Jump to content

Hanyu Yuzuru (Ханю Юзуру)


Dark_Angel

Recommended Posts

Имаше пропуски. Не направи четворен, както и комбинация. Обаче и другите явно не са се справили по-добре, понеже разликата му с първия е само три точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е болен нещо....На летището беше с маска, а ми изглежда и малко блед и болнав....

Определено изглеждаше някак "по-тежък" в това изпълнение.

По-добре да не се чувства добре сега, отколкото травмата да е по-сериозна от колкото казаха......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видът му в момента много ми напомня, когато го мъчеше астмата в един момент, но само той и хората около него знаят причината, която може да е свързана с травмата или грип и т.н

Интересно как ще изглежда новата волна програма, след като получихме малка представа за кратката, както каза ukio, той пропусна една част от елементите( не че не сме виждали кратката от фестивалите това лято, но със сигурност има промени за състезанията).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да четворният го изпусна, но не знам дали е било нарочно.(за такова Гран при, мисля че не му е нужен четворен хахаха) Би трябвало да има четворни в края и на двете програми, поне така бях чела преди началото на сезона....


 


Определено беше недоволен Пух хахахаха


tumblr_neobvnb7OH1qdndrvo2_1280.gif


 


А може ли само да сложа и изпълнението на китаеца, доста грешки, но хореографията му е много интересна, ако беше безпогрешно щеше да е страхотна програма.......


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юзуру, ще ме прощава, ама не мога да не вмъкна и любимият си корейски сладкиш (обикновено го пробутвам в темата на кака му Юна, но сега мисля, че тук е по-удачно). За сега е 9-ти, ще видим след волната. Стискам му палци да отиде максимално близо до 3-ката...


Джин Со и златните му бедра, които го измъкват всеки път от падане хахахахаха Трябва ни един подфорум за фигурно пързаляне хахах има толкова теми за правене :D


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много динамична програма. Пързаля се на страшна скорост. Хареса ми. Дано да има късмет и след волната да мине по-напред. За разлика от Юзуру, направи комбинацията, но пък двоен, вместо четворен. Няма ли други японци? Мачида?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже какво се случва! Юзуру е с превързана глава. В момента се вижда че изпитва и болка при скоковете на разгрявката......


Не знам дали ще излезе, но изглежда ужасно.... :cry: :cry:


 


Хан Ян пък изобщо го няма на разгрявката.......


 


Сега разбрах, че Хан Ян се е сблъскал с Юзуру. Появи се Хан за изпълненинето си все пак и той превързан....Браво, че устиска изпълнението си, но за съжаление резултата му падна до 6-то място.....Честито и на Джин Со, който остана 9-ти, определено се вижда колко много се подобрява с всеки сезон.


 


Луд е! Чисто луд! Не мога да повярвам, че си изкара програмата с тези рани и ми се и усмихва накрая.... Направо искам да го набия, защото сърцето ме болеше докато го гледах......


Честито на Юзуру за сребърният медал!


От мен получава златен за упоритост....и сълзи на съпричастност, когато и той се разплака.....


 


tumblr_neq1f62R8f1rqryl2o1_1280.png


Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, това направо не знаех как да го коментирам, но little_angel се е справила.

Юзуру има нужда да се научи кога трябва да вземе стъпка назад. Вярно, че това е едно от състезанията, от които им трябват точки за по-късно, но това наистина си беше лудост! /както и Хан Ян/

Радвам се, че поне този сблъсък не завърши и по-сериозно, защото скороста беше голяма и изобщо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм се справила, защото горният пост е просто всичките ми емоции предавани едновременно с програмата хахахаха По-скоро са като дрънканици на луда, но състезанието си беше лудост......

 

За съжаление, както каза и коментатора, при фигуристите, няма отказване, всяко явяване им е важно.... Въпреки че исках Браян да му каже да не излиза, в същото време исках и да устиска до края..... Голямо треперене беше, единственото което си повтарях бе "Не припадай, не припадай.....". Не знам дали някой друг гледа и загрявките, но аз ги видях когато той вече загряваше с бинта на главата и освен, че беше жълто-зелен в лицето, виждах как очите му едвам фокусират.... Сериозно мислех, че ще припадне още тогава....

А сблъсъка, кога е бил? Него дадоха ли го? Аз самият сблъсък не го видях, но и не гледах внимателно след края на 1та група........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах само клиповете, които бяха качили от волната програма след като беше минала. Ето видео на сблъсъка между Юзуру и Хан Ян /видеото не знам докога ще е валидно/.

 

 

 

 

Изненадващо е, че успя да запази втората си позиция. В момента единствено мога да му пожелая бързо възстановяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, страшно е било. И уплахата може да е била по-голяма от болката. Изглежда Юзуру пострада повече. Мисля,е ще му трябва и психолог, за да превъзмогне инцидента.

Ганбаре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее ама те със страшна скорост се сблъскаха.... Това обаче не мисля, че го излъчиха по Евроспорт, аз тях гледах.....

 

Спаси го само трудността на програмата му според мен и това че направи скоковете, въпреки че му отнеха точки за паданията.....

Но наистина смятам, че ще е лудост да отиде на NHK cup.... То това изпълнение си беше лудост, като се има в предвид, че сигурно има сътресение......Човек почва да се чуди заслужаваше ли си да си рискува здравето и все пак като го знам какво е упорито магаре........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Юзуру!

 

На NHK завърши четвърти и така си спечели място за ISU Grand Prix Final. Личеше си предпазливостта в пързалянето му, но предвид травмите и всичко останало, няма как.

Разбира се, преди състезанието Хави и Нам Нгуен не пропуснаха да му пожелаят успех чрез социалните мрежи, както и днес да го поздравят за рождения ден.

 

Една снимка заедно с Дайске Мураками, Такахито Мура и Рюичи Кихара

 

8d0a24af71c95600.jpg    

Редактирано от Dark_Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ハタチのお誕生日おめでとう!

 

Пожелавам му да е здрав преди всичко, да не се преуморява и да не ни притеснява (както на Cup Of China), и не на последно място, да постигне още по-големи успехи и да продължава да радва с ангелското си присъствие на леда  :kissx: 

 

Стискам палци да е във форма за финала на GP във Барселона!

 

lrYdIIx.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден и от мен! (с малко закъснение)


Аз му пожелавам единствено здраве, от това се нуждае най-много в момента.......


tumblr_ng5o63DosS1tv8i85o2_r3_1280.gif


На NHK завърши четвърти обаче, не трети. Благодарение на второто си място от купата на Китай и неуспеха на Джереми Абът да се задържи в тройката, успя да вземе нужните точки за финала. На Грандприто ще стартира последен, но знаем че няма да се задържи много там....


Аз се надявам да се възстанови още до тогава и за чиста кратка програма, че тя му създава доста главоболия май...........


 


Искам да поздравя и Дайске за успеха, страхотно представяне и заслужено злато.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайске Мураками спечели NHK Trophy.... Такахаши вече е пенсионер, сладура хахаххаха, нали обяви октомври че се оттегля от активна спортна кариера.


 


Да кажа само, че обожавам Роксан, страхотна музика е избрал за кратката си програма


https://www.youtube.com/watch?v=8NNzBDspNLs


 



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз знам, че Такахаши вече не е на леда като състезател, но името на Мураками-кун ми е убягнало сред новите попълнения. Хаха, има същата прическа като на Такахаши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, вярно, третото място беше само за волната му, а като цяло завърши четвърти, но важното е че постигна това, което желаеше.

Финалът в Барселона ще бъде доста интересен. Силни представяния видяхме не само от японските фигуристи, така че борбата за медалите ще е голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...