Jump to content

Recommended Posts

Заради Мин У реших да изгледам драмата още веднъж. :28558:

Първият път когато гледах,сравнявах с Пълна къща 1 и не ми хареса изобщо.Но сега се се абстрахирах и си го изгледах с удоволствие.Забавно и увлекателно,няма нищо общо с първия сериал,само името им е еднакво.

Най много ми хареса накрая как двамата приятели се качиха пак на сцената.

 

Главната от "О! Мy Lady!" е претърпяла пластични интервенции, които според мен са влошили вида й в пъти :(

Главната не е от "О! Мy Lady!",а от Secret Love,а сега ще участва в Kill Me, Heal Me

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като минем факта, че сериала става за разпускане, убиване на време и това, че в началото тази прическа на Мин у ми изглеждаше много зле по нататък в сериала се убедих, че греша - става още по - зле. Няма да се впускам в обяснения на това, защото, какво ми харесало в сериала сигурно много други вече са казали какви са + и -. Но пък ще кажа друго, направо това ми бодеше очите през целия сериал. 

И кво брат, като си известен халю стар да не е някаква мода да се спи с костюм не знам. Той тоя Те Ик пижами, такива работи не признава пича. С ризата, която си ходи по цял ден си спи и с нея.. Други много дразнещи неща нямаше май или поне в момента не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, корейците и спането с дрехи. Изключително дразнещо е! Сигурно и в реалния живот са такива мърлячи, защото в повечето им филми се забелязва този феномен с дрехите. Иначе не веднъж съм ги виждала по сериалите да си лягат даже с якета..... побиват ми тръпки от такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак кято не дремеше на улицата с все костюма... щото и това не е рядка гледка. Иначе по-скоро предполагам е сложно за режисьора да ги опълчи по пижами при тоя студ, при който снимат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Hwang Jung Eum постигна нови върхове в класацията за най грозна прическа. Тя винаги ме кара да се усмихна, независимо какво прави. Гласа и е също така незабравим, а тук дори не беше и толкова писклив(ама това може и да е от руският дублаж).

Off Topic

Като извод от сериала - кога главните героини ще разберат ,че не са единствени и незаменими в света, Ганг Хви щеше да оцелее и без нейна помощ.  Любовта е по-важна от приятелството. Да спрат да ни лазят по нервите.

А спят с дрехите за да ги рекламират и да спестят време и пари от нови дубли. Всеки дубъл струва време и пари, по лесно е да ги приспиш с дрехите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...