Jump to content

Akanishi Jin (Аканиши Джин)


vivitu

Recommended Posts

Момчето явно си има свои планове и ми се струва, че това ще е края на кариерата му, но дано да греша не заради него самия / честно казано не ми е от любимците /, а ще е жалко да пропадне таланта, който има.

 

Концерта на Кат-Тун миналия месец се е състоял само с петимата членове без Аканиши.

 

 

Мда, напълно съм съгласна за таланта му. Разбирам го момчето,че иска да блести със собствена светлина, не със общата на КАТ ТУН, ама някак и на мен ми се струва, че няма да го бъде дълго като солов изпълнител (дано да греша). Не вярвам да се върне в групата, дори и след време да е, още повече че е направено официално съобщение в пресата, че Аканиши напуска групата. Бе да му е на късмет дано.

 

P.S. За Ямашита Томохиса, да има много таланти момчето, ама по гласови данни, Аканиши ми е фаворит. :) Предимството на Ямашита е, актьорските му дадености и приствието му прд камерите. Джин е по-скован даже и на интервюта. Да няма няква фобия от камери туй момче? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В жаргонен речник:

Rapable: 1. Adj. A person who is attractive enough to make the struggle of raping them worthwhile.

В моя речник:

Rapable: 1. Akanishi Jin

Credit: JudyHime

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=CXIF8R_bE18&feature=recentf


ето и едно ново (21.11.2010) изпълнение да се порадвате...някой от youtube friend-овете го беше прибавил в любими и реших да му хвърля някой др поглед, след като преди няколко дни гледах Bandage.... какво да кажа - Джин все повече се изкачва в личната ми класация :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа моят любимец! Песничката от предния пост ми харесва страшно много! :lol: Някой да знае откъде да си изтегля концерта му 'Yellow Gold Tour 3010'? :D Много ми се иска да го видя ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих това нета... и реших да го споделя с вас! :lol:

Малко стара информация, но е интересно!

 

Off Topic

FACTS ABOUT JIN:

 

* His real name is Akanishi Hitoshi, but he changed it when he became famous because he thought that "Hitoshi" was too common.

* He has a little brother Akanishi Reio (17yrs) in a band called "D-Boys".

* When he was younger one of his family members pushed him overboard on a cruise, and he nearly drowned.

* Some of his hobbies are: playing the guitar, writing songs, learning English, shopping and computer games.

* He originally failed the Johnny's Jrs audition, but on his way out he met Johnny who liked him and so let him join. (Edited because of translation error)

* His type of girl is young, high-school age, plump but not fat, sexy but without acting it, with common sense and nice lips, kind, one who doesn't dress "scandalously".

* He has a belly-button piercing and one or two ear piercings.

* He wanted to be an actor so that he could kiss lots of beautiful women.

* He has an obsession with America and England, and wants to try a homestay in one of the countries someday.

* He writes more of KAT-TUN's songs than people think - Ueda revealed that Jin doesn't take credit for a lot of the songs he makes.

* In his sleep he sometimes shouts out words in English (like "Stop!").

* He is very ticklish on his collar-bone.

* He says that Yamashita Tomohisa (YamaPi) is his best friend, but Kame is the person he cares most about in the world.

* His first kiss was with the star of the drama "Anego" (the kiss scene in episode 2), for which he was so nervous that he cleaned his teeth before every take (and had to do about 19 takes).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

normalimage00004.jpg

На 9.12.2010 г. Warner Music Group и Warner Music Japan подписаха договор с Джин.

Пожелавам му много успехи, та било то и в US!

 

 

JIN AKANISHI ワーナーミュージック・グループとグローバル契約。全米デビューを発表。 "I am happy to be here today to announce that Jin Akanishi one of the great stars and talents in the Japanese entertainment industry will be joining the Warner Music family as of today. Warner Music Group and Warner Music Japan will sign Jin on a global basis and we will become responsible for his recording career in both English and Japanese language. We first met Jin in early summer this year and I was impressed with his vision and the high aspirations he has for his career. He is a first class entertainer, he writes, arranges and produces most of his songs and he is now eager to team up with first class creators and producers in the US. I am very confident our relationship with Jin will be a productive and successful one for both Warner Music and the artist and I am looking forward indeed to working with him in the future." Dec.9th 2010 Lachie Rutherford President, Warner Music Asia Pacific Chairman & CEO, Warner Music Japan

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Akanishi Jin - Eternal PV (preview)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-sBGUuJpJgM

 

Аканиши пусна превюто от сигнъла си Eternal, който се очаква да излезе на 2 март.

Йей, не мога да чакам вече!!!!! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с Америка? Отказа ли се или просто ще развива дейност и в Япония? Иначе песента е готина. Отдавна не бях чувала гласа му и за това много ми харесва. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure: Какво ли е станало с гласа на Аканиши. Или прсто от много време не съм го чувала, или не е особено във форма? :huh: Вероянтно първото. Както и да е. А ако не се лъжа, това е песента, която оригинално изпълнява с Ямапи.

http://www.youtube.com/watch?v=FibQRlPrWRI

С по-хубаво качество не намерих, но е същата. Даже и не знам от кой лайф е, но е старичка. Нищо лошо, Аканиши е решил да й вдъхне нов живот. Е, за мене поне, не успя. Не ме грабна. Нито песента, нито видеото. Няма как човек да изглежда по-отегчен от Аканиши в това видео. За в бъдеще се надявам на нещо по-добро.... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е старичка, Стелита, от соло концерта му преди 8-9 месеца е.

 

И не е първото, а второто. Джин най-безцеремонно се присмя на таланта си и го пропиля. Гласът му е в отвратително състояние, макар че Eternal много ми харесва.

 

Нещо не разбрах, той е напуснал най-сетне Джони? Или по-скоро беше изритан?

 

След почти година вече не съм му ядосана, а и не мога да отрека, че този младеж беше едно от най-хубавите неща, които съм виждала на японската сцена. Беше много истински, много зъл, забавен, глупав, талантлив, красив, секси и харизматичен и ми е тъжно, че се превърна в това. Скоро звезсата му ше залезе по начин, по който не ми се искаше да бъде отрден за него, защото наиситна му бях фен.

 

Трябва да наваксам сериозно с новините около него. Въпреки всичко тоя боклук продължава да те кара да го обичаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zenith, доколкото знам все още не е напуснал Джони.

 

Това е един доста скучен първи сингъл, очаквах повече.

 

Преди точно година гледах любителски запис на песента от негов концерт тогава и изпълнението беше отлично. Сега като я чух направо зяпнах, поне за мен има голяма разлика в гласа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава как е подписал с друга компания и за Япония, и за Америка?

Или аз бъркам нещо? Сайтовете, които следих едно време вече не отбелязват Джин и не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подписал е с Уорнър като марка, издаваща музиката му, необходима му е ако иска да издава в Америка, /както J-One Records е запазена марка на КАТ-ТУН/, но агенцията му все още си е Джони. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лол, да не е имало слух, че ще играе в Карибските пирати? Щеше да да бъде много як ...като пират! :lol:

А този филм кога се очаква да излезе? Ще ми бъде интересно да го видя в холивудска продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според imdb премиерата е на 21 ноември 2012. Според мен обаче още е много рано да обявяват точна дата.

 

Интересно как ще набутат Киану Рийвс в цялата история. Дано само не се получи "американецът идва в Япония и светът започва да се върти около него" (така и не съм гледала "Последният самурай", но в представите ми е нещо такова).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киану поне има източна жилка и няма да изглежда токова нетипично на екрана, въпреки че и аз не виждам, как по друг начин биха вмъкнали героя му в действието.

Да, миналото лято се говореше, че Джин е преминал прослушването за Карибските пирати, но очевидно нещо се е объркало. Едва ли ще има много голяма роля тук /ще играе син на Хироюки Санада/. Очаквам екранно време, приблизително на това, което имаше Шин Коямада в Последният самурай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...