Jump to content

Yamazaki Kento (Ямазаки Кенто)


ukio

Recommended Posts

Попаднах на едни кратки серии, сегментирани в няколко истории по 10 мин. всяка. В една от тях видях името на Кенто. Heather LOVE Short Movies са стартирали на 20 октомври и ще продължат до 30 ноември. Останалият актьорски състав включва Такахиро Ходжо (№2), Каната Хонго (№3), Томо Янагишита, Чиба Юдаи (№1) и Мое Арай. Изглежда Ая Оомаса е главно действащо лице в цялата поредица.

0b65b2bb77e73184.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено не са тези истории (дори абсурдни заради участието на Ая Омаса), единствено включването на Кенто ми задържа интереса, но неговата част все още не е излъчена. Първа бе с Юдай (интересно е, че героят му се казва Кенто), той в ролята на момче, което работи в магазин за цветя се запознава с героинята на Омаса. С Каната Хонго мисля, че бе третата, а датата не беше точно на 20 октомври, защото аз гледах трите части още в началото на октомври, и то вече качени в тубата (да, на 10 октомври).

Епизодът с Кенто се казва Star Chaser, а той е в ролята на художник. Не съм сигурна на коя дата точно ще го излъчат (според мен би трябвало да е на 23 ноември), но следя профила, в който качват епизодите и очаквам включването му. Сега предстои 4-та, в която ще участва Томо, до колкото видях от последния клип - срещата с него ще е в библиотека.

 

Кенто не е спрял да се снима... Не на екран, а за всякакви модни японски списания. По принцип е много стриктен и винаги в блога си публикува какво ново предстои в него, в кой брой, на кое списание, но е пропуснал да отбележи и декемврийският брой на ViVi. Много ме изненада преди няколко дни, разглеждайки списанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз сега гледам тази с Чиба. Кратички са. Бързо ще ги видя, въпреки че ще се чака за последните три.

Одеве разглеждах точно тези снимки, които предстоят декември. Ей, много бързат да ги събличат. Да изчакат поне да направят 20.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излъчиха 6-ти и последен епизод на Heather Love Short Movie, който се казва Star Chaser и е с участието на Кенто. Вече отвориха и файловете, достъпни са за всички. Този епизод трябваше да бъде излечен преди седмица, но пуснаха тогава само песента, която е към продукцията. В нея отново участва и Кенто, като един от героите.

 

Освен, че видях отново Кенто в роля, дори и малка, с друго няма да запомня заглавието. Ая Омаса едва я "преглъщам" всеки път на екран.

Нищо друго все още не предстои с него, но продължават изявите му като фотомодел в най-различни японски списания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди броени дни на 8 декември в Япония се състоя примиерата на Kyo, Koi wo Hajimemasu (2012). Кенто, Еми Такей, Тори Мацузака, всички герои във филма бяха там. По принцип навикнах вече, като че ли на азиатските "модни" решения, но ми е странно защо Кенто се беше барнал по този начин (за останалите не ми се отваря дума). Филмът, само като му видях бонбонестия, розовеещ постер, а и разбрах, че е правен по манга (има и аниме), категорично ме отказа от гледане. От подобни японски филми съм си напатила достатъчно, не са за мен и не зная дори само заради Кенто бих го изгледала.

 

 

 

675a845af971c383.jpg

 

0122a755de68bff3.jpg

 

 

На 4 декември Кенто и Ай Хашимото отново бяха заедно, но този път на представянето на Blu-ray&DVD на Another, който ще излезе на 22 февруари 2013 г. Тук ми хареса. Много добре дори с дънки, блуза и яке.

 

4421b9914a5b65a9.jpg

 

И да го споделя на снимката, която е и на аватара ми... Кенто позира тази есен като модел на фотографът Ейши Ишида. Страхотни фотографии, които ме впечатлиха. Ето и линк към сайта, където могат да се видят още Такаюки Ямада, Масахиро Хигашиде, Дайске Кикута, Рьота Озава, Такуя Терада, Рьо Кацуджи и др.

 

7d42b3f4e0f19c57.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни фотоси! Този човек какви великолепни снимки им е направил! Впечатлена съм! Капитан Марвелос, клонингът Гота, Рьо, Такуя - страхотни!

Ето с какво се сдобих тези дни. Кенто и Тори - тематично.

9a636aee206279ad.JPG

 

def3e3bc429adca2.JPG

 

Тази Кенто е постнал в блога. Много ми хареса!

0f99adec511c9edd.JPG

 

MAY'S - Diamond (Kyou, koi wo hajimemasu version) PV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после участие отново на малък екран за Ямазаки-сан. Преди два дни излезе новината, очаквах той да сподели повече в блога си и тогава да я пусна, но много е мъчен за публикуване, та, тогава това, което открих аз, колкото и да е малко. На 28 януари по BS Japan от 21:00 ч. японско време, ще се излъчи тв филм (спешъл) Sato, Suzuki Family Dinner, а Кенто ще е в главната мъжка роля, героят му се казва Такуми Сато. Ще готви ли (ще се яде ли сериозно, на това ми намирисва), какво ли друго ще прави... не зная, но се радвам много, че ще го видя съвсем скоро в роля. Не вярвам да го качат, за това ще се рови из японските онлайн сайтовe. Надявам се, че ще успея да го открия.

Иначе се отчете за Мери Крисмъса и Новата година с пожелания и от тогава никакъв го няма. Предполагам, че вече тези дни, след като наближава излъчването на филма, ще публикува.

 

Официална страница

 

639d7a2929163aba.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кенто заедно с Kurumi Shimizu и Hyomin(от корейската група T-ara) ще участват във филма Jinx!.

Филмът явно ще бъде ромнтична комедия. Героят на Кенто ще се казва Юске и ще има чувства към Каеде(Kurumi Shimizu), която също не е безразлична към него, но така и никой от тях не предприема първата стъпка, затова приятелката им от Южна Корея Ji-Ho(Hyomin), с която учат в един университет, решава да им помогне.

Снимките ще бъдат в Япония и Южна Корея, като ще започнат средата на февруари и се очакват да приключат през март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли как е фамилията на героя му? Юске НОМУРА. Веднага го запомних. Прочетох го и аз вчера, той обнови информацията в блога си, но като видях, че ще има корейско участие и дадох назад...
Тв филмът с Кенто, който се излъчи на 28 януари, не мога да открия все още никъде, прерових къде ли не, но щом е и на BS Japan вероятността е много малка, както и филма от миналата година с Юки Ямада, който така и не качиха никъде и се излъчи по същата сателитна телевизия. Изчетох обаче много добър коментар, цялостен за филма и ролята на Кенто. Много похвали и страхотно негово изпълнение, както и отличен за японците филм в жанр човешка драма.
Ще продължавам да го търся... Дано все пак някой да го сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номура? :D Аз също като прочетох T-ara и дадох леко заден, но все пак Кенто ще участва....

Мисля че този филм ще е нещо съвсем неангажиращо. Има време обаче, така че ще видим, когато излезе.

Аз също исках да изгледам този тв филм и го търсих, но уви.

Въпреки това все още се надявам, някоя добра душа да го сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, Dark_Angel, точно по повод и на тази негова предстояща роля, когато прочетох името му и разбрах сюжета, та и корейското участие, защо се разочаровах. Историята не предполага нещо, което ще ми грабне вниманието, типична ученическа (розово-бозава) история, а тук и с корейски к-поп-цирк привкус.

Още с първото си участие пред камера в сериала Atami no Sousakan (2010) Кенто за мен се представи повече от отлично, показва още там, че има качествата (а е само на 15-16 години тогава), но трябва да му се даде и шанс, за да направи наистина още по-добри изпълнения и да се наложи. Страхотна роля направи и в The Wings of the Kirin (2012), за мен силата му след всичко, което съм изгледала с него (а то е цялата му филмография, без последния тв филм) е в драматичните, сериозни роли и превъплащения. Виждам го като един от младите японски таланти и дано пътят, по който ще поеме от тук насетне кариерата му, не ме кара да съжалявам. Виждайки как се налагат и рекламират други млади японци по всякакъв начин, качествата, на които са под голямо съмнение за мен, но ще се разочаровам, ако Кенто не пробие и на направи своите отлични роли. Зная, че е твърде млад, само на 18 години, но за мен е много убедителен в превъплащенията си. Малко остана до излизането на Another (2012) (точно две седмици), нямам търпение, въпреки жанра на филма, да видя как се е представил Ямазаки-сан и там.

Дано го видим скоро и с участие в дорама. Чета тези дни за предстоящите през април продукции, има отново интересни истории, човешка драма, надявам се в някой от кастовете да видя скоро и неговото име. Та, така.. Малко размисли от мен за Кенто, а и имаше повод с новия филм, в който ще се снима. Много ми е симпатичен, свиден, за мен е чудесен млад японски актьор и искам да се развива успешно.

 

И малко снимки от тези, които съм запазила с него... Първата е от представянето в началото на декември на DVD & Blu-ray на Another, а другите са от личния му блог, мисля, че беше миналата пролет, тогава публикува няколко от тази поредица, качен върху покрива, гонейки един приятел с мрежа... Забавни са.

 

cfa79ca22f3809c5.jpg

 

 

9f7922ae06435008.jpg

 

3f91d262ffd464f8.jpg

 

source: ameblo.jp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oглеждайки вчера азиатските сайтове в очакване на The Kirishima Thing (2012) (ура, филмът излезе!), забелязах, че са качили и изненадващо седмица преди официалното излизане Another.

Та, свалих ги и двата, но снощи изгледах филмът с Кенто и Ай Хашимото. Подобни жанрове са далеч от мен, ясно е, че ако не беше Ямазаки-сан нямаше и да го погледна... Съсредоточих се основно върху представянето му (доволна съм), много от сцените прескачах със стрелката напред (убийствата ми дойдоха твърде много), Ай Хашимото с тези кукли и мен накара да изтръпна, а върха беше малко преди финал, в сцената хванала кирката... Не е сложен за разбиране и без субтитри на английски, няма и кой знае колко сложни и неразбираеми реплики, но предполагам, че и скоро ще го преведат. Видях, че вече е качен и в asiatorrents, така че ако има желаещи, могат да се пробват.

 

Тези дни, на 12 февруари, Кенто публикува и в блога си. Сподели за снимките на Jinx!!!, които стартират в средата на февруари (сигурно вече снимат), публикува и линк към официалния сайт на продукцията. Ентусиазиран е, но пък и какво ли друго да каже, стискаме му палци за добро представяне и дано става за гледане този филм.

Да споделя двете му реклами, в които е участвал до тук. Не съм ги публикувала до сега. Първата е от 2011 г. и е за Shizuoka Sangyo University, но има и още една за Фолксваген от 2010 г.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Y8sc00byYq0

 

Скрийншотове, които направих на Кенто от Another (2012)

 

94c7f112a31c07c0.jpg

 

 

8e82ac34dc31d24c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито една от предстоящите през пролетния сезон японски дорами не харесах за гледане. Досадни вече сценарии, които отново ще бъдат предъвкани и съм категоричнa, че този сезон ще ги пропусна, но очаквах и исках само да разбера какъв ще е точно "материала" в училищната дорама - 35-sai no Koukousei, за да видя дали тя поне ще си струва. Ще я гледам със сигурност след като разбрах, че в каста са включени Кенто Ямазаки, Шухей Номура, Юкито Нишии, Тайко Катоно, Масаки Суда, Джунпей Мизобата, забелязах и Махиро Такасуги, който гледах есента в Koukou Nyushii, а Хироки Айба - него ще го издържа някак. Виждам и моята любимка вече Алис Хиросе, която игра с Кенто и в Kuro no Onna Kyoushi, а с Шухей бяха голям тандем в Soup и други познати имена от момичетата. Кенто отново в училищна дорама и отново с Шухей. Продукцията ще стартира на 13 април, от 21:00 ч. японско време по NTV.

 

Dark_Angel, моля те за на тема на дорамата, защото ако видя още една направена на две на три тема, с грешна и непълна информация в нея... Не зная, съвсем ще се откажа. Обещавам, че ще ти помогна, ако имаш нужда.

 

Кенто приключва тези дни снимките на Jinx!!!. През последния месец дори се разписа в блога си на два-три пъти и очаквано за мен (имах някакво усещане) се появява в дорама. След 13 април гледаме. Историята ми се вижда забавна от това, което прочетох. Дано, дано... Ще я видим и Рьоко Йонекура в главната роля.

 

35 sai no Koukousei Official Site

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми повече на комедия, отколкото на сериозна драма. Рьоко пък ми напомня на женски вариант на Томоя Нагасе от My Boss My Hero (35 годишна ученичка срещу 27 годишен ученик). Джунпей и Айбачи изглежда ще бъдат учители. Ще го видя и аз, но също не очаквам много. По една серия ако отделят на ученик, ще е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновиха преди два дни сайта на Jinx!!!. Филмът ще излезе на 16 ноември в Япония (на ДВД април-май 2014 г.). Качиха и видео с кадри от снимачния процес.
Видях и постера... розов (това, от което най-много се страхувах). Видя ли розов постер и бегом назад. Каквато и да е продукцията не се и съмнявам, че Кенто се е представил отлично.
Kyo, Koi wo Hajimemasu (2012) излиза на ДВД на 24 май. И там не съм ентусиазирана, но заради Кенто ще хвърля един поглед.
Гледам редовно 35-sai no Koukousei. Героят на Кенто е много интересен за мен, загадъчен, мълчалив, не общува с никой от съучениците си. Роля точно за него. С нетърпение очаквам и неговата история. Днес, трети епизод, ще бъде за героите на Юкито Нишии и Тайко Катоно.

Напоследък е много редовен в блога си с публикации, нещо нехарактерно за него, но очевидно е и заради епизодите на дорамата, която върви в момента с негово участие. Публикува и снимки с Масаки Суда. Според мен героите им ще са опоненти, ще има нещо между двамата, така усещам картинката.

Jinx!!! (2013) Official Site

Jinx!!! (2013) Facebook Page
 

 


И една снимка от колекцията ми. От списание беше, но не помня вече кое. Излезе преди няколко месеца.

7e6e83b67275e767.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикува в блога си преди час и сподели, че снима в момента нов филм L♡DK. Заглавието е по известна шоджо-манга на Аю Уатанабе, а Кенто ще е в главната мъжка роля на Шусей Кугаяма, момче, което отхвърля любовните признания на момичета, които са влюбени в него (не думай...).
След като стоически изтърпях преди две седмици филма Kyo, Koi wo Hajimemasu, това ще е поредното заглавие по манга, в което той ще участва, и което ми се струва, че отново ще ме накара да настръхна.
Не съм във възторг от поредната му роля на голям екран. Това не е светлината, в която искам да го виждам, както и той да се развива като голям актьор. Огромен талант има, но все още, като че ли не е получил големият си шанс.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха снимки от L♡DK. Аз, непрочела за какво ще става дума, си мислех, че това ще бъде хорър филм (имаше преди подобен). Но сега, след като видях фотосите, разбрах, че правят една голяма, розова продукция, което всъщност, не е много по-различно от другия жанр като тежест. Жалко, ще кажа също, но се надявам предстоящите му участия да са в по-сериозни продукции. Той си има Конторлна кула във филмографията, но това не бива да го спира в търсенето на по-качествени роли.

http://www.nipponcinema.com/blog/ayame-goriki-sports-long-hair-in-new-photos-from-the-set-of-l-dk

d125f440916a47f9.jpg

9d7cbddcda64eaa2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни излезе трейлър на филма Jinx!!! с Господин Прекрасен, Хьомин от T-ara и Куруми Шимизу, а преди няколко в един от японските сайтове, които чета, излезе и интервю, както и нова фотосесия с Кенто от снимките на L-DK, филм с негово участие, който ще излезе догодина.
Драска от време на време в блога си, в смисъл не е постоянен, но и това не е новина при него. Лично аз очаквам да го видя тази есен в някои от новите дорами, но нищо не е намеквал в блога си, нито е публикувал в тази връзка. И двата предстоящи филма с участието на Кенто Jinx!!! и L-DK ме карат само да се усмихвам и да му се чудя, че се заби в тези розово-романтични продукции, но... каквото такова. Много далеч е той за мен от тези роли и герои и светлината, която го познавам, а и искам да го виждам, но очевидно е важно да премине в своята кариера и през тези продукции.
На 7 септември навърши 19 години. Не го отразих тук, но му честитих в амеба, както и той сам сподели в блога си това е последната му година като тийнeджър, все още може да си позволи да върши лудории. Макар и със закъснение тук от мен, но да е жив и здрав. Искам да го виждам в сериозни продукции, повече филми, искам да се развива, защото талант има и то голям.

82eb4e2f71b32e75.JPG

89e8738754aac89b.jpg

d74353f520c152af.jpg



Новият (официален) постер на Jinx!!! и трейлър на филма, чиято премиера е на 16 ноември в Япония.

691369bc3ee46619.jpg



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента върви откриването на Токийския кинофестивал. Кенто е на зеления килим. Кастът от неговия филм Джинкс току-що премина през основния подиум. Зададоха им въпроси, на него и на колежката му, корейската певица Хьомин от Т-ара. Ау, тя даже го нарече по име - Кенто.

Линк

 

Това успях да "щракна" в движение от стрийма:

3ea83d158b34d3ea.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...