Jump to content

Recommended Posts

Категорично, да.  Затова са измислили този токеби, в който никога не се превръща човек, а дълго употребяван предмет.

Не ми излизат от главата онези 100 години, след които героят ще признае първата си любов. Да не ни пратят за срещата в бъдещето? Всъщност, където 900, там и 1000 години :)

 

Ако говориш за момента, когато видя първата си любов, той по-скоро видя  в жената преродената учителка и покрай нея нашата мома- първата си любов..

 

Лукрецийке, е няма как да е  непредвидимо и  дълбоко смислено  кат' гол пожарникарски торс в 4 серии на  неизвестен сценарист :896767: ,  мЪ ко да прайм ся, кат' е само емоционално- емоционираме се ахкайки и радвайки се на приумицата. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, имам предвид:

 

"Един ден, след сто години, когато времето е хубаво, аз се надявам, че ще мога да й кажа, че тя беше първата ми любов. Ще моля Небето за тази услуга"

Това върви като лайтмотив през всички серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако говориш за момента, когато видя първата си любов, той по-скоро видя  в жената преродената учителка и покрай нея нашата мома- първата си любов..

 

Лукрецийке, е няма как да е  непредвидимо и  дълбоко смислено  кат' гол пожарникарски торс в 4 серии на  неизвестен сценарист :896767: ,  мЪ ко да прайм ся, кат' е само емоционално- емоционираме се ахкайки и радвайки се на приумицата. :na2:

Благоуханна,

 

ами пожарникарят има торс човекът, разхожда си го и го показва,  гоблинът кат няма, кой муй крив, има само меч, който иска да покаже, ама и него не може на всички, и.... с тоя гол торс може щастливо да си "осмислиш" нощите, :swoon:

а с Гоблина и Жътваря кво, само да си блъскаш главата и тъ разтревожат... направо да тъ разболеят, я колко народ се е баялдисал,

тревожейки се и главоблъскайки се по нощите, за това кой- кой е и какво е искал да каже сценариста или режисьора.  :28558:  :28558:  :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558: Те и Гоблинът и Жетварят имат кво да покажат (за торсовете де), ама не им е в амплоато за сериала.

 

Като се сетя каква фитнес-мания беше тръгнала след Big заради "хилавия" Гонг Ю... :облиз: Та, дай, Боже, всекиму такива дръгливи и нямащи какво да покажат индивиди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub: При такива класни екземпляри, трябва да ни пускат поне някое кадро (извън кадър или уж изрязана сцена) или постерче по-така. Както на айдълските мъжки групи им правят снимки за фенките. А те все в пуловери с високи еки, макар че, ако трябва да си призная така изглеждат даже по-секси. 

Както беше в оная случка в църквата: "Ма сестра, ти какво си мислиш та си облякла тази блузка с висока яка и дълги ръкави и пола до глезените..., ами че аз си мисля какво има под тях?! :slap: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жътваря съм му гледа други сериали и има какво да показва. 308ecbbd3af156e7e6a7cb5b7417826b.jpg

Става въпрос за конкретния сериал, нали уж никой не ги вижда... Аз  не говоря за самите артисти. То че има голо кво да показват, има, мислите че не знам?

Но не и в този сериал, тук показват само маркови пуловери и дълги палта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно.Голяма черна точка за сценаристката.Такава огромна дупка в сценария. Въобще не показа как поддържат форма. 900 години не са шега работа,  а ни сутрешни голи кросове, ни фитнес, че и в любимата сауна не ходиха,.да се увиват с любимите кърпи по къси гащи и да похапнат поддържащите живота яйца. И като не тренираха и без баня минаха. Срам! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих една стара снимка на Гоблина Тук  Да му се порадваме докато дойде утре.

Така както са го планирали една серия утре и две една след друга в събота, сигурно очакват да взривят мозъците на аджумите в Корея.

Редактирано от Blue_Moon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах най- накрая и аз 13 серия. Все отлагах, защото исках да изчакам да изкарат финалната серия и всичко на веднъж :)  за да не ме гризе любопитството ама не се сдържах. :) Уникално добър 13 епизод, разтърси ме из основи.

Съжалявам, че познах за гоблинчо, защото много ми се искаше да го видя на финала ухилен до невестата си гу6нати и с малки гоблинчета покрай тях. :) :) :)

   От тук нататък си нямам никаква идея какъв ще е финала и това ми харесва, защото сега любопитството ме гризе на макс. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха като каза малки гоблинчета се замислих, този като  е живял 900 години смисъл един вид е безсмъртен и си изглежда по същия начин както е бил, демек е замръзнал и тялото му не се променя и развива повече  дали може да има деца ;д  Оф от чакане глупости почнах да говоря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха като каза малки гоблинчета се замислих, този като  е живял 900 години смисъл един вид е безсмъртен и си изглежда по същия начин както е бил, демек е замръзнал и тялото му не се променя и развива повече  дали може да има деца ;д  Оф от чакане глупости почнах да говоря. 

Не съм се замисляла по този въпрос. :)  Просто ми се искаше това да е финала нали съм си романтична душа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като чух гоблинчета се замислих за 900 години колко е "опрашил" и дали няма да стане така, че половин Корея му е рода?!? Само глупости в моята глава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, какво разбирате вие от корейска романтика, те по цели ГОДИНИ се държат за ръка :))))))))))) с първата любов... И познайте коя му е първата любов... Опрашил бил човека... да не е китаец?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си размишлявах онзи ден по въпроса за опрашването и създаването на поколение от него. Той за неговите 900 години много невинен и романтичен се представя. И когато в една от сериите отговори на председателя, че никоя от слугините не се е оказала Невестата му, се чудех какви точно взаимоотношения е имал с тези слугини.

Ма немаа да се кахърим... тя онази богинята в червено - покровителката на децата ще му помогне в това отношение, нали са си гъсти.

И пеперудката и тя ще удари едно рамо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ви сега облечен Гоблин :D останалото е нашата фантазия.

Мен и без това нищо не ми се завърта в главата с Гоблина и Ън Так, цветенца, запалки...

Цялата магия идва от неговото отношение към нея /какви погледи замислени и мята, просто не е истина/, иначе малката е просто бетон по всички корейски стандарти,  невинна та дрънка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...