Към съдържанието

Снимка
* * * * * 11 гласа

Goblin (2016)

драма романтика фентъзи

• Влезте в профила си за да пишете
479 отговора на тази тема

#461 lukreciana

lukreciana

Небесен пратеник

• Потребители
  • 1063 Мнения:
  • Местожителство: Добрич

Публикувано 15 януари 2017 - 10:12

Аз май зацепих накъде бият ;)

Spoiler

Mи ще зациклиш, сериалът е правен да въздейства емоционално, не смислено на зрителя.

Гледай, ахкай, радвай се на щастливите, па макар безсмислени сцени и всичко  за всички ще е ок.

Аз ви казах, не търсете логика и последователност, тук изненадата е: иде ми, дойде ми.

Не че я няма, не че не е въздействаща, просто е на някого, някаква приумица, която се харесва и то много на масовия зрител, та чак и мен разрева... :28558:

• -2

#462 Lawandula

Lawandula

Небесен пратеник

• Потребители
  • 2118 Мнения:

Публикувано 15 януари 2017 - 11:09

Категорично, да.  Затова са измислили този токеби, в който никога не се превръща човек, а дълго употребяван предмет.

Не ми излизат от главата онези 100 години, след които героят ще признае първата си любов. Да не ни пратят за срещата в бъдещето? Всъщност, където 900, там и 1000 години :)

Ако говориш за момента, когато видя първата си любов, той по-скоро видя  в жената преродената учителка и покрай нея нашата мома- първата си любов..

Лукрецийке, е няма как да е  непредвидимо и  дълбоко смислено  кат' гол пожарникарски торс в 4 серии на  неизвестен сценарист :896767: ,  мЪ ко да прайм ся, кат' е само емоционално- емоционираме се ахкайки и радвайки се на приумицата. :na2:

• 1

#463 Matrim

Matrim

Пълководец

• Екип Субтитри
  • 425 Мнения:
  • Местожителство: Плевен

Публикувано 15 януари 2017 - 11:51

Лавандула, имам предвид:

"Един ден, след сто години, когато времето е хубаво, аз се надявам, че ще мога да й кажа, че тя беше първата ми любов. Ще моля Небето за тази услуга"

Това върви като лайтмотив през всички серии.

• 0

#464 lukreciana

lukreciana

Небесен пратеник

• Потребители
  • 1063 Мнения:

Публикувано 16 януари 2017 - 09:00

Ако говориш за момента, когато видя първата си любов, той по-скоро видя  в жената преродената учителка и покрай нея нашата мома- първата си любов..

Лукрецийке, е няма как да е  непредвидимо и  дълбоко смислено  кат' гол пожарникарски торс в 4 серии на  неизвестен сценарист :896767: ,  мЪ ко да прайм ся, кат' е само емоционално- емоционираме се ахкайки и радвайки се на приумицата. :na2:

Благоуханна,

Spoiler

• 0

#465 meri2003

meri2003

Пазител

• Потребители
  • 607 Мнения:
  • Местожителство: гр. Царево

Публикувано 17 януари 2017 - 12:48

:28558: Те и Гоблинът и Жетварят имат кво да покажат (за торсовете де), ама не им е в амплоато за сериала.

• 3

#466 meri2003

meri2003

Пазител

• Потребители
  • 607 Мнения:

Публикувано 18 януари 2017 - 07:01

Превю на 14 епизод 

Spoiler

• 2

#467 speedy86

speedy86

Отраканата мацка

• Екип Субтитри
  • 2327 Мнения:
  • Местожителство: София

Публикувано 18 януари 2017 - 07:25

:28558: Те и Гоблинът и Жетварят имат кво да покажат (за торсовете де), ама не им е в амплоато за сериала.

Като се сетя каква фитнес-мания беше тръгнала след Big заради "хилавия" Гонг Ю... :облиз: Та, дай, Боже, всекиму такива дръгливи и нямащи какво да покажат индивиди...

• 0

#468 meri2003

meri2003

Пазител

• Потребители
  • 607 Мнения:

Публикувано 18 януари 2017 - 07:43

:wub: При такива класни екземпляри, трябва да ни пускат поне някое кадро (извън кадър или уж изрязана сцена) или постерче по-така. Както на айдълските мъжки групи им правят снимки за фенките. А те все в пуловери с високи еки, макар че, ако трябва да си призная така изглеждат даже по-секси. 

Spoiler

• 0

#469 automatisch.Engel

automatisch.Engel

Пазител

• Потребители
  • 548 Мнения:
  • Местожителство: plovdiv

Публикувано 18 януари 2017 - 08:59

Жътваря съм му гледа други сериали и има какво да показва. 308ecbbd3af156e7e6a7cb5b7417826b.jpg

• 0

#470 lukreciana

lukreciana

Небесен пратеник

• Потребители
  • 1063 Мнения:

Публикувано 18 януари 2017 - 10:49

Жътваря съм му гледа други сериали и има какво да показва. 308ecbbd3af156e7e6a7cb5b7417826b.jpg

Става въпрос за конкретния сериал, нали уж никой не ги вижда... Аз  не говоря за самите артисти. То че има голо кво да показват, има, мислите че не знам?

Но не и в този сериал, тук показват само маркови пуловери и дълги палта...

• 0

#471 Lawandula

Lawandula

Небесен пратеник

• Потребители
  • 2118 Мнения:

Публикувано 18 януари 2017 - 11:05

Вярно.Голяма черна точка за сценаристката.Такава огромна дупка в сценария. Въобще не показа как поддържат форма. 900 години не са шега работа,  а ни сутрешни голи кросове, ни фитнес, че и в любимата сауна не ходиха,.да се увиват с любимите кърпи по къси гащи и да похапнат поддържащите живота яйца. И като не тренираха и без баня минаха. Срам! :28558:

• 0

#472 meri2003

meri2003

Пазител

• Потребители
  • 607 Мнения:

Публикувано Вчера, 11:22

Намерих една стара снимка на Гоблина Тук  Да му се порадваме докато дойде утре.

Така както са го планирали една серия утре и две една след друга в събота, сигурно очакват да взривят мозъците на аджумите в Корея.

Този пост е редактиран от Blue_Moon: Вчера, 02:15

• 0

#473 Рали

Рали

Пълководец

• Потребители
  • 306 Мнения:

Публикувано Вчера, 03:32

Изгледах най- накрая и аз 13 серия. Все отлагах, защото исках да изчакам да изкарат финалната серия и всичко на веднъж :)  за да не ме гризе любопитството ама не се сдържах. :) Уникално добър 13 епизод, разтърси ме из основи.

Spoiler
   От тук нататък си нямам никаква идея какъв ще е финала и това ми харесва, защото сега любопитството ме гризе на макс. :)

• 0

#474 automatisch.Engel

automatisch.Engel

Пазител

• Потребители
  • 548 Мнения:
  • Местожителство: plovdiv

Публикувано Вчера, 03:49

Хаха като каза малки гоблинчета се замислих, този като  е живял 900 години смисъл един вид е безсмъртен и си изглежда по същия начин както е бил, демек е замръзнал и тялото му не се променя и развива повече  дали може да има деца ;д  Оф от чакане глупости почнах да говоря. 

• 0

#475 Рали

Рали

Пълководец

• Потребители
  • 306 Мнения:

Публикувано Вчера, 04:05

Хаха като каза малки гоблинчета се замислих, този като  е живял 900 години смисъл един вид е безсмъртен и си изглежда по същия начин както е бил, демек е замръзнал и тялото му не се променя и развива повече  дали може да има деца ;д  Оф от чакане глупости почнах да говоря. 

Не съм се замисляла по този въпрос. :)  Просто ми се искаше това да е финала нали съм си романтична душа. :)

• 0

#476 Yoyo_ko

Yoyo_ko

Пълководец

• Потребители
  • 288 Мнения:

Публикувано Вчера, 06:23

Аз пък като чух гоблинчета се замислих за 900 години колко е "опрашил" и дали няма да стане така, че половин Корея му е рода?!? Само глупости в моята глава....
  • 1

#477 maira

maira

Небесен пратеник

• Екип Субтитри
  • 1066 Мнения:

Публикувано Вчера, 06:27

Бре, какво разбирате вие от корейска романтика, те по цели ГОДИНИ се държат за ръка :))))))))))) с първата любов... И познайте коя му е първата любов... Опрашил бил човека... да не е китаец?...

• 1

#478 meri2003

meri2003

Пазител

• Потребители
  • 607 Мнения:

Публикувано Вчера, 06:32

И аз си размишлявах онзи ден по въпроса за опрашването и създаването на поколение от него. Той за неговите 900 години много невинен и романтичен се представя. И когато в една от сериите отговори на председателя, че никоя от слугините не се е оказала Невестата му, се чудех какви точно взаимоотношения е имал с тези слугини.

Ма немаа да се кахърим... тя онази богинята в червено - покровителката на децата ще му помогне в това отношение, нали са си гъсти.

И пеперудката и тя ще удари едно рамо.

• 0

#479 Matrim

Matrim

Пълководец

• Екип Субтитри
  • 425 Мнения:
  • Местожителство: Плевен

Публикувано Вчера, 06:43

За безсмъртните 900 години са миг от вечността. Що му е да бърза?

• 0

#480 kcekce

kcekce

Дзен-нудист

• Ст. модератори
  • 1426 Мнения:

Публикувано Вчера, 11:56

Може да е прокълнат само веднъж да му стане мечът в този живот  :28558:

• 1

Теми съдържащи: драма, романтика, фентъзи