюжетна линия - между двамата влюбени имаше невъзможна любов, заради отмъщение и заради факта, че бащата на главната беше убил сестрата на главния и любовта им беше обречена. Даже и актьорът ми се струва същия в двата сериала. Значи ако повторят същото, вдигам ръце от сериала, защото ще е много изтъркано. И изобщо каква е вероятността да налетиш точно на дъщерята на врага си измежду милиони жени. Прекалено е. То бива драматичност, бива трагичност, бива съвпадения, ама чак пък толкова не бива. Затова искрено се надявам да няма такава роднинска връзка, а да измислят нещо по-различно този път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вероятността е същата ,като да налетиш на съвместим донор за бъбрек  с тая дето случайно сте се пресекли, пък тя да се окаже с мозъчен тумор , че и да се влюбиш в нея. :896767: Че и фиктивен брак на двете места :282:  И по случайности и по драматизъм  и по трагизъм и по съвпадения,тоя не може да се мери с "Брачното споразумение"(поне от видяното до 4 епизод там), но си гледам тоя, че поне зародилата се случайно двойка ме кефи .Та- нормален драматизъм, трагизъм и случайности, като за корейско, но на това те му викат съдба :28558:, Съдбата, като се намеси- мърдане няма.И като нищо и в двата сериала да им оправи проблемите с главите. :896767:

 И да попитам, за кой "златен кръст" иде реч?

Колкото до Суон

 

Дори да е от семейството на дъртака, явно не е била призната- за какво иначе ще живее в такава бедност на острова със семейството си преди инцидента с океана

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама май никъде не се показва как е живяла преди инцидента. Мен ми е много интересно кой държи сестрата 100% ще се окаже оня старец той обича да разваля плановете на хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна да става доста интересно,има напрежение особено как завърши 10 епизод. :lol:

 

Дядото видя снимката на Су Он като малка,дали ще се окаже наистина негова внучка и как ще постъпи.Дали кръвта ще заговори,ще я защити ли от Сън Дже.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Сънг Дже много добре си играе ролята. Действия, мимики - няма грешка. Успява да пренесе всички чувства на героя си на зрителите. Затова, че е супер готин, особено като сложи тъмните очила. Но имам чувството, че накрая ще вземе да се побърка горкият. Блек как ще го извадят от затвора не знам, ама в следващите два епизода не искам да го гледам там, да седи и бездейства. 10 епизод стана ще вземат да го претрупат това отмъщение, пък да не говорим, че то той може и да си хване пътя за оня свят преди да отмъсти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Сънг Дже продължава да разцепва, много добра актьорска игра - няма грешка. Колкото да е гаден, жалък, подъл и все такива гадости много добре си играе ролята. Очаквам да видя какво ще направи в следващите епизоди. Защото страхливите хора са опасни. Не е сигурно, кога какво ще направят и рязко могат да вземат крайни решения. Суон май май ще изиграе баща си. Аз никаква бащина обич в нея не виждам. Пък знаем колко глупав става човек, като се влюби, а тя нашата друго освен Блек не вижда. Евала на Юн Мари най - накрая взе най - правилното решение и избра себе си. Далавераджията и той много колоритен образ, пълнеше ми душата тези два епизода - също много добре си играе ролята актьора. Джи Су също много добре се справя с ролята на сляпа. Чела съм, че една от ролите, които най - много затрудняват актьорите е тази на сляп герой и че не е много лесно да се справиш с такава роля. Дже Рим толкова много ме радва, а много малко сцени има с него, направо жалко. То и като цяло май много малко хора следим сериала. Затова пиша на хората, които четат тука във форума и се чудят дали да гледат, дали си струва и т.н. Гледайте дайте шанс на драмата, наистина е добра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заблуждавай от това, че няма много коментари, сериала се гледа от много хора. Това е най-сваляния текущ корейски сериал от бг торент сайтовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го -"Монте Кристо" по корейски- защо не!Хубаво, че не са се водили по оригинала, изкараха някои интересни хрумки, пък и Дюма е висока летва.Актьори та дрънка!Химия и страсти всякакви.Чакам си сериите- малко остана до края, който

 

едва ли ще е  розов, ако следват логиката на случващото се.

 

Най ми харесва това, че няма нито един захаросан превъзнесен ангел, всички са грешни, тоест земни и сериалът, при все че може да бъде критикуван доста по всички линии, с изключение на актьорска игра,  има някакъв свой собствен чар, който ме кара да го гледам и доизгледам.

 

Христос Воскресе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айгоо, аз си мисля, че е 16 епизода, а някой тихомълком го е направил 20 :)

Вчера загледах последните минути, за да видя как свършва... и 1-ва мисъл "Егаси краят" ; 2-ра мисъл "Това е прекалено дори за корейците", и като се поразрових, видях, че ще има 20 епизода :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айгоо, аз си мисля, че е 16 епизода, а някой тихомълком го е направил 20 :)

Вчера загледах последните минути, за да видя как свършва... и 1-ва мисъл "Егаси краят" ; 2-ра мисъл "Това е прекалено дори за корейците", и като се поразрових, видях, че ще има 20 епизода :)

 

ето субтитри за 14-ти епизод

И аз така, след като замахна с чука и свърши. :28558:

Прекалиха, видяха ,че рейтингът се попокачва и какво си рекоха- 

 

ще се мре, но преди това  четири епизода редуване  отмъщение, мъка, отмъщение, мъка, че с кеф да му кажем- Goodbye Mr. Black.Можеше да се съжалят и над него(бая бой изяде с тая болна глава) и над нас(жив го ожалихме, пък като даде фира, не знам ...) и да са само 2 епизодите   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два останаха и те горе долу са ми предвидими. Ах тия корейци, как обърнаха нещата с Бек Ън До и Суон. Края на 18 наистина не го очаквах. Този сериал не напразно го удължиха. Той направо тръгна от средата на горе и започна да става интересен. Дайте да направим предположения за края. Мин Сънг Дже го виждам в лудница. Бек Ън до и Блек на оня свят. Джи Су и адвоката се взимат и управляват компанията. Марито в затвора да излежи присъдата вместо мъжа си. Мътонг ще земе аджумата и горе долу си мисля, че за всички освен Суон и Блек ще има щастлив край. Освен ако Бек Ън До не ги прати всичките на оня свят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Блек ще остане жив на пук на всички, и най-вече на Сън Дже :) И ще се вземат със Суон. Вероятно е да отидат в Тайланд (поне на екскурзия) :)

 

За Сън Дже лудницата е логичен избор, но някак си съм по-склонна за самоубийство. (Все някой трябва да умре)

 

Пек Ън До го виждам в затвора. Много е уверен, че няма да влезе там.

 

Джи Су и Джи Рьон са ясни, че ще се вземат, както и Брад Пит и Анджелина Джоли.

 

Марийка по-скоро ще излезе от затвора. Блек няма да я остави там. Но ще замине някъде далече. В наши дни, влизането с манастир не е много полулярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има, дълго време и аз се питах същото и едва  миналата година разбрах,че има

 

Bigbang са живото доказателство.Виж къде ги ползуват обаче

tumblr_nsa7zsK2Oi1tzo22io1_500.jpg88b133dc5134def7c403a90660ef7bde.jpg[

 

 

 

Все пак имаме късмет,че е по-летен сериал, поне не са с палта и костюми, че и това сме виждали.Явно нощите в Корея са студени :28558:

Пък и нали

 

не ни го затриха Блекчо и с жълто пуловерче ще го преживеем.На острова в края имаха шанс да ги поразхвърлят, но не би :mad: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па си ги представям на финала на острова, по без дрешки да си играят на семейство. Предвид края на "Граф Монте Кристо" и тук ми се очертава същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...