Jump to content

Recommended Posts

Изясни ли ти се нещо :28558:

 

И, Пиранке, пепел ти на пръстчетата! Единствено за мацката съм съгласна да я гърнат, че ми е скучна :28558:

След втория-трети прочит горе долу. Но съм съгласна с теб по въпроса, че може да жертваме полицайката, само не и Психо, разчитам на теб да извадиш от някой джоб брат близнак, тъй че Психо на финал го искам жив, невинен и по възможност свободен :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скив ся за Психото...

Там е сложно. От разчетворена самоличност, през зъл брат близнак /а що не и клонинг/, та до някой да го дрогира и да го набутва яко. Обаче! Не забравяй възможността да е виновен /мен лично някак ме съмнява, ама пък цял сериал ти показват, че най-вероятно е невинен, тъй че не се знае на финала/. Ама няма да му е чиста историята. Та - накрая, ако зависи от мен, ще е зъл брат-близнак. А ако искам да стане сай фай, веднага ще измисля зъл гений, създал негов клонинг.

Такива ми ти идеи...

А полицайката е скучна до не знам си и къде. А освен всичко и не пращи от акъл - все елементарни неща трябва да й обясняват.

 

Бясното куче цяла серия й обяснява, а и не само той, че не е убийство-самоубийство, а двойно убийство. Изкараха й сума доказателства, а погледът й като се разбра и кой е убиецът, беше като че никога не е чувала подобна идея.
Разбирам, че е млада и неопитна, ама то нейното граничи с идиотия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам само защо никой не казва нищо за само настанилия се към тях прокурор....много ми е дразнещ...направо противее...

А що се отнася за поръчката...мисля си, че е бясното куче или прокурора...предчувствие някакво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бясното куче надали ще е. Той е достатъчно бесен, за да остави някой друг да трепе убиеца на дъщеря му.

Виж за прокурора и аз се замислих в 7-ма серия. Някак ми е много подозрителен. За противеенето не говорим, щото то такава му ролята - нали ние си обичаме четворката, а пък той ги тормози психически :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се струва, че има някой скрит за момента, който дърпа конците на всички и си ги разиграва като пешки в някаква си негова игра. Минава ми и мисълта, че полицайката не е съвсем "бяла птица", а е възможно да е подставено лице. Новият прокурор също не му е чиста работата иначе защо ще казва, че е там, за да ги разформирова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледа човек подобен сериал и почва да се чуди "откъде накъде твърдят, че Южна Корея е една от най-безопасните страни в света?!". Първо, техните ченгета явно не успяват да се справят с разследванията, за да прибягват до престъпници да им вършат работата, и второ, бе много престъпници, много нещо... и как само трима души се справят с тях, големи супермени са ;).

Прилича ми на американския CSI, но и той не ми беше сред любимите, така че и тук тази постоянна успеваемост ми е твърде банална.

Иначе като образи, определено сякаш са правени по техен калъп, но след 5 изгледани епизода всички си остават твърде схематични като характери и не са ми особено интересни.

Но съм доволна, че корейците продължават с тематиката, все пак имат толкова хубави филми, дано да вземат да направят и подобен сериал някога 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Параб,от този жанр препоръчвам TEN ,иначе май на Психото са му промивали мозъка.Как обаче не им е жал на тези сценаристи,три епизода подред го ръгаха момчето с нож,а сега пък с спринцовка :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледа човек подобен сериал и почва да се чуди "откъде накъде твърдят, че Южна Корея е една от най-безопасните страни в света?!". Първо, техните ченгета явно не успяват да се справят с разследванията, за да прибягват до престъпници да им вършат работата, и второ, бе много престъпници, много нещо... и как само трима души се справят с тях, големи супермени са ;).

Наскоро гледах един еп. от предаването Hello Counselor, в него на една от участничките мъжът и беше детектив, и то награждаван като най-добрия-с около 30 разкрити престъпления за месец, тогава  се замислих щом само един детектив е разкрил 30 престъпления, а колко са и неразкритите не се знае, дали е толкова минимална престъпността в Корея.

А за сериала- в 8 еп. се повдигна  димната завеса относно това кой е поръчал убийството на Jung-Moon, но все още остава въпроса дали той наистина е сериен убиец, аз продължавам да си мисля, че не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така след 8 серия съм почти сигурна, че поръчителя не е бясното куче... 3 серии преди края... удобно да го натопят си е класика в жанра.

Все повече ме съмнява прокурора...кат нищо да е замесен с психиатъра...крият нещо тяхната....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вляза и аз в сформиралият се фенклуб на психото! Е то добре че е това "сайко", та да продължа да гледам тая импровизирана смешка   :slap: Някакси не ми е УАУ, американките местопрестъпления и всичките там бози от жанра да ми ги сервират по корейски...Е, все пак има разлика с янките де...И така - отличителни черти на корейския сериен убиец: задължително владее на източни бойни изкуства; трепе се кат мутра от 90 - те, ползват го да раздава тупаници и кютек, желателно да са от тези по наш'те ширини...и също така  - може да е наемен убиец, но не му липсва  благородство :swoon: ...И не на последно място - финансово издържа съпругите на жертвите си - COOL GUY :up: (ти си моя герой BRO) ...Друга разлика с хамериканците е, че все пак има някаква лична интрига между главните, заради която и ние балъците ще го догледаме (последното е насочено единствено и само към мен хъх). Не знам какъв специален отряд са...направо са си  "група по поддръжка"  на корейската недодялана полиция...Дори не мога да определя, защо ПО не ми харесва този сериал, отколкото да ми харесва....Освен, корейския хумор и актьорите, които са 6, сюжетът ми е леко разхвърлян и безинтересен на моменти, репликите от сорта "остави ме, че трябва да го убия тоя"  :28558: - WTF бе господа сценаристи?!! , бойните сцени са ми доста замандзулени, за разлика от други продукции на разни кабеларки...Определно очаквах по - задълбочен сюжет, след като прочетох резюмето, но тъпо и упорите ще го догледам  :bee: ...пък да видим по -натам -  ще духаме ли...свещичките....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм могла да пропусна тая лудница с тоя страхотен каст! :wub: От този канал наистина правят яки криминалета - сюжетът е твърде засукан, за да е достоверен, но пък е толкова интересен! И с прекрасните актьори в него! Наемният убиец води по точки, но и психото си го бива :D

И, ех, какви благовъзпитани кютеци - само голи ръчички и някоя лека бухалчица, и това се води забранено до 19 години :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна съм го гледала и си спомням само най-общо сюжета и темата, както и лошото ченге накрая, но едно нещо разбрах от този сериал за себе си, а то беше, че толкова ми хареса Jo Dong Hyuk, че сън не ме ловеше. То бива чар, бива, но чак толкова е прекалено! А иначе, аз бях останала с впечатлението, че оставиха отворен край, и шанс за втори сезон след този финал,.... но не е излезнал такъв, очевидно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах този сериал бая предубедено и в първия епизод даже си казах,

егати тези са корейската версия на Suiside squad<_<. Заради силния каст и особено

участието на Пак Хье Джин реших да поизгледам още няколко серии и ми харесаха.

4-ката мъжки каст е един от един, по-добър в играта. Каката не мога да я дишам и хич

я няма, ама заради fantastic four я търпя. За пореден път се убеждавам, че корейските полицай

нямат и една мозъчна гънка. А целия корейски народ като цяло е изтрещял и убийци и психопати дебнат на всеки километър.

На два са корумпираните ченгета и прокурори, но нашия екип не им се дава и ги лови като мухи на мед.

Сюжета за престъпници ловящи други престъпници спокойно може да мине и в раздел фантастика, но като цяло сериалчето е добро,

има съспенс, каста е на ниво, така че зяпам с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е сред класиките в жанра, така че ако някой го е пропуснал, не е зле да навакса. Добре направен и с много силен каст. Е, криминалният елемент е поднесен чисто по корейски, но според мен си заслужава гледането.

Ставам все по-заклет фен на Ма Донг Сок, а и ролята тук много му "лепнеше". Все си мислех, че изглежда толкова масивен, защото е нисък. Но преди малко прочетох, че е висок 1,80 м. и се опитах да нанеса това количество мускули на съответния ръст. :o Да го описват в серала като "силен" според мен е фрапиращо подценяване на вида му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...