Jump to content

Recommended Posts

Общото ми мнение е, че човек не може да харесва всички сериали, които се харесват на околните. Факт е, че отрицателното ми мнение за Главния и за сериала като цяло, може да дразни някой, но няма как да харесваме всички едно и също. Аз се разочаровах вече и трудно ще ме върнат във фен-ската гилдия, вероятно трябва чудо да стане. Искрено се надявам на финала да има чудеса.

Явно не трябваше да имам прекалено големи очаквания към сериала в началото, за да не падна от толкова високо по средата. Че направо се сгромолясах. Трябва ми много силен край, че да ме измъкне от дупката. Образно казано!

И само ще напомня, че различното мнение, не е обида, то е просто различно! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не харесвам ни жътваря, даже изпитвам някаква непоносимост към този човек, и една идея по - добре понасям ГоблЕна. Гледам предимно заради Такчето - супер зареждащо същество. И оназ  дебилната шефка е мн. готина. Ако харесвах и мъжете, сигурно щях да съм много захласната по този сериал, ама в случая го гледам ден да мине, друг да дойде. Хубаво е, че едни от Вас ровят супер нахъсано за да хванат някаква историческа обективност, други се хващат за ''злите сили" и художественото им представяне тук. Браво на всички за желанието да се замисляте и човъркате толкова. Аз съм минала на фаза ''тъпо говедо" - седи и си гледа сериите без да му мисли много - и без тва накрая всичко ще ни стане ясно :28558: Ей го ся 9 еп. баси тъпнята, почна се с тъпата любов...

 

Вярно, не е квот да дават Гошо, не'а как да си доволна. :na2:

Споко , Бънита, не предлагат боза нататък!  Може да са искали, но корейските феновете ги спряха  с угроза за педофилия. :28558:

 

 

 

aria, съвсем нормално е да не харесваме еднакви неща, не е нормално някой да се дразни от това, да не сме в детска градина.Форумът нали е за мнения в крайна сметка. Пък,  който се дразни, може да си направи тема и да си пише сам. :28558::kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах си аз едно на ум, че 

самоубийството може да е тежкия грях на Краля, но понеже е от християнството го изключих като възможност, пък то ....

 

Направили са интересна смесица от християнство и езичество.

Разкошна 13-та серия. Зареди ме с емоция.

Тази сценаристка я признавам. Както виждам по другите й драми - само шедьоври ражда ума й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулоооо, малко пепел ти сипахме на устата  :28558:

 

 

Ама щом остават още три епизода, има надежда;) Все си мисля, че в онази сценка от ресторанта, където малката е на 29, гоблинът си ревнува от себе си;) Ще го преродят като смъртен май, само ми е интересно как ще избегнат да го стартират от кота новородено :) Нали трябва да си е с булката все пак;)

 

Не очаквах точно така да го извъртят с меча, той тоз смотан съветник голяма напаст го изкараха. Туй божество не можа ли да го насмете, както си му е ред, ами му търпя простотиите 900 години? :dunno: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видя ли как ни изненадаха. :28558: Същите въпроси си зададох за прераждането и дали ще ги взема по 5 за 1, та да я настигне в Канада.

Богата работа тоя епизод, че и място остана любов с кофата да сипят  и целувки, като за 900 годишен врял, кипял. :282: Само дето ни се правеше  на невежа.

И супер игра на всички!Удоволствие беше.

Сега една седмица почивка, да се подготвим погребение и рев другия петък, пък събота  ще видим сватба или брадва. :rolleyes:

 

Сбъдна се мечтата на Лукрециана, няма да гледаме как разхожда Гоблинчо вече  меча, шЪ гледаме  пожарникарчето как разхожда торса с белега. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тя в Канада нали е на 29, а Жътваря и каза, че преди всяко кръгло(май използва съвършено ) число ще среща Жътвар. Та аз през цялото време си мислех, че в Канада тя ще срещне Жътвар и Гоблена ще я спасява...... Сега вече като не е булка, остава ли това, че е загубена душа или вече името и не е в тия списъци?..?..? Все още имам твърде много въпроси. Тоя 13-ти епизод не ми помогна да си изясня нещата, а съвсем ме обърка, деба! Имам чувството, че на всеки три серии гледам различен сериал, държи напрежението! Иначе съм доволна, че най - сетне видях нормална целувка от Гонг Ю!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, Лавандулска, как съм ти набрала, не е истина просто!

Ще трябва да ти се забрани да прогнозираш!

Успокоява ме само мисълта, че има още 3 серии! Иначе... на бавен огън!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен 13-ти епизод и изобщо сериалът е на много високо ниво - кинематография и музика избиват рибата просто. :up:

Сега и аз ще се чудя и мая за последните епизоди, винаги успяват да ме изненадат, тъкмо когато мисля, че всичко ми е ясно. Пък то - не само, че има изненади, но и доста голяма част от въпросите са все още без отговор, та наистина има защо да гледа човек докрай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала още, но имаше доста кръстове по стените, ако някой е обърнал внимание. Така че не е като да не са ни хвърляли подсказки.

Ще има още един-два финала освен този. Нямаше как да го оставят

с този меч в гърдите и с гоблинска същност

- той си изкупи греховете. Сигурно на годеницата Жътварят ще й изтрие спомените  и когато тя го срещне след години, ще се влюби отново. Така ми се иска, макар че ми е жал за спомените й. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що си мисля, че

 

Гоблинчо ще се всели в тялото на малкия, щото той и без това си ги отглежда отдавна ( рода на иконома де). Така сякаш и думите на булката си идват на място там при срещата в Канада след 10 години тя се обръща
към човека когото чака с " директоре". На стареца му казваха ПРЕДСЕДАТЕЛЮ, а внука на тая възраст може и да е станал директор.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що си мисля, че

 

Гоблинчо ще се всели в тялото на малкия, щото той и без това си ги отглежда отдавна ( рода на иконома де). Така сякаш и думите на булката си идват на място там при срещата в Канада след 10 години тя се обръща

към човека когото чака с " директоре". На стареца му казваха ПРЕДСЕДАТЕЛЮ, а внука на тая възраст може и да е станал директор.

 

 

И какво- той 3 в 1 ли да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що си мисля, че

 

Гоблинчо ще се всели в тялото на малкия, щото той и без това си ги отглежда отдавна ( рода на иконома де). Така сякаш и думите на булката си идват на място там при срещата в Канада след 10 години тя се обръща

към човека когото чака с " директоре". На стареца му казваха ПРЕДСЕДАТЕЛЮ, а внука на тая възраст може и да е станал директор.

 

 

Е, толкова ли гадни да са?

 

 

То момчето си има живот за живеене и никакво зло не е сторило, че да му вселяват гоблин в тялото и да му отписват душичката като бракувана стока:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...