Jump to content

Recommended Posts

Ох, че е готин тоя Чанг Хьок :tongue: С радост бих му развързала шалчето от врата. Ролята е гадна, още повече, че познавам такъв екземпляр в действителност, но не ми пречи да точа лиги ;)

 

А пък И Да Хе ми е любимка още от East of eden, и не мога да откъсна очи от нея. Една от малкото актриси, чието име съм запомнила и не ми се налага да търся из нета да си спомня за нея.

 

Малката кукла с нейното Уеа? Уеа? ми иде да я схрускам, тя ми е най-любимия персонаж тук :)

 

По време на сериала на два или три пъти показаха чаршафите на Ман Ду, едни на райета, синьо и бяло. Аз имам същите, така че все едно Чанг Хьок е спал в моето легло :D

Редактирано от vilpeda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал! Заслужава си на 100% отделеното време! Каста е нормално да е отличен само при споменаването на Чанг Хьок и Да Хе. Тук аплодисментите се полагат на Kim Jung Tae и Hong Kyung които изиграха Ким Ман Ду верния приятел и Джин Го самотния добряк. И на двамата историите бяха доста тъжни и вълнуващи.

Майката и чичото-гангстер също да не забравя че бяха колоритни персонажи. И черешката на тортата малката Сунде - истински сладкиш! Както подобава в корейски сериал напрежението до последно ме държеше буквално в последната минута останах приятно изненадана, че краят не е трагичен. Има какво да мислиш за края на историята, но най-лошото беше избегнато.

Благодаря и за прекрасния превод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен много ми хареса, макар че Чанг Хьок и И Да Хе вече доказаха, че химия между тях няма да се получи B) И въпреки че ми се искаше малко повече да се надлъгват и мамят, предвид заглавието на сериала, имаше какво да се види и над какво да се помисли. За каста със абсолютно съгласна със sikte72, много добри второстепенните.

 

По време на сериала на два или три пъти показаха чаршафите на Ман Ду, едни на райета, синьо и бяло. Аз имам същите, така че все едно Чанг Хьок е спал в моето легло :D

Не мога да се сдържа да не се похваля, че имам същата чаша, от която пиеше Чанг Хьок, значи все едно сме се целували :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, толкова много се затрудних да намеря саундтрака на сериала, че се налага да рева тука.

Ако някой знае нещо, моля да помага :kissy: :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: невероятно забавен сериал.

Още съм в началото, но нямам търпение да споделя, че не съм се смяла с глас, на корейски сериал толкова. :D :D :D

Дълго след края на някоя серия продължавам да се усмихвам.

 

Историята всъщност е трагикомична, но преобладава комедията. Едни от забавните ми моменти са:

 

Когато дребосъка попита майка си, какво е "двойка вдовици", и майката каза храна, за да избегне обяснението. И на следващия ден дребосъка се затръшка, че искала "двойка вдовици", та чак падна по гръб със сълзи и сополи :)

И друг момент, когато един от ганстерите в застрахователанта си полица в графа Анамнеза (заболявания) беше записал: "изкарал военна служба" :) - е това вече си е диагноза :) не знам, защото застрахователката не я прие

 

 

Давам му газ на този сериал, докато не го свърша няма оставяне :lol: , освен ако не мога да продължа от хилеж :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се запиша от тези на които сериала много е харесал.

Много.много благодарности за субките и за предложението да се гледа една незабравима история. :thanks:

 

О Джун е един много интересен,забавен и в същото време малко сложен персонаж.През цялото време се чудих защо позволява толкова бой-а то корейска му работа,имало защо.След като го гледах в "Ловците" направо се ядосвах на това положение.А за артиста да не говорим мъжкар,красавец,чаровник от всякъде :tongue: кво да правя жена съм.

И Да Хе голяма сладурана,разбира се е една от най-красивите корейки.Достатъчно убедителна и истинска.Както беше споменал някой имаше сцени между тях да се чудиш това само на филм ли е.Разбира се като всички и аз съм запленена от Сунде.

Много харесах като герой и приятеля му.Как се отрева това момче-Браво страхотен артист.Харесах и майката и нейния обожател.Толкова истински ми изглеждаше този човек,като,че наистина е влюбен.Не мога да им се нарадвам в това отношение на корейците какво уважение имат към любимата жена.Щом са готови да се променят в името на любовта.

Наистина в този филм на всеки участник беше даден шанс да покаже колко е важна ролята му.Всяка второстепенна роля си имаше свое важно място.

Не мога да не спомена и богатия старец и сина му.Страхотни и двамата.Чак ми беше мъчно за човечеца,че не му провървя в любовта.

 

И на края да кажа,че ми се искаше още мъничко ама какво да се прави колкото толкова

А 2 песен от оста направо убийствена.

Хареса ми,много ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My link

 

Влюбих се в тази песен,но не знам кой я изпълнява.Може ли да помогнете :thanks:

 

А ето какво съзрях когато тя оправяше в залата

226448_787935874627298_421731260_n.jpg

559779_787935867960632_409183916_n.jpg

Как да не ти трепне сърцето от тези три цвята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не се ли смяхте, когато Чонг Ко, шефа му и О Джун правеха театрото пред момичето, в което Чонг Ко е влюбен? Какъв пердах им хвърли само! И за да е по-убедителен в ролята, шефа му изтърси нещо от сорта: Я какъв храбър младеж! Вече не се срещат такива! :lol: :lol: :lol: После сигурно е преспал в хирургията. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този момент се посмях от сърце.Мале как омекват пред любовта. :D :D

И другия начупен"мафиоз",търси лек за любовна мъка. :lol: :lol:

 

Маги, в първите коментари отдолу пише Bay - Signal Light :)

 

Благодаря за помощта явно съм го подминала някъде,а толкова исках да видя изпълнителя.Тая песен за 2 дни сигурно я чух 300 пъти.Доволна съм много и от това което видях. :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай тая сълзлива история ми замина почивният ден в сополи...Уж да се разтоваря - съдрах се да рева...няма що...Сериалът е страхотен до към 10 - 11 серия...след това стана отврат...токоз реваха и се "драха" тия, че и на последната серия не успях да се изкефя...И колкото мисля, то какво да се изкефя....5мин. преди края той и даде билета за Чеджу...айде 'земи и там онова ми ти обяснение -  за какво е видиш ли този билет...страхотно просто... и айде пляснаха ни замандзуления финал  - 1 мин. щастие в планината и то докат' текат надписите...Можеха поне малко да ни компенсират тия сценаристи...б@хти и неуважението към зрителите...И на Онньон как можаха да не й пуснат косата нито веднъж...С една и съща визия изкара целия сериал  :slap: Откъм положителните неща, просто ще ги  изредя - Чанг (вече дръпнах и Таза...невероятен актьор, не мога да спра да гледам сериалите с него), Сунде, финансиста и Ман Ду...И макар че сега ми е "вкиснато", все повече се убеждавам, че човек помни точно тези драми...най - много...Сериал на 2 полюса - половината адски забавен и смешен и после - "зЕми, зЕми, зЕми"...все пак си седнал да гледаш корейска драма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tози сериал си спомням че го бяха съкратили накрая заради слаб рейтинг. :) Трябваше да има 18 или 20 епизода, а не 16.  Имаше сцени от разни тийзъри и клипове, които не се видяха.  Особено там със снежните сцени.  Но като цяло това не успя да го съсипе,  нищо че финала изглежда претупан. Пак си имаше доста яки сцени и симпатични герои.  (Сега в главата ми неусетно се появява този с русалката от тази година... Най-прецаканият корейски сериал заради съкращаване)  

 

Има и едно нещо дето ми беше малко странно.2008ма беше периода в който корейските сериали някакси почнаха да имат по "меки" финали, но с този нещо не се получи работата.

 

 

Не си спомням много добре финала, но беше горе-долу нещо подобно. Хубаво оставиха го жив, ама как човек може да живее така. Когато докторите ти кажат "Абе... можеш да пукнеш и след 2 часа, но пък кой знае, може и да искараш до пенсиониране." :) Как човек може да живее с такава мисъл и да не го е страх че ще остави хората които обича?  Аз на това не му викам хубав финал. Хич не ме вълнуват такива вдъхновени фрази "Човек трябва да живее всеки ден като за последно" "Да оценява всеки миг" и т.н.  То това можеш да си го правиш и без да си със счупена глава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп, и аз в кюпаа. Изгледах го! И ми хареса! 

Чанг Хьок направи страхотно преобразяване от

арогантния тип, мамещ жените, към изпълнен с обич и готов на всичко за любовта.

Да Хе също много я харесвам, добре се справи и тук. 

Много ретро ми идваха дрехите на О Джун в началните серии, чак се чудех, той филма не е чак толкова стар. И тези шалченца дето му ги връзваха на врата ми бяха доста смешни. Разгеле, към края на сериите вече му пооправиха външния вид и бях доволна. Каскет, кожено сако, хубав панталон... добре, че не му даваха често лъщящите островърхи обувки....

Дал Ле обаче повечето пъти ми харесваше как я обличаха - и аз бих се облякла така някоя зима, ама по-натам  :896767:

Сега историята - драмата вървеше много добре до момента, в който на главния 

 

му откриха проблема в главата. И оттам за мен започнаха абсурдните ситуации. По време на последните епизоди усилено мислех дали ние тук в Европа или България бихме изоставили някой, който обичаме и той нас обича, заради това, че ще му е трудно и тежко, ако умрем. Това сигурно е някаква типична азиатска черта, доста непонятна за мен.  *Отивам си, защото не искам да страдаш.* Ама какво е това?? То страданието след раздялата ще е по-лошо, отколкото ако си болен напр. и умреш в прегръдките на любимия човек. Като в Scent of a Woman - ето тя е моят тип история :)

 

 

Ей, не можах да му се нагледам на Чанг Хьок тук. Гледам го и се мъча да зърна Де Гил, и когато това стане.... егати кефа!

Май не съм се вълнувала така, откакто попаднах на Джи Соб и изгледах всичко с него. А да, и на мен ми се видя, че от време на време имаше прилики между тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен сериал! Започна като комедия, завърши като драма. Главната двойка бяха страхотни. Не че имаше някаква удивителна химия, но бяха убедителни и истински. Чанг Хьок - страхотен, страхотен :inlove:! Повече го харесах тук, отколкото като Де Гил, но...всеки с вкуса си :) Много съм доволна, че най-после намерих време, за да го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...