Jump to content

Recommended Posts

Прекрасен, просто прекрасен ! Бях забравила как корейците могат да представят любовта, колко силна и безгранична може да е ! Този сериал ми хареса дори повече от "Снежната кралица", удивителен е! Продължавам напред със следващата драма от четворката :)

Най-силната драма, която съм гледала досега, задължителен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори само заради Уон Бин, който не го е гледал, си заслужава да се гледа сериала, другите са под него в дадения момент, даже и хубавото Хони, но пък, за да се видят някои в годините, дето все още мязат на себе си, хеле Сонката, пак си струва гледането.

Класика в жанра, от което следва гледане с  предварителна подготовка- поне десетлитрова кофа и кутия книжни салфетки, за сигурност, че няма да прелее.:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледан много много отдавна. Но до днес си спомням, че бях особено впечатлен от играта на децата. Вече не помня кои деца актьори бяха, но чувството го помня и досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години, когато го гледах, дори още нямах представа кой е Уон Бин, но догледах сериала само заради него. До самия край не успях да възприема главните

Off Topic

като двойка, а само като брат и сестра, та ми беше доста тегава и странна тая любов...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...