Jump to content

Recommended Posts

Дори и след като спечели състезанието в Австрия, тя не се промени...Все същата луда особнячка....много ме забавлява този сериал! Жалко, че вече свърши!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът те забавлява, а пък музиката те вдъхновява. Определено големи образи имаше и доста забавни моменти. Немският на актьорите е уникално забавен, така че дори, ако ви се стори мудно действието, то ще се забавлявате с героите. Аз определено съм си фенка на Джу Уон и си мисля, че няма роля, която да не му подхожда и която той да не изиграе както трябва  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах последните два епизода на японския оригинал, за да сравня..По-дървени ми бяха японците- корейският край ми хареса повече.

Целият сериал беше удоволствие и актьорите също..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая го гледах. Бях си казала, че ще хвърля едно око, ей така от любопитство, понеже бях почвала японския, който не ми хареса. Наистина много симпатично и мило сериалче с положителен заряд.

В началото общо взето си караха по оригинала, разбира се, смекчено откъм комикс елементите. Първите 2-3 серии се чудех дали да го дропна, защото главната изглеждаше супер неадекватна и като от психиатрия на моменти. После обаче взе, че стана доста прилична драмичка. Бих казала даже много хубав сериал за човешките отношения и смисъла на изкуството. Има доста емоционални моменти, но не е натоварващо и много леко се гледа. Добър баланс имаше между забавни моменти, романтика, по-сериозни проблеми и музика. Героите всичките бяха големи сладури. Определено в много аспекти доста по-различно от типичните драми. Като цяло останах доволна, определено препоръчвам на хора, които искат да разпуснат и търсят нещо по-оригинално.

 

Само малко това магическо излекуване на главния с хипноза от девойката, която няма никаква квалификация за хипнотерапевт ми беше доста като на кино. Принципно съм чувала, че е доста рисковано неопитен човек да прилага хипноза и не мисля, че работата става с един сеанс. Иначе смисълът е ясен - голямата любов всичко лекува, но някак нещо друго да бяха измислили.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...