Jump to content

Akanishi Jin (Аканиши Джин)


vivitu

Recommended Posts

Гледах "47 ронини" с негово участие. Впечатлена съм от английския му, наистина перфектен като за японец, който не е отраснал в англоворяща страна (доколкото знам). Освен това, момчето си се справи прилично с ролята според мен. Иначе досега го бях гледала само в "Анего" преди 2-3 години, където отново само ме радваше с екранното си присъствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което си е вярно, вярно е. И аз съм доволна от представянето на Джин в Ронините. Друг е въпросът, как е направен филма и колко е качествен, но оценявам и това, че в крайна сметка Хироюки Санада изглеждаше истинският главен герой в историята. Ако беше преди 10-15г. сигурно щях да му се радвам, понеже извежда на преден план азиатски актьори, но сега искам повече за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах! Не знам, дали да се смея, или да плача?! Това можех да го очаквам от Ямада, но от Джин... Хаха! Или не? Бромансът е задължителен. А защо пък да не го възприемем като пародия?! Трябва да се досещаме за съдържанието, при подобно заглавие на песента...

Отивам да издирвам подробности около цялата концепция на видеото и текста. Има стил в заснемането. Цветовете са много свежи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джин ще играе бог в нова серийна китайска драма, посветена на класическия роман "Пътуване на запад". Предвидено е заснемането на 45 епизода, които ще бъдат излъчени по видео канала “youku”.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насят се слухове, че Джин може да се върне при Джонитата. Сериозно го обмисля. Появила са се спекулации, че може да се присъедини към новата компания на Такки, но той е отрекъл. Стари фенове искат да се върне и в Каттун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...