Jump to content

Seto Koji (Сето Коджи)


Dark_Angel

Recommended Posts

Има слухове, че Коджи ще участва в нова дорама по NHK BS Premium.

Тя ще се казва Renai Kentei и би трябвало да се излъчи през юни, а кастът включва още: Tanaka Rena, Saito Takumi,

Maiko, Takeda Shinji и Nonami Maho.

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тук подробно резюме на Самотният магнит - стейджът, който имахме честта да гледаме в Шибуя

 

Самотният магнит

По Дъглас Максуел

 

 

Част 1

Сцената представлява крайбрежие, обградено от скали. Първото действие се развива в настоящето и представя героите на 29 години.

Шион (Томо) се появи пръв на скалата. След него, без да забележа, изведнъж на преден план изплува Гонзо (Усуи). После дойде и Тору (Тайто). Тримата не са се виждали от много време и сега се радват на срещата, разменяйки си братски прегръдки. Шион е пълен и женен. Тору е костюмиран, има самочувствието на човек, работещ в голяма компания. Гонзо издава съвсем обикновено излъчване. Изглежда така, сякаш нещо от миналото постоянно го тормози. Когато Тору се обръща към него с думите "Все още ли не си забравил?", той се учудва:

"Какво да не съм забравил?"

spacer.png

Следващото действие моментално ни пренася в миналото на четирите момчета. Отново сме на същото място, но 20г. по-рано. Шион се опитва да изкачи скалата, ала понеже и тромав и леко пълничък, предизвиква веселите изблици на публиката. В това му е чара на него и въпреки трудностите, персонажът показва изумителна подвижност на сцената.

Томо отлично беше изградил характера му. Дори в началото си помислих, че и той има някакви психически отклонения, но поради веселата му природа и буйният му дух, човек лесно може да се подлъже. Възхити ме това, че Шион не изглеждаше изкуствено пълен, при все че Томо в реалността не е дебел и със сигурност са използвали допълнителни подплънки, за да добие героят му този външен вид.

След това лирично отклонение, светлината ни насочва към едно малко дете, седнало скромно в левия край на скалата. Това е Рубен. Облечен е в бяла риза и черни панталони с тиранти. Героят на Сето е странен, с отвеян поглед и нацупено лице. Седи сам, докато останалите малчугани играят на воля около морето, рисуват, подскачат, пеят, хвърлят си чантите. Тогава Гонзо се приближава до Рубен и го пита, дали има телевизия. "Нямам" - отговаря той, докато Шион, ядейки, му се смее. В същия момент Тору се провиква към Шион да спре да яде, но дебеланкото отвръща, че може да престане за 5 секунди и след това отново ще продължи. Изведнъж другите двама взимат шапката му и започват да я подмятат през процепите на скалите. Шион ги гони, за да си я върне и пак забавлява публиката с бързите си реакции. После всички зедно питат Рубен, дали знае някоя история.

Този въпрос преобразява момчето то моментално измисля приказка, в която поема ролята на разказвач.

Рубен е специално дете - не показва чувства, не се смее, но е талантлив в създаването на истории. Там е неговата сила и Сето успява по невероятен начин да предаде двата полюса, към които се движи този образ.

Приказката, поднесена то Рубен, е история за крал (Гонзо-Усуи), който получава от един магьосник (Шион-Томо) силата да превръща предметите в злато. Захласнат от новите си умения, врадетелят без да иска пробразява и собствената си съпруга. Изпаднал в паника, той отива при магьосника за помощ. Завежда жена си до голямо езеро и тя отново си връща стария образ, но придобива способността да променя нещата във вода. По този начин всички златни предмети на съпрпуга й се превръщат в течност, а кралат изведнъж обеднява. Големият владетел става малък човек. Дори символът (златен диск), който построил преди това и който будел възхищение, е намразен от народа. Хората започват да хвърлят камъни по него, докато не го счупват на хиляди парчета. Красиви цветове обагрят небето и всички демонстрират щастие, докато сиянието не изчезва от погледите им. Именно тук, на сцената излизязоха всички изпълнители и направиха прекрасен танц в цветното небе.

Новото действие представя героите на 19 години. Гонзо и Тору са на скалата, пияни и говорят разпалено за създаване на рок група. В този момент Тору целува Гонзо (знаех за тази целувка, но не подозирах, кога точно ще бъде включена в действието). Внезапно идва Шион (косата му е хит!), при което Тору реагира нормално, но Гонзо е видимо притеснен. Шион разбира за рок групата и иска да е барабанист като им напомня, че Рубен вече ги е изпреварил и е станал преди тях рок звезда.

spacer.png

Пренасяме се отново на скалата. Там е Рубен, пиян или дрогиран (това се подсказва от действията му), с цигара в ръка. Абсолютен шок за зрителите. Той хвърля цигарата в морето (предната част на сцената), прави жест с пръст и се приближава до ръба...

Край на част 1.

 

Част 2

19 годишни

Тъмнина. Гонзо е на ръба на скалата, с висящи крака. Шион се появява, облечен в моден костюм и с къдрава коса. Носи две чанти, които пуска на земята. Промъква се до Гонзо и започва да го бута. Приятелят му побеснява. Мисли, че другият иска да го бутне в пропастта (това е мястото, където Рубен е скочил). Шион му казва да се успокои, сяда до него, отваря чантата и му предлага суши. Гонзо отказва и той доволен започва да яде сам. Тору идва, но също няма желание за храна.

spacer.png

 

9 годишни

Тук идва един важен спомен от детството, който ни разкрива дълбоката връзка между две от момчетата.

Гонзо и Рубен се появяват от дясната страна на сцената. Застават на платформа със странични, двустепенни предни седалки. Гонзо разбива прозорците в своеобразната класна стая и двамата влизат вътре. Рубен носи със себе си зловеща кукла (той е вентролог, който може да говори през стомаха и да създава илюзията, че куклата го прави), скача в стаята и се приземява шумно на пода. Тогава по погрешка взима тъмните столове за чудовищни създания и се разстройва. Гонзо поема куклата Хюго, която Рубен споменава в първата част (тогава момчетата го питат, дали мрази баща си, а той отговаря, че мрази Хюго). Хлапето полудява тотално, срива се психически, докато Гонзо се опитва всячески да го успокои. Когато това става, двамата провеждат много сериозен диалог, свързан с екзистенциалната същност на човека. Рубен казва:

"Хей, когато умра, ще ме чакаш ли да се върна във формата на призрак? Няма нужда де се страхуваш" . Гонзо не разбира последната част и Рубен я повтаря. Тъмнина.

spacer.png

 

29 годишни

Шион води останалите двама в класната стая. Подреждат столовете. Гонзо не е весел. Тору е пасивен и пестелив с думите. Тъмнина...

 

Пренасяме се на сцена с 19-годишния Рубен. Той подхваща монолог за нещата/предметите, които живеят по-дълго от хората в света. Тогава обектите наоколо оживяват и започват да танцуват. Появява се звук на цигулка. Рубен танцува, а танцът бавно обхваща целия каст. Всички се движат така, сякаш са магнити с полюси N и S. Когато се доближат до триенето, се отдалечават. Рубен сваля ризата си и показва слабото тяло на Сето изпод татуировките. Ребрата му се четат при вдишване. Тъмнина...

spacer.png

 

Връщат ни в класната стая. Тору и Гонзо са ядосани. Карат се. Гонзо винаги е бил с Рубен, познавал го е най-добре и затова е толкова разстроен от изчезването му. Сърди се на Тору, че все се е подигравал на Рубен и двамата не са правили нищо заедно, от което да им останат спомени. В същото време Шион е напарвил изобретение, което трабва да им върне изгубените спомени за стария приятел. Гонзо е страшно ядосан, трагва да излиза от стаята, хвърля 500 йени на Шион и отвива изобретението, което изведнъж се включва.

Рубен се появява на върха на скалата, докато цветни листчета изхвърчат от отвора на машината. Сцената е обляна от светлина. Всички са шокирани. Не вярват на очите си. Рубен стои пред тях. Скоро светлината изгасва. Картината се явява като спомен за добрите времена, прекарани с някого. Днес човекът може и да го няма, но споменът е жив...

С това постановката завърши, но никой не бързаше да си тръгва. Погледнах към седалката на Каджи и забелязах, че е изчезнал. След няколко минути сцената отново светна и на нея излязоха Сето, Усуи и Каджи, които изказаха впечатленията си за пиесата. Напомниха дори, че Томо по начало не е пълен и изглежда така само в спектакъла. Каджи сподели, че най-много го е възхитила сцената на ръба на скалата с Шион и Гонзо. Усуи се изяви като водещ в този сегмент, което мен лично много ме зарадва. Щастлива бях, че виждах отново това извънземно дете. След финалните думи и бурните ръкопляскания, светлината замря и зрителите си тръгнаха.

 

Преди самото представление оставих подаръци от България и от стафа ме увериха, че ще ги предадат на актьорите. Дано! Петя, от своя страна, имеше намерение да извади бялата си кърпичка и по някое време да я изпусне без да иска от балкона, но в почивката някой друг открадна нейната идея и ние видяхме, как от почти срещуположната посока прелетя нечия кърпичка...

 

Снимките, които съм приложила са взети от нета, понеже не се позволява на място да правим фотоси. Затова на тях се виждат само някои от актьорите, които ние гледахме - Сето и Томо. Подробности ще има в голямата тема.

Тази е правена точно преди началото на спектакъла

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох го. Благодаря за споделеното.

 

Значи сте гледали всъщност Samishii Magnet с участието на Коджи Сето, Томо Янагишита, Масахиро Усуи и Тайто Хашимото? Зная, че в другия каст същите роли изпълняват Шинтаро Акуцу, Хирофуми Араки, Шо Джиннай и Юя Ендо. Имахте ли избор, т.е да изберете кои точно да гледате? Бих "жертвала" Томо и Коджи, Масахиро не съм го гледала, а и Тайто все още не го познавам добре (само като лице покрай Рюки).

Шинтаро, Юя, Шо и Хирофуми - тези четиримата ми привличат вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен.:)

Това, което прочетох доста ми хареса, определено Samishii Magnet е бил интресен стейдж.

 

spacer.png

 

Малко снимки от премиерата на Sadako 3D.

 

spacer.png

spacer.png

 

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох одеве поста на Сето - много е развълнуван, че Садако ще има и световна премиера. В Шибуя е имало истинско Садако-нашествие миналата седмица.

spacer.png

Имахме избор, но понеже билетите прогресивно намаляваха, решихме да изберем дата 17и, която ни оставаше свободна, а тогава играеше белия отбор. Повярвайте, беше голямо мислене, особено от моя страна. Много исках да видя и останалите, особено Араян. Преди това четох пост на едно момиче, което беше гледало другата група и беше поразено от изпълнението им. След видяното, не съжалявам, че избрах този каст. Сигурна съм, че всички са се справили на висота. Сега чакам ДВД-то, за да видя и останалите.

Така като ги гледах, си мислех, че Араки и Тайто могат да покрият образа на Тору, но Ендо и Усуи ми се струваха различни. Усуи много ми хареса като Гонзо. Беше перфектен избор. За Акуцу също съм сигурна, че може да покрие ролята на Сето, но Шо.... Не знам, как се е справил с тази на Томо. Томо беше изключителен. Шо ще ми е най-любопитно да го видя в действие. Освен това, наскоро четох размислите на Шо за стейджа. Той пишеше, че много го е променила ролята - направо е стигнал до лудост с нея, но накрая е останал доволен от това, което се е получило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

Otanjoubi omedetou, Seto!

Mata aitai!

 

Успешно да върви напред Сето! И в киното, и в музиката. Благодарности, че успяхме да го видим на живо! Надникнахме зад двете му същности - вглъбените, тъжни персонажи и веселите, жизнерадостни образи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Renai Kentei (2012) - новата дорама с участието на Коджи стартира на 3 юни по NHK BS Premium. Епизодите са с времетраене 48 минути и ще се излъчват всяка неделя след 22:00 ч. японско време.

 

Сетих се да се разпиша, защото търся от няколко дни първи епизод, но не го откривам. Коджи е в ролята на служител в рекламна агенция, а главната героиня (чиято роля се изпълнява от Рена Танака) желае да го спечели на всяка цена, защото той е нейна любовна мишена, а тя никога не "пропуска". Тя има стотици телефонни номера на мъже, нарича себе си "жена с много романтични връзки" и никога никой не й е отказвал.

 

От това, което прочетох заглавието е комедия. Героинята се опитва да "прилапа" героя на Коджи, но той не е особено въодушевен от този факт. Само да не се окаже, че си има всъщност друга причина за това... Хех, Коджи, Коджи, ще гледаме. Дано попадна скоро на епизодите. До тук виждам, че и почитателките на D-Bоys нямат все още много информация.

 

Сайт на Renai Kentei (2012) и снимки на Коджи от първи епизод, на които попаднах.

 

spacer.pngspacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше много добри новини през последните дни от Сето. Освен, че подготвя нови неща с музикалната си група /2nd LIVE TOUR DATE A LIVE стартира на 10 юни/, филмът му Садако ще бъде пуснат в 4Д версия.

Ще се дебне и последната му дорама, въпреки че не ми се връзва в дует с Рена. Неусетно дойде юни и скоро ще започне летния сезон при сериите, а старият още не е събнат изцяло.

П.П. Използвам случая, за да чиститя рождения ден на един от семпаите на Сето, Маки-чан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Renai Kentei (2012) с участието на Коджи се оказа, че всъщност не е дорама, а 4-ри различни истории представени в 4-ри епизода. Нещо като тв филм, знам ли как го определят точно японците.

 

Първа част е само с Коджи и се е излъчила на 3 юни, както писах по-рано. Качиха епизода тези дни в d-addicts и го изгледах. Не бях очарована от това, което видях, порадвах се на Коджи и нищо повече. Може би трябва да изчакам и превода на английски, за да рабера всичко (научих, че ще се превежда).

Втора серия обаче, която качиха снощи се оказа по-интересна за мен. Тя бе с участието на Такуми Сайто, а главна героиня бе..., всъщност нямам представа как се казва актрисата, но е същата, която гледам и като колежка на героя на Тайске Фуджигая в епизодите на Shinikare, дори във вчерашния епизод 13-ти тя имаше голямо участие.

 

Ще очакваме Коджи отново на малък екран...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коджи ще участва в предстоящата дорама от 9 серии - “Nemureru Mori no Jukujo“, в която главният персонаж

ще бъде изигран от актрисата Kusakari Tamiyo.

Дорамата ще представлява любовна комедия, а героят на Коджи ще играе син на

собственик на световна хотелска верига.

Периодът, в който ще бъде излъчена дорамата е 4 септември - 30 октомври.

Повече информация за сюжета и героите - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се появиха нови фотоси от Самотният магнит. По-долу има линк към публикуваните сканове на Сето и Усуи. Прибавени са и няколко снимки на Мичи, Арата /от рождения му ден/ и Оми /той какъв е русичък!/

Линк+кредит

 

 

 

Сцената, която ни убеди, че Сето е карал на фотосинтеза през последните месеци

spacer.png

Малкият Рубен с куклата Хюго

spacer.png

Танцът на оживелите кукли

spacer.png

 

Изгледах първата серия от неговия сегмент в DxTOWN. Той играе полицай, нещо като шпионин или детектив, но все още не мога да събера цялата картина на историята. Прекалено малко части от пъзела имаше.

Кадрите от Йокохама са фантастични. И ние се любувахме на тези ослепително бели цветове на сградите. Чакам да видя самият Град на бъдещето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората серия повиши неведението ми относно историята. Поне Масахиро се появи и зърнах интересни визуални решения в някои от сцените - например хората /предполагам, че те са свързани със случаите, които Сето разследва и прави на определени места възстановки на отминали събития/ са предадени с черни лица, абсолютно скрити, но пластични и плътни, също като във видеото на Girl next door - Jump.

 

В момента Сето снима Nemureru Mori no Jukujo. Тук можете да прочетете превода на последния му пост.

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегментът на Сето остави най-много въпросителни, но може би беше най-добър за момента. До финала имаше страхотни шпионски решения, в които дейна роля взе и Усуи.

spacer.png

 

 

Идеята с размяната на лицата беше най-енигматичната част от историята. Разбрах, че героят на Сето смени лицето си с това на Усуи, но защо и той се оказа с нова самоличност? Този тънък момент остана загадка за мен.

Това всъщност е Сето, но с лицето на Усуи

 

 

Важна новина, свързана с Д-бойс, се появи миналата седмица. Трима души напускат групата и поемат по пътя на Широта. Юя Ендо, Масаки Каджи и Осамо Адачи ще се пробват сами да се справят в света на шоубизнеса. Успех и на тримата!

Юя е голям талант. Още от малък се появява на сцената и в киното. В момента ТВ Токио излъчва неговите епизоди от DxTOWN.

Ендо е лидер на Д-бой с и ще е интересно, кой ще го замести, след като си тръгне от групата? Със сигурност ще има много сълзи от страна на останалите момчета. Помня, какво чудо беше с Широта. Не искаха да го пуснат.

Каджи подготвя нов стейдж и най-вероятно го играе точно преди напускането, което е обявено на 17 септември.

Адачи, Адачи, защо се върна преди няколко години, за да ги изоставиш отново? Осаму няма кой знае колко солидни изяви, но той е част от Д-бойс и винаги е бил на висота, колкото и кратко да е било присъствието му в дадена продукция. Доказателство е появата му в първите серии на DxTOWN, където така чудесно партнираше на Шунджи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпионското участие на Сето от миналия месец е отбелязано и в списанията.

spacer.png

credit : 蝴蝶网

 

spacer.png

Вчерашната снимка от блога на актьора подсеща зрителите за участието му в документалния спешъл на NHK Battleship Yamato като навигатор. Той е посетил мястото на потъването на легендарния кораб и се е срещнал с някои от оцелелите войници на борда, които са споделили, че са били на неговата възраст, когато са се случили събититята пред 67г.

 

В края на миналия месец с Томо са имали фотосесия - носталгична за Сето, понеже му е припомнила времето на Тенимю, когато двамата са участвали в един и същ каст и постоянно са били заедно, което е създало много добро приятелство помежду им.

spacer.png

 

Нов стейдж очаква Сето - Hakkenden. Той ще се играе на познатото място в Бункамура.

Освен него, в началото на месеца Сето е започнал да тренира мускулите си за снимките на нова драма - Nemureru Mori no Jukujou.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от пресконференцията на “Nemureru Mori no Jukujo“

Не мисля, че ще се получи добре комбинацията от Tamiyo Kusakari и Koji, но ще видим.

 

spacer.png

 

 

spacer.png

spacer.png

 

Няколко снимки на Коджи от събитието 'Seventeen Natsu no Gakuensai 2012', на което са били още: Шу Уатанабе, Шохей Миура, Кенто Ямазаки, Кенто Каку, Еми Такей, Аи Хашимото, Аяме Горики и др.

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Source: modelpress

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли да ти кажа според мен какво ще се получи? Едно нищо. 9 епизода от по 30 минути (няма и да ги усетиш как ще минат), в които ще се показва предимно Коджи (то и за това се прави дорамата), като арогантен и самоуверен млад мъж. Да, ама не. С тази детска физиономия, а и като видях вчера снимките от пресконференцията - ще извиняват, но... всяко нещо си има граници, а като го гледам, че и с тази прическа... История, в която ще видим един млад мъж, който ще е обвързан емоционално с много по-възрастна от него жена. Тази тема е много модерна при корейците, примери с лопата да ги ринеш - нуната и дечкото. И всичко до там. Ще се гледат като котараци и това е. Някои от почитателките на Коджи вече точат лиги, вярват, че ще го видят в някакви по-откровенни сцени с 46 годишната жена, но не са познали. Сериалът ще се излъчва по националната телевизия NHK, а и да покажат Коджи да се целува с 46-годишна жена, и то по националната телевизия - абсурд. Ами нали милионите му почитателки в Азия и не само там ще откачат? Коджи е преди всичко айдъл или както там ги водят техните популярни млади актьори, които се налагат по какъв ли не начин. Много е далеч от сериозните роли и изпълнение, въпреки опитите. Ако видят една целувка зрителките и на нея трябва да са благодарни. Историята я виждам по скоро като моментно залитане и на двамата, но на финал както при всички японски дорами, ще си имаме поуките, а двамата изживели каквото изживели, ще се разделят и всеки един от тях ще поеме по пътя си. Ако съберат 46-годишната жена и този млад мъж, то тогава сценаристите или не са японци, или когато са писали финала са били в моментно опиянение.

 

Всичко това написах като фен на Коджи, актьорът Коджи (изявите му с групата не мога да ги търпя), но гледам и реално на нещата, познавайки вече подхода при такива дорами. Слагат един популярен млад актьор или айдъл, пробутват някакъв сценарий, а гледаемост има. Не заради самата продукция, а заради името.

 

Това мисля аз за новата дорама на Коджи, дано ме опровергаят, но не вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно поради причините, които си споменала, си мисля че няма да се получи, но въпреки това имам намерение да видя поне първи епизод.

 

Оказа се, че тази есен ще може да видим Коджи в още една дорама, този път тя ще е на FujiTV - Tokyo Airport ~ Tokyo Kuukou Kanseihoanbu, която ще стартира по някое време през октомври. Главната роля е поверена на Kyoko Fukada, а останалият каст включва: Nozomi Sasaki, Asaka Seto, Jun Kaname и Saburo Tokito. Не намирам информация за персонажа на Коджи, но може би също като Джун Канеме ще играе авиодиспечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах днес Sadako 3D. Изненадах се, че филмът вече се открива и то на Blu-ray, след като официално трябваше да излезе на 31 октомври. Както и да е, аз, като "виден" почитател и "огромен ценител" на хорър филмите реших да го сваля и изгледам. Ясно е, че ако Коджи не участваше в него, или Сатоми Ишихара нямаше да му обърна никакво внимание, но исках да го видя и най-вече да разбера дали героят му няма да е жертва на финал.

 

 

За моето щастие след цялата дандания и какви ли не безумия, които видях Коджи и Сатоми си останаха цели-целeнички. Много ми хареса апаратамента, в който живееха - малък, но много подреден и всяко него си имаше своето място. Няма с какво друго да запомня този филм. За героят на Юске Ямамото не ми се споменава, защото беше... нямам думи. На Шота Сометани съм му свикнала. Той си беше в неговата светлина.

 

 

Ето и скрийшотове, които направих на Коджи от филма

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Следя редовно всяка седмица и епизодите на Nemureru Mori no Jukujo в азиатските онлайн сайтове. До тук всичко, което написах в пост #36 се сбъдва, но историята в 4-ти епизод се... как да се изразя... събуди.

 

 

Епизодите са кратки от по 29 минути, но в първи епизод за първи път на японски сериал ми се доспа. Втори и трети също бяха скучни, но в 4-ти, като че ли историята, както и героите, изведнъж се промениха, а на мен ми бе много интересно това, което се случи. Имах право за отношенията между героят на Коджи и главната героиня - те са като между син и майка, нищо повече. Той откри една подкрепа в нейно лице, човек, на който може да се довери, привързаност. Забелязах на финал на 5-ти епизод, който се излъчи тази седмица, че ни предстои дори "цяла" прегръдка в шеста част. И това не е никак малко, остават ни три епизода до финал, трябва да си получим и поуките.

 

Tokyo Airport : Air Traffic Controller стартира на 14 октомври и ще погледна първи епизод само от любопитство, за да видя какъв точно ще е героят на Сето-сан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от пресконференцията на предстоящата дорама Tokyo Airport : Air Traffic Controller

На нея освен Коджи са присъствали само Кьоко Фукада и Нозоми Сасаки.

 

spacer.png

spacer.png

 

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nemureru Mori no Jukujo приключи във вторник, а аз като една примерна почитателка на Коджи изгледах до край дорамата. Имах пълното право с всичко, което написах преди два месеца и това, което ще се случи. Все едно бяха работели по моя сценарий (хаха). Добре, че му дадоха поне да прегърне веднъж главната героиня, за повече нямаше как. Той бе емоционално увлечен от тази много по-възрастна от него жена, привързан, но връзката между тях - невъзможна. Тя постъпи наистина много зряло, докато Коджи - действаше емоционално (нормално за възрастта му). Естествено - не всичко, което лети се яде, нашето момче си даде ясна сметка за ситуацията, а ние, зрителите, си получихме поуките на финал (както и очаквах). Всеки пое по своя път в живота. И тук идва любимият ми момент на финал (както в приказките), но с промени от мен заради ситуацията: "И заживели щастливо, но поотделно."

 

Като тегля чертата от всичко видяно - доволна съм от дорамата, доволна съм и от Коджи и неговото представяне. Отлично изигра ролята си, въпреки че, признавам - първите два-три епизода примирах от скука, не успях, като че ли да разбера героя му.

 

Изгледах и първи епизод на Tokyo Airport и с това приключих. За няколко минутните включвания на Коджи не си струва отделеното време.

 

Кoджи в кадър от Nemureru Mori no Jukujo

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...