Jump to content

Choi Si Won (Че Ши Уон)


Recommended Posts

Съвсем малко остана да се кефим на новата тв роля на Ши Уон (или поне на вида му, ако сценарият съсипе таланта му :lol: ). Много се радвам, че "Посейдон" най-накрая ще види бял свят, а ние ще видим сладурчето ШиУон в главната роля. Момчето, пак замесен с оръжия, и пак по потник, ми се гледа...Най-хубавото, че не само на него ще се радваме, но и на И Ши Йонг(мацката играеше добре в Playful Kiss, и е мацка), и на ЮнХо(DBSK). Последният ще се само "яви" за наша зла участ, а беше някога в мейн каст-а на първоначалната продукция, но поради настоящ натоварен график, за тази ще го има малко, но качествено, надяваме се всички...

Премиерната дата е 19.09?, понеделник, а канала KBS 2tv.

 

Хайде на тийзърите, да сте готови..за екшън :)

http://www.youtube.com/watch?v=ssAbwOvjxgk&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=nFxGKQfp054&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Съвсем малко остана да се кефим на новата тв роля на Ши Уон (или поне на вида му, ако сценарият съсипе таланта му laugh.gif ). Много се радвам, че "Посейдон" най-накрая ще види бял свят, а ние ще видим сладурчето ШиУон в главната роля. Момчето, пак замесен с оръжия, и пак по потник, ми се гледа...Най-хубавото, че не само на него ще се радваме, но и на И Ши Йонг(мацката играеше добре в Playful Kiss, и е мацка), и на ЮнХо(DBSK). Последният ще се само "яви" за наша зла участ, а беше някога в мейн каст-а на първоначалната продукция, но поради настоящ натоварен график, за тази ще го има малко, но качествено, надяваме се всички...
Премиерната дата е 19.09?, понеделник, а канала KBS 2tv.

Хайде на тийзърите, да сте готови..за екшън smile.gif


Мерсита, blacky :yes: ! :thanks:
На ШиУон му върви да играе с готини батковци. В Атина партньори му бяха Чонг У Сонг и Ча Сънг Уон, в Посейдон ще си партнира с другия батко от филма Daisy (Lee Sung Jae), а също и c красавеца от Chuno (Han Jeong Su).
Що се отнася до мацката, не може да се отрече колко е привлекателна, а и ролята ще й подхожда (като се знае, че е една такава яка е "бойна"). Изглежда малка и крехка, а всъщност се занимава активно с бокс и дори е шампионка за аматьори в категорията сиsmile.gif..

И от мен малко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като няма Ерик и Ши Уон върши работа. :i love this: Дето се вика - като няма хляб, ще ядем пасти.

И Сънг Дже също много го харесвам /като актьор/ и се надявам на успешно партньорство. Тийзърите са обещаващи.

Въоръжавам се с търпение и започвам голямото чакане... Ши Уон да ме залее с чара си. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бонбонче днес има рожден ден....айде да му е честито на наборчето и все така да ни радва-и слухово, и зрително и всякак ;)

за негово здраве! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително чаровен и с много силно присъствие, страхотно излъчване, а за погледа и тялото да не говорим....наскоро го гледах в Skip beat....останаха ми очите!!!!! Има много интересно изражение, което се променя според ситуацията, когато е ядосан хвърля убийствени погледи, чакам следващият му филм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кореец с малко по-гъста брада... не мога да не споделя снимките с вас. ;)

 

0c24b59f7d59de84.jpg

28782eae6a627c52.jpg

c8927c4fdc61fc6c.jpg

542dc93bea529290.jpg

7a67e7cbe148b690.jpg

52ba32a8ade9c7af.jpg

c38c61798b32a414.jpg

 

 

Явно не само аз съм впечатлена от визията му . :lol2:

a1a5f0922bee583d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С брада,без брада.Разсъблечен,Облечен..Все е един и същ (оОох хубавец)biggrin.gif все повече започва да ми харесва Наистина е много лъчезарен а това личице!(Леле)ohmy.gif Усещам капещите ми лиги в моментта biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма прелест..да им имаме само (и благотворителните) ивентите на корейците..пхуу. И да, едно кафе, моля, белким се пренеса в Мьонгдонг, бисквити не ща... laugh.gif
"Twosome Coffee Choi Siwon Shop’ pop-up cafe charity event" или как един фейс, едно тяло и една престилка, стигат да забравиш за любимото кафе.
Инициативата от представител на събитието, разкрита: "В продължение на три месеца, различни хранителни продукти, като кафе, сандвич и бисквити с името на
Шиуон ще се продават тук, и печалбите ще бъдат дарени на хората в нужда .."

Браво!
Красивият бариста, макар че е по-малко секси с този цвят коса .. винаги може да я почерни, повече или по-малко! laugh.gif
PS13013000197.jpg


photos as tagged

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да споделя нещичко за модното контенце Шиуон, че тези дни много му се радвам...

Първо съм възторг от появата на все повече корейски звезди и честа която им се оказва по поводи като модни шоута и изключителни гала вечери. И в миналото е имало, но сега са по наситени от азиатско присъствие, и се отразяват наравно с останалите знаменитости по значимост.

Да не се отплесвам, говоря за това разкошно на усмивка и семпъл, но адски модерен стил Шиуон.

Заедно със сладураната Чонг Рьо-Уон, и партньорка от последния си сериал, бяха специални гости на круиз шоуто на Шанел за следващия сезон. Успяха да разменят думи и погледи с други по ранг и слава, и да са атракция.

 

1zx3b7ada61e3jb7vtokyq43vtwk8o5x.jpg

8744975848_1a61ce5d48_z.jpg

 

 

За пълен кеф и английски на кило...1:26 и 2:10!

 

Споделям и снимки (не с вълшебно качество) от The Costume Institute Gala (MET GALA) 2013.

Едно от най-значимите социални събития на Ню Йорк бе уважило с покани и други корейски звезди.

20130507_siwon_metgala-600x800.jpg

 

130507_siwongala1.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой чака филма с чичо Джеки да излезе? :D Събрал се е добър каст, въпреки че тези китайски епични филми не са ми от любимите...


 


tumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo7_1280.jpg


 


tumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo8_1280.jpgtumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo1_1280.jpg


 


 


Станал си е гъст с Броуди и с Кюсак хахаахаха много снимки, много нещо от Инстаграма и уейбото му :)


 


tumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_njv58j79Dr1r3hs1eo6_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз. И съм на първия ред, въпреки че сигурно някои фантасмагории ще ме подразнят, но си струва да се види заради целият актьорски каст.

Признавам си, че чакам филма първо и най-вече заради любимият ми Джони Кюсак, само римски генерал не беше играл, хаха. Обаче Батко е притегателната корейска сила. Следя му Инстаграма и като си чуя телефона, знам, че пак е пуснал нещо ново и интересно. Радвам се, че сега е навсякъде с Джон и Ейдриън, както и с чичо си Джеки. Много е приятно да ги виждам заедно, както и онзи ден на участието им във вечерното шоу в Сингапур.


Скоро не е публикувал снимки на сина си. Бъгси, милият той, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, как се е накифлил днес до Кристен Стюарт в Сеул, хаха.

 

За друго съм в темата му... Гледам епизодите му от китайското издание на We Got Married. Снощи изгледах с превод на английски и новият трети епизод, та, си казах, че ще драсна някой ред в темата му.

Който не познава Че Шиуон (не е гледал предавания и участия с него), само той не знае колко е точен и какъв златен характер има. С него имам чувството, че можеш да общуваш само с една дума. С Лиу Уен се разбират страхотно, ама и китайката е много готина и забавна, голяма симпатяга. Толкова е директен и точен, че "жена му" губи и дума.

Много е задобрял, водят си свободни разговори на мандарин, а отвреме на време и по нещо на английски. Нашият й каза на булката, че иска направо да се запознава вече с баща й, няма какво да чакат и да отлагат, хаха. Със сцената вчера в колата ми обра точките.

Английският му вече е почти перфектен. Много радва. Жалко само, че във филма с Джеки Чан имаше толкова кратко участие.

 

Новият му филм Helios тръгна в края на април по кината в Китай, Хонг Конг, Тайван и Корея.

 

 

Батко е страхотен с костюм и автомат в ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на това клипче и се чудя от филм или сериал е ?

И през цялото време той ли е че нещо не се разбира добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя клип бил смесен виж коментарите в тубата за него

 

"That scene is from when a man loves a woman , with song seung , not siwon or sooyoung!!!"

 

Иначе мацката е от Girls' Generation - доколкото схващам нещо ги спрягат май



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...