Jump to content

Recommended Posts

Отдавна не съм писала.Напоследък ако въобще сядам да гледам все търся драми,но тази ме изненада.В някои епизоди съм се смяла много на отношенията на двамата главни,което не ми се е случвало скоро.Хареса ми любовта им,отношенията им.Сериала си заслужава гледането.

OST-та също е много добър. Намирам затруднение в намирането на песните,затова ако някои може да ми помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писала.Напоследък ако въобще сядам да гледам все търся драми,но тази ме изненада.В някои епизоди съм се смяла много на отношенията на двамата главни,което не ми се е случвало скоро.Хареса ми любовта им,отношенията им.Сериала си заслужава гледането.

OST-та също е много добър. Намирам затруднение в намирането на песните,затова ако някои може да ми помогне.

 

Здравей, пробвай Тук

 

П.П. Ако не можеш да го изтеглиш или някоя песен ти липсва драсни ЛС ( ще ти ги пратя :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, точно по вкуса ми! Имаше и смях, и сълзи, и любов, и омраза. Страхотен! Последният епизод развали цялата работа, можех да си го спестя.

 

Всички актьори изиграха много добре ролите си, а от главната героиня съм запленена - миловидна, малко луда, леко наивна - много добра роля, добре изиграна.

Яд ме е само за последната серия - четири години стоя и го чака, той я отряза, и тя пак рева за него като магаре. Чак пък такава любов няма! :o

 

За лошото момче Канг Дже няма да коментирам ;) Първият азиатски мъж, който се целуваше както трябва, евала! Мислех си вече, че азиатците не знаят да се целуват :D

Само дето в последния епизод ми идеше на няколко пъти да го наритам. Голямо говедо!

 

Много ми харесаха също Се Йон (на моменти го съжалявах искрено), Те Сан (истински приятел и много хубав мъж) и господин Ом (най-добрият за мен в този сериал!). Изключително много ме дразнеше съквартирантката на Ми Джу.

 

Като цяло съм доволна, че го гледах. Хубави спомени ще ми останат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че някои не са схванали защо Ми Джу не иска да дарява кръв. Като е била дете, майка й е умирала и я е молила да й дари, но малката се е страхувала и отказала. Когато майка й умряла, тя се е обвинявала, а баща й я нарече "изгубена овца" като човек, който също трябва да се промени.

 

За 4-те години чакане на любимия тя се научи да работи с кръв.

 

За тези, които имат корейския канал "Ариранг"- по уикендите върви сериала с английски субтитири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладка драма, лази по нервите, направо пристрастява. Отлична актьорска игра, правят и нелепи ситуации в сюжета да изглеждат съвсем убедителни, че даже и може да се разчуства човек. Много съм доволна. Ама наистина прекаляват с това морализаторстване и целомъдрие, направо ме потрисат на моменти, то във филм с такова заглавие :28558: .

Макар, че 18 епизод драсна клечката - такава хубава любовна сцена в корейски сериал още не бях гледала! Ей, жалко че не са се оженили и в живота.  :kissy:  Само гангстерите са малко смешни и твърде милички.
Горката Ю Джин - как може толкова да се унижава за мъж, който не я иска и му личи от километър? А тя се прави на сляпа, а после се вайка, че не получава каквото иска. Няма гордост това момиче, а упорството и чак прераства в желание за самоунищожение и унижение на другите. Чудесна актриса.
Ами главния герой - ама че идиот на моменти. Как хем ще се сдобрява с гаджето, хем ще гони друга. И той е лидер по затварянето на очите - да тормози себе си и всички други наред. Добре, че накрая поне попита за рибите, че съвсем го бях отписала. И как така арестуваха само него?! От цялата мафия - пълна мистерия...... Обичам си го тоя актьор от Дамо насам, ходи му да е мистериозен и мрачен.
Докторката се насади на пачи яйца, но ми е много сладка актрисата и много искрено игра.

А братът - страшно добър актьор, вътрешната му драма не отстъпваше на главните герои, а и тази негова тъжна леко насмешлива усмивка, ох...

 

Доизгледах го, много добра драма. :kissy: Само дето цензурата яко играе в Южна Корея:

Нито едно огнестрелно оръжие не гръмна през всичките серии. Ножа така и не се видя. Имаше само едно убийство. И ганстерите бяха с униформи - костюмите бяха просто задължителни, иначе как да ги познаем?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го това сериалче, впечатленията за момента: сюжета не е нищо особено, обаче главната е забавна. Все още ми е малко трудно да си ги представя с гангстера заедно, но ще видим по-нататък може да дойде химията :na2:

 

Отмятам се за сюжета-много си е различен даже.. сега ако му стане и любовница ще е много интересно :asian:

 

и почти го завърших, но важно е да изкоментирам как тези корейци ме изумиха отново:

"Хайде, да поживеем заедно в тази стая" - деликатно загатнато предложение за ... сещате се :28558:

 

Така, след като я изгледах мога да кажа като цяло какво ми е мнението..

Сюжета се оказа, че си е абсолютно познат. Може би се подведох по това, че тя е лекар, а не безработна, на която съдбата я е събрала с гангстера в някой бар.

Първо ще кажа какво положително открих... и двата образа и на гангстера и на лекаря са изпипани перфектно. Тя е директна, пряма и отстоява желанията си, знае какво иска, сериозен човек, което приляга перфектно на професията й. Той е типичния гангстер с тежко минало, което го е принудило да стане Лош в бъдещето, мълчалив, студен и прочие. По отделно двата образа бяха изиграни повече от добре!

 

Отрицателно - просто събрани заедно не си пасваха, нямаше никаква химия между героите, не знам от актьорите ли е или просто самите им персонажи не си вървяха...Прекалено различни.. накрая трябваше да останат разделени, очевидно единия от двамата трябва да се откаже от себе си, за да бъдат заедно. Както се видя на него си го влече да бъде бандит и ако продължи да бъде едва ли ще я остави свободно да практикува професията си.

Последните 5 мин бяха излишни - тя да заминава, а той да си продължи мафиотското сдружение на бащата..

Имаше и още нещо, което ме ядоса - още в началото се видя, че тя първа се влюби, но като положителен герой защо съсипа връзката му с другата жена? Тя беше виновна, той нямаше да се поддаде ако тя не му се набиваше пред очите непрекъснато. И разбираемо - мъж е, единствената жена, към която осем години е гледал му се дърпа и тук идва нашата, която е все пред лицето му ... и ей ги и чувствата.

Не знам, не знам..много съм объркана относно мнението ми за сериала... А историята между приятелката на главната и Те Сан трябваше да я развият малко, за да стане по цветен сериала.. 20 серии тъпкаха върху едно свидетелство за раждане и "харесвам те, ама не ми се иска да го кажа, че ще стана лош човек" ... 

 

п.с. не знам за химията в сериала, но в живота те са имали връзка две години

ОСТ-а е много готин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал на фона на всички нови тъпотии. На мен лично ми дойдоха малко в повече тупаниците и екшън сцените, но се понасяха. Целувките бяха както трябва, тръпката си я имаше, абе...стар сериал с всички плюсове.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...