Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Котка на покрива / Attic Cat

Година на излъчване: 2003

Страна: Южна Корея
Жанр: романтика, комедия
Продължителност: 16 серии по час
Режисьор: Kim Sa Hyun


В ролите:
Jung Da Bin

Кim Rae Won

Choi Jung Yoon

Lee Hyun Woo

 

Описание: Запознавали ли сте се някога с момче в библиотеката? А ако заспите там и грубо ви събуди някакъв младеж и ви кара да се пръждосате, защото това е неговото място? Упс, не забелязвате, че сте му взели по погрешка книгата. Той ви догонва и си я взема. Но... защо се връща отново и ви бръщолеви някакви глупости, че и някаква папка сте му откраднали? Иска ви студентската карта. Опа, вие не сте от този университет, дори не сте студентка! Вие сте неудачница, която е завършила университета и вече три години не може да си намери работа. Ядосвате се и изсипвате съдържанието на чантата си на земята, за да докажете на невежата, че не сте крадла. Да, неприятно се получава. Срам го е (така му се пада!). Искате да го ударите? Да, ама не ви се получава? Тогава по-добре го захапете! Но какво става, ако след няколко дена това момче ви заеме пари, за да си купите дом и после се нанесе при вас? Ще го третирате като ваш домашен любимец? Не-не! Той е като котките! Котките са независими. Тръгват си от къщи когато им хрумне. Но колкото и да са независими, винаги се връщат, защото се привързват към стопанина си.
 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 1

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
С РУСКИ СУБТИТРИ

 

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за сериалчето. Симпатично е, ама не чак задължително за гледане, според мен. Започва добре, обаче последните серии изобщо не ми харесаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериала е разкошен гледах го с голямо удоволствие,смного смях и удоволствие препоръчвам го на всички които не са гледали.Насладата е голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се стърпя. Мислех само да надникна и да изгледам първа серийка и да изчакам буквичките. Ама :blush::blush: . Много хубав сериал, хилила съм се с глас и дори съм връщала по няколко пъти някои сцени. Много ми хареса. Тази вечер най-накрая ще си легна и аз като хората в нормален час и ще се наспя, че ми изтекоха очите по нощите. Главният герой е безподобен абе котарак с две думи /имахме си точно такъв -като се изтегнеше в средата на стаята, можеш да го риташ, не се отмества, чувстваше се просто господар, а ние му бяхме слуги. Сладък нахалник беше. Сигурно сега е в котешкия рай и пак си блаженства/. Няма да трия епизодите, пак ще си го изгледам и с бг субки. Йонги да побърза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да ме намразите, ще си кажа мнението. Сериалът е доволно слаб по моя преценка. Едно и също нещо го гледах 16 епизода. Изцяло беше изграден на принципа еди ми, ела ми и така - безброй пъти. Забавен е, разбира се, но не е с някакви особени качества. Извинявам се на феновете му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, привет!

И този сериал е страхотен и свеж! За тези, които се дразнят от "желето" след като има признание в някакви чувства, моля не се тревожете - тук то все още си е в буркан ;)

Хайде, стискам палци а изпита по право, че то много учене .... много пиене .... много спане на открито ..... и даже малко бой от "мама" и "шурея" /за главния герой говоря :lol!: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да го сравня с нещо, това определено е Full House. :D Темата за момче и момиче принудени да живеят заедно, май им е много любима на корейците. В един момент вече им загубих бройката, колко пъти се караха и някой си тръгваше. Даже накрая, когато вече стана адски банално и бях сигурен, че вече едва ли някой ще каже че си тръгва, те го направиха още няколко пъти. И винаги беше смешно. :green: Ако продължим сравненията с Full House, и тук имаше много идиотска музика, която да поддържа настроението. За актьорите могат да се кажат само добри думи. Момичето бързо ще я харесате, защото е много обичлива. :) Има своя чар, макар да не е Хье Гьо. Тази дето играеше Хье Рьона също ми хареса, абе добре са ги подбрали. Едно нещо обаче вече не мога да понеса. Ако още веднъж видя сериал, в който накрая

главната отива да учи за три години в чужбина

направо ще откача. :lol!: Ако търсите забавление подобно на Full House няма да сбъркате. Този е на същото ниво, ако не и по-добър. Можеше да се барне тук и там, особено финала, но и така става. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо обаче вече не мога да понеса. Ако още веднъж видя сериал, в който накрая

главната отива да учи за три години в чужбина

направо ще откача. :lol!:

Напълно съм съгласна, но според мен целта е да се направи прелюдие към втори сезон.

Поне забеязвам такава тенденция при останалите сериали :hehe:

Иначе ще се гледа задължително, особено след като си има и български букви,

за което искам да благодаря на целия екип по превода. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно е филмчето :)

Гангстер с блузка на Питър Пан да се пукнеш от смях. :lol: И тази идиотска музика като пуснат още по-смешно ти става . :D И двамата герои правят такива физиономии и с тия караници като малки деца :D:rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мяу! tongue много забавно и лишено от дълбок драматизъм, а да ти стане малко тъжно за нещо и веднага тези две шматки ще направят нещо с което да те расмеят Smile

Наитсина има много допирни точки с "Пълна Къща" и на моменти играта на "Котарака" много ми напомняше на играта на Рейн ...и лафа" Кокоши мозък" + общото им съжителство подсещаше допълнително за другия сериал.

Но всичко е до там Smile

Заслужава си.. има си и своите слаби страни , като например можеха да го направят спокойно и в 10 епизода ... ако чуя скоро изречението - "Ние сме само приятели" ще припадна Very Happy

Жалко за актрисата ... загубата наистина е голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: абе забавно сериалче бях го почнала ... нооо качеството беше малко кофти и така доста време мина и все още не съм догледала последните 4 сериийки :lol: дано намеря време да го свърша, но покрай всички останали които гледам.. едва ли ще е скоро :D :D имам въпрос обаче... какво е станало с главната актриса :unsure::(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това сериалче ми отвори очите за азиатското кино... Докато го гледах ми се стори приятно забавно, през целия сериал ме държеше в добро и ведро настроение, но накрая кагато прочетох, че е в паметна Jung Da Bin ужасно много се натъжих, ядосах и обърках. Наистина не можех да повярвам, че няма да мога да гледам повече тази така чаровна актриса /така сладко си се възмущаваше/. Сега като си спомня ролята на шефа и.... хммм този актьор има излъчване, но според мен малко през пръсти си изигра ролята. Не знам дали защото си ми е зарибяващия/първи/ сериал, но за мен си остава специален.

 

Забравих- SmileY_999, Jung Da Bin се е самоубила.Много тъжно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко и забавно сериалче :wub:

 

Вчера изгледах последната серия и останах много доволна. До последния епизод все се чудех дали няма да вмъкнат някоя голяма драма преди края (както се случва често) и когато това не стана, много се зарадвах :lol:

 

Хубаво беше, че нямаше наистина отрицателни герои и общо взето нямаше сила, която да раздели двамата.

Главният герой ме дразнеше от време навреме с неспособността си да осъзнае истинските си чувства, но в крайна сметка му дойде умът в главата :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал за мен е един от най-забавните, които съм гледала .

Мисля, че до 9, се смях много /гледах го преди много време ,

но като прочетох финалните надписи накрая... иначе щях да пиша отдавна, все не събирах кураж/

Първоначално, като видях главната героиня, така грозновата, аха да се откажа...

Но с играта си, лека, непринудена, убедителна, завладяваща, силно запоняща се ...

сякаш това не беше роля, а нейния живот, така завладя ума и сърцето ми, че се влюбих в нея,

така, както и главния герой.Изведнъж" грозното патенце" се превърна в "красия лебед".

Разбира се добри думи заслужават за играта си и останалия персонаж.

Един от най-добре изиграните за мен корейски филми.

Поклон и почивай в мир, мило момиче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и ми хареса,но всеки път като видех Jung Da Bin, се сещах че я няма... :(

Това много тъжно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше "ПЪРВИЯТ".

Препоръчвам го на тези които ще правят "сефтето" :rolleyes: .

Някои го намират много смешен, но за мен си остана сериала на който съм плакала най много.

Може би още не знаех, че............

----Никой не заслужава да лееш сълзи за него, а този който заслужава това, никога няма да те разплаче.-----

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми препоръчан доста отдавна. Пуснах го , но след 1-вата серия се отказах, понеже края бе абсолютно предвидим.

Тези дни отново попаднах на него и реших да довърша започнатото.

Очарована съм!

 

Много свежа комедийка. И да искаш няма къде да превъртиш напред. ;)

Кастът е много добър! Саундтракът също!

 

Гледайте, няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно преживяване беше. Много прилики има с Full House, направо му е одрал кожата :). Който е гледал Пълната къща и го е харесал, смело да налазва. За тези които не са гледали никой от двата: Ми к'во чекате, а? :) По мое мнение първо гледайте Full House, след това направете почивка с 2-3 други драми и след това гледайте тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...