Jump to content

Recommended Posts

tumblr_nfydk0gIRF1r3hs1eo3_r1_500.jpg

 

Vampire Flower

뱀파이어의 꽃

 

Страна: Южна Корея

Жанр: Романс, Фентъзи

ТВ канал: Naver TVCast (SNS)

Период на излъчване: 2 юли 2014 г.

Епизоди: 6

Режисьор: Kim Sang Hoon

Сценаристи: Kim Eun Jung, Kim Ji Oh, Myung Min Ah

Оригинални автори: Shin Ji Eun, Kim Mi Kyung

 

В главните роли:

Kim Ga Eun като Seo Young

Seo Jae Hyung (A - Jax) като Louis

Kim Hyung Gon (A - Jax) като Rekha

Kim Byung Choon като Ashel

Lee Seung Yub (A - Jax) като Baek Han

Moon Hyo Joon (A - Jax) като Akan

Kim Hyung Shik като Do Joon

 

Сюжет: В драмата се разказва за вампира Луис и обикновеното момиче Со Йонг, които трябва да намерят "Вампирското цвете", преди да е станало твърде късно. В процеса на търсене Со Йонг неусетно навлиза дълбоко в света на вампирите...

 

Тази история става популярна като корейската версия на Twilight и печели голям интерес като част от уеб историята Challenge League, побликувана в началото на 2013 г.

 

 

[2014.06.09] Vampire Flower OST

tumblr_nfydk0gIRF1r3hs1eo4_r1_250.jpg

  

 

01. Intro (Inst.)
02. I'll Give Myself to You – Jo Hyun Young of Rainbow
03. Vampire Flower – A-JAX
04. Fate In – A-JAX
05. I'll Be Here – Seo Jae Hyung of A-JAX
06. Sweet Boy – Tangtang Groove
07. Always – 5Who
08. By My Side – Yoo Mi So
09. If You Don’t (Inst.) – Maven
10. Cold (Inst.) – Heo Mi Soo

 

 

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха това ще е нещо нова и различно , грабна ми вниманието още с името , за сюжета да не говорим , ще го чакам с интерес , а ако има и едни титри ще е повече от прекрасно .... ах ,ще ми се пръсне сърцето от толкова хубави сериали и филми ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де какво беше това 6 серийки по 10 минути  :28558: , тъкмо ми стана интересно и край. Дано има още серийки то свърши с доста отворен край... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че сте сложили моя бг превод и много се радвам :) Беше страхотно удоволствие да го преведа и се радвам, че го направих. A-Jax се справиха невероятно с актьорската игра, а сюжета също много ми допадна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра беше тази мини история, даже ако я бяха направили нормална драма с 16 еп да речем щеше да се получи една страхотна корейска версия на любимата ми сюжетна линия за любовта межди вампир и обикновено момиче. Финалът ме остави с впечатлението, че може да очакваме продължение, защото

все още не беше избран Лорда, пък и червенокосия вампир отново игра някаква двойна игра , явно търси  отмъщение на Луис, но за какво не се разбра.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си падам по тези мъже вампири. :up: Гледането на този сериал ми донесе задоволство, само заради този факт. :) Иначе не бих казала, че сериалът е нещо запомнящо се, като сюжет и игра на актьорите. Въпреки всичко не останах крайно разочарована, а по скоро разтоврена от гледането му. Много и зависи, какво се търси в този момент да се гледа, като вид сериал. :) Този в правилиният момент ми дойде разтоварващо и не ангажиращо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...