Jump to content

EXID


d3Mn

Recommended Posts

Ще споделя и линка към видеото от канала на лейбъла им, за да може и там да се натрупат гледания. Иначе предполагам, че от канала на LEON ще го видят повечето хора. Та въпросния линк е ето

.

 

Та за песента ... много съм доволен! Въпреки, че няма кой знае каква голяма разлика от предишната. Но тук имаме китарка, малко по различен текст, а и видео клип! И то какъв видео клип ... убийци! :D EXID май трупат доста точки и нищо чудно славата им да удари нови висоти. За жалост не знам дали песента ще бъде промотирана по музикалните предавания, но силно се надявам това да се случи! И особенно след като приключиха с I Feel Good. Ушещам я вече липсата им, както и на някой други групи.

 

И май до сега не съм го споделял, но Сол Джи има суууууууууууууууууууууупер глас! EXID! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес момичетата са пяли новото си парче на Love Request. Другото интересно нещо е Чонг Хуа. Не мога да кажа точно какво й е, но има проблем с кожата на лицето си и поради тази причина е с подчти закрито лице. Дано бързо да се оправи!!! А ето го и видеото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно е най-хубавата им песен до сега. За мен беше малко неочаквано, не знаех, че ще пускат нова песен, но пък бях приятно изненадана. Песничката е много хубава ♥, обаче финалът на клипа ме уби, като започнаха да го плюят всички :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^да... ДА!

:lol:

Сериозно изпълненията им много ме радват. И особено гласът на Solji <3

 

Every Night - dance practice - забавната версия :lol:

Видеото е изрязано от

. А
е втората част. Няма субтитри, но пак може да се посмеете. :lol:

 

 

Изпълненията от миналата седмица

Every Night ~

Music Bank - 19.10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сол Джи пропя и аз паднах от стола. Ибахти гласа! (съжалявам за ругатнята) :D Невероятна е .... нямам думи. И егйо-то й е на чудесно ниво :)

 

А Хье Рин е може би най-шумната от тях. Както ги слушах със слушалки на моменти ми изпитваше лимита на търпимост. Уж е на 19, но не бих й дал повече от .... 16 да кажем. Не че има нещо лошо в това де, като стане 30, ще се държи като на 20 най-вероятно, така че това е добре. Ето и аз отдавна съм минал 16те, но си живея с мисълта, че съм на толкова и в 90% от времето се държа все едно съм на толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че успях да видя още една група, на която й се кефя в това предаване.Сигурно щях да ги изпусна, ако не беше постнала видеото. Благодаря!

 

Въпреки, че избраха Хье Рин за "Егйо кралица", за мен по-скоро Сол Джи трябваше да спечели. Може да го гледате без да се тревожите, че няма да разберете всичко. Е вярно не говорят постоянно на английски, но водещите превеждат, така че нападайте. :)

 

Разбрах, че това, което си мислех се оказа вярно. След намалянето на бройката на групата бяха сложили LE за лидерка, но след идването на Сол Джи, която е най-голямата, тя заема тази позиция, независимо, че е нова. Така, че официално Сол Джи е лидерка! Ще го поправя това и в първия пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам и аз да хвърля едно видео. Обичам радиата, можеш ясно да чуеш гласовете им, а кой не иска да слуша Solji и останалите разбира се

:lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXID ще направят съвместен концерт с D-UNIT и Big Star на 22 Декември в "Hongdae V-Hall". Тази нивина отдавна ми се вее пред очите, но все забравям да я постна тук. Концерта носи името "The Bugs Show Vol. 1". Може и да има Vol. 2. :) Освен това до колкото си спомням трите групи ще направят и съвместни песни. Обаче кога щяха да излязат забравих. Мисля, че трябва до края на годината да излязът на бял свят, но не съм сто процента сигурен.

 

Освен това и разбрах преди месец някъде от едно тяхно интервю и от къде идва името на групата. EXID е съкратено от "Exceed In Dreaming". Ще трябва да го добавя и в първия пост.

 

Групата също е издала и парче за саундтрака на "The Thousandth Man", което също трябва да го добавя в първия пост, обаче кога ще стане това не знам :) Извинете ме, но нещо ме е хванал мързела в момента, дано до края на вечерта да ме "отпусне". :)

 

.... То да беше само тази тема, която да оправям и само този пост, който трябва да правя .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXID са спечелили наградата Rookie of the Year на 20th Korean Culture & Entertainment Awards

2j68z9x.jpg

 

tumblr_merbqdQ0O61r8jhono7_1280.jpg

tumblr_merbqdQ0O61r8jhono8_1280.jpg

tumblr_merbqdQ0O61r8jhono9_1280.jpg

tumblr_merbqdQ0O61r8jhono4_1280.jpg

tumblr_merbqdQ0O61r8jhono6_1280.jpg

 

 

 

 

Момичетата на караоке. Мисля, че Hani и Junghwa бяха пийнали нещо :lol: Особено Hani. Интерпретациите й на Zico и P.O са покъртителни :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така скоро стана ясно,че Solji и Hani, ще сформират първата под група и ще се казват DASONI, ще пуснат дигитален сингъл на 15-ти февруари..

Ето снимка на Solji от MV...+ и снимка от корицата на вероятно от сингъла им..

 

 

BCpRGYMCIAESd8c.jpg

tumblr_mhyxzrNPwE1qdyfino1_500.jpg

 

 

Тъй като беше Лунната Нова година ето една снимка на момичетата в Ханбок

 

 

 

Нищо,че тази снимка е от Chuseok,който беше през септември :lol:

20120928_exid_chuseok_1.jpg

 

Но ето от тези дни,но без Hyerin

 

20121230_exid1.jpg

 

 

Момичетата с момчетата от B2st по време на промоциите им на I Feel Good

 

tumblr_mhth2r6TKR1rmbc0ao1_500.jpg

 

Не се притеснявайте,EXID също си подготвят comeback Le го е потвърдила в туитър..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От агенцията съобщиха,че двете момичета ще сложат в речника в Корея думите ‘someone you love’.”..

Днес излезе клипа,като има още една песен Common Words

Обаче от песента май нещо не съм очарована..Ще я послушам още може да ми хареса..

 

 

Първо да сложа две концепни снимки

 

 

tumblr_mi74c70vtf1s5zv95o1_1280.jpgtumblr_mi8odgAUrW1s5zv95o1_500.jpg

 

 

Иначе вчера им бе представянето на @ Mcountdown..И изпълниха като за интро Said So Often (другата им песен )

 

 

 

 

И превод вече си имаме БГ ПРЕВОД Dasoni - Goodbye

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го тийзъра на LE за участието и в колаборация "You got some nerve"- Brave Brothers

 

 

 

И дебютните сцени на DASONI

 

tumblr_micvm0fLaB1rydw3to1_500.png

 

И сцената им от

- Oбаче линка не е от официален канал и не знам дали няма да го изтрият

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...