Jump to content

Song Il Gook (Сонг Ил Гук)


Recommended Posts

Гледах го в "Lobbyist", но едва го познах в "Superman returns" - тези близнаци му взимат здравето!   :rofl:

Публиката вече има любимец Мин-Гук, но кой от тримата е, не знам 

1280x720-TDG.jpg

24596285130794912062.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само чакам да излязат всички епизоди на английски, за да ги постна тук. Много са забавни дребните. Шоуто е с много висок рейтинг сред реалити програмите. Вече конкурират таткото по популярност.

 

Имената им - Дехан, Мингук, Мансе - в този ред би трябвало да означават нещо от сорта "Победа за Корея, ура" :D Общо взето, мастърмайнда на всяка беля е Мансе, а пострадалия обикновено е Мингук /това, което е различно от другите две еднакви/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле, тия хлапета са като тайфун, то затова сигурно няма нищо в стаята... Но са големи сладури. Бих гледала епизодите и аз, ще чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"The return of Superman" 

 

Еп. 34 от 13-та минута и от 1ч и 06 минути

 

 

 

Това са излезлите до сега:

 

 

Еп. 35 от 32-ра минута и от 1 ч и 21 минути



Еп. 36 от 29-та минута и от 1ч и 10 минути




Еп. 37 от 20-та минута и от 1ч и 21 минути


 

 

За да следите за следващи епизоди с английски субтитри копирайте в лентата на Youtube "The Return of Superman - Ep.38" , само сменяте последната цифра и ако епизода е вече преведен ще ви излезе. Предаването е много успешно и ще има още епизоди.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 35 разходката до фонтана с колелото/та беше страхоооооооооооотна! Изумена съм от превозното средство. Тримата много приличат на баща си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастлив татко с прекрасни слънчица.Да са им живи и здрави.Палавници големи са,но пък за сметка на това къщата им винаги ще бъде изпълнена със смях и веселба.

Много им се радвах докато ги гледах.Мамини душици сладки. :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на тема Сонг Ил Гук! 

 

Оказа се, че човекът има красив татко. Даже мисля, че той прилича повече на майка си /нея не си заслужава да я показваме :D /

 

 

С неговите хлапета направи добър бизнес окото поредицата за бащи "Супермен се завръща". Реклами, снимки по списания. И изглежда няма да напуска предаването. Има потвърждение, че другите две семейства ще приключат, но за неговото няма такава новина. Вероятно още се пазарят.   :28558:  Ако продължава да се снима в това предаване, за мен означава, че няма дългосрочни проекти. Кофти. Гледаше ми се вече някакъв нов сериал с него.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До това предаване, много го харесвах.Толкова ги преекспонираха с тризнаците, че вече като гледам епизодите ,тях ги прескачам, да не говорим ,че губят повечето време те, а другите деца са също, да не кажа и  по-интересни.Направи от децата си бизнес- една камара бащи още участвуват, но като него друг няма.Изключително антипатичен ми стана с преиграването си и перченето си- най-парадиращ е от всички, че вече не мога да гледам нищо с него.И Табло и  др.актьор с двете деца и бащата на близнаците, даже и корейко японския борец, който също доста се праска,  абе всички други, ме кефят супер много, с изключение бебето и тризнаците с родителите, които вкараха по-късно.

След като не снима две години, тая 2014 покрай децата ,  бизнесът явно му потръгна -нови филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата седмица си взимат довиждане със Superman returns. А пък аз си мислех, че ще ги изпратим войници.  :D

 

Тати има да снима сериал. 

 

l2JHVBJl3BBddB4K4.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, щях да се очудя, ако нямаха. :896767: .Не че съм се притеснила,че няма да ги видим до казармата.Няма да спре кранчето я. :28558:

Ще продължа да наблюдавам , че ми е интересно тате кой люби най-много и ще намести в ролята на престолонаследника, щот' принцове доста, а главна роля, навсякъде  -една.Освен да ги набута в драма по чосонско, дето са се избивали един друг за трона, та всички да поцаруват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият поне ще трябва да тръгне по стъпките на баба и прадядовците си и да продължи наследната линия в политиката  ;). Другият като нищо ще го гласят наследник на мама в правото. Така, че остава един и за наследник на тате в шоубизнеса   :896767: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, ivaiva said:

Понеже сега гледам Kimchi Family, до момента нищо не съм гледала с този актьор, някой има инфо какво се случва с него.

Какво да се случва на един 52 годишен бивш актьор. Той е от богато семейство и макар че е отличен актьор, от 2016 година никъде не се е появявал. Не си спомням дали тогава се родиха момчетата му, но човекът вече не е публична личност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, bond said:

Какво да се случва на един 52 годишен бивш актьор. Той е от богато семейство и макар че е отличен актьор, от 2016 година никъде не се е появявал. Не си спомням дали тогава се родиха момчетата му, но човекът вече не е публична личност.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...