Jump to content

Song Il Gook (Сонг Ил Гук)


Recommended Posts

Доколкото знам Сонг Ил Гук все още няма дете.На въпроса ми във форума на soompi също ми отговориха отрицателно,а там със сигурност са добре запознати.

А това готино гифче го пернах също от там. :D

 

sik_19.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих информацията ето тук.

Но не знам колко е достоверна.

Всъщност, що не взема да му звънна и да го питам, че отдавна не сме се чували :lol2: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам две снимчици от soompi на новото превъплъщение на батко Сонг.Очаквам с нетърпение играта на любимеца си. :yes:

 

53749710.jpg

 

53740610.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разочарование на всички Ил Гук няма деца. Има и снимки с бебе в къщна обстановка, но също не е негово. За сестра му никаква информация не намерих, само че е с 2 години по-голяма и била и тя актриса. За деца нищо не се казваше.

Както казват момичетата женен е за съдийка от Пусан, след като са се срещали 2 години. Свадбата е била в Шератон в Сеул, журналисти не са били допуснати и е имало към 1000 гости.

957.jpg942.jpg

И семейството

SongIl-guk_familyphotojpg2.jpg

 

 

Интересни факти:

- Правнук на Ким Ду Хан( за когото има филм The General's Son), който пък е син на известен генерал, активист в борбата за независимост на Корея,Kim Jwa-jin (даже има негов паметник). Майка му е не само актриса, но и известен политик. Щеше да е интересно, ако той играеше прадядо си, ама може да се сетят корейците да направят и сериал с него.

- Рожденната му дата съвпада с обявяване на независимост на Корея. Буквално името му означава една държава. Родителите му го кръстили така, защото много искали Севера и Юга да се обединят.

- Рисува много добре. Рисунките в "Императорът на моретата" и портрета в "Кралството на ветровете" ги е нарисувал лично той.

- За "Чумонг" 3 месеца уча стрелба с лък и езда. Всички сцени с езда си ги снима той.

- Винаги си избира роли, за които се иска усилена физическа подготовка. Сцената с блатото в Чумонг си е доста истинска и чак му се напълнили ушите с кал и трябвало да се лекува. на мен ми се стори, че и в Лобист наистина си го потапяха в кацата

- Увлича се по много видове спортове и е председател на Корейската Конфедерация по триатлон

- Според Ил Гук най-добрата му роля е на Хе Шин (Императорът на моретата). Е, не че там не ми хареса, ама най-доброто му изпълнение си беше Чумонг. След 81 серии ми се гледаха още толкова :)

източници: vata.kz, интервю на Айгерим Айдаров (което за съжаление не си спомням откъде съм си копирала)

 

Май блеки беше писала, че свалил 15кг. за ролята в A Man Called God, а аз четох, че за 6 месеца свалил 30кг и диетата му се ползвала от много младежи в Корея.

 

По някакъв начин уникален артист. Никога не ми стига да гледам само един сериал с него. Изгледах Лобист, ама още ми се гледаше Ил Гук и почнах Криминалния отдел- много добър се очертава.

20110125.jpg

 

снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люси, много интересни факти и инфо си постнала, но понеже става дума за моя любимец номер едно искам да вкарам една-две корекции. smile.gif

Всъщност Ким Ду Хан не му е прадядо, а дядо по майчина линия и както пише на страничката му - преди да влезе сериозно в политиката е бил един от най-изтъкнатите гангстери на Корея. blink.gif

kdhh.jpg

Тук на тази снимка - майката на Сонг Ил Гук ( в средата - Kim Eul-Dong ) със своите родители.

kim_fa10.jpg

Що се отнася до сестра му Song Song Yi ( 송송이 ), то тя е две години по-малка от него(1973).Поне така пише на страничката й във Викито - за съжаление няма на английски, само на хангъл.В графата 가족 - семейство, най-долу пише - оппа ( 오빠 ) 송일국 ( или Song Il Gook ).

%EC%86%A1%EC%86%A1%EC%9D%B41.jpg

Под снимката текста гласи - Song Song Yi & Song Il Gook = brother and sister :yes:

Както споменах, да повторя и потретя - това е любимецът ми.А, аз също се каня да почвам да гледам Crime Squad. cool.gif

P.S. Пропуснах да добавя, пак според Wiki името на съпругата му е 정승연 ( Jeong Seung Yeon ). biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spark, радвам се и ти благодаря, че ме поправяш и допълваш. С времето съм си събирала информация и понеже не съм на ти с английския, чакам руснаци и испанци да ми преведат нещо :)

Е, на мен не ми е най-големият любимец няма да му викам оппа, обещавам :P , просто ми харесва, има интересен начин на игра и е доста интелигентен. Даже като гледам сериал, не съм много сигурна дали сериалът ми е харесал или неговата игра, затова и не пиша в темите за сериалите му :D

 

За щастие за него се знае доста. Много ми хареса в едно интервю го питат, дали е вярно, че повечето корейски артисти са с пластични операции и той отговаря: "Не мога да кажа, че всички корейски артисти са надарени с природна красота. Но трябва да отбележа, че и доста европейски артисти си приличат. Трябва ли да си мислим, че са прибягнали до пластична хирургия?" :lol:

 

Да добавя, че също танцува и пее добре. Едно поздравче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Ил Гук на 40

 

iieu10.jpg

 

 

Честит Рожден Ден и честит юбилей на талантливия и неповторим Ил Гук. Наред със задължителните - здраве, късмет, творчески успехи, му пожелавам от сърце до другия си рожден ден да се сдобие с наследник /ца за да е пълно семейното му щастие.

Освен това му пожелавам успешно превъплъщение в новата му драма - Fermentation Family, която трябва да се завърти декември по новия канал jTBC .

 

Ще му партнира Park Jin Hee и изглежда вече са започнали да снимат сцени.

 

 

20110928_1317168039_95612700_1.jpg

 

61973410.jpg

 

 

Още веднъж - Честито хьонг :bow: и наздраве :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сон Ил Гук е първият модел на Армани от Корея за мъжката козметична линия за грижи за кожата Skin Minerals for Men.

Виждайки Сон Ил Гук, Джорджо Армани казал,че това е актьор с харизма, енергия, достойнство и характер на успешен мъж, и точно това е търсел. Така е обяснил избора си. И е бил много прав :yes:

1321021265_sig_armani2.jpg

1321021223_sig_armani.jpg

Просто е перфектен отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Чумонг ще става татко!!! При това ще е щастлив татко на тризнаци (дано всичко е наред) !!!

Жената на Сонг Ил Гук, която е съдия в Пусан, е бременна с тризнаци, не без помощта на болница в Пусан, където всъщност се намира и домът им. Въпреки че Сонг Ил Гук пази мълчание за това събитие, информацията в мрежата гласи, че щастливото събитие ще се случи съвсем скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка от сватбата на щастливото семейство :)

Новината за тризнаците е повече от страхотна,дано всичко им мине по вода..... :up:

615875.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според слуховете щастливото събитие се очаква към есента.

Дано всичко да е наред и да се родят три здрави дракончета :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Сонг Ил Гук вече е татко на тризнаци :)

Новината

Да са му живи и здрави!

Не се знае колко ще го оставят да мигне в близките няколко месеца :D

На мен ли ми се струва, или щастливото събитие се случи доста по-скоро от очакваното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Сонг Ил Гук вече е татко на тризнаци :)

Новината

Да са му живи и здрави!

Не се знае колко ще го оставят да мигне в близките няколко месеца :D

На мен ли ми се струва, или щастливото събитие се случи доста по-скоро от очакваното?

 

Е аз не съм чувала тризнаци да са доизносени. :) Излизат, когато си решат. ;)

Важното е да са живи и здрави и да имат здрави нерви да им се радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Ил Гук е бил гост в предаването Taxi по канала tvN излъчено на 19 април, където е показал навярно за първи път снимка на своите тризнаци.

Също така е потвърдил и техните имена, за които се споменаваше предварително из мрежата.Макар и да беше споменал, че момчетата ще имат необикновени имена, наистина не ми се вярва че са решили да ги кръстят така. По ред на номерата :

 

1. Song Dae-Han

2. Song Min-Gook

3. Song Man-Se :lol: :lol: :lol:

 

Досещате се какво означават. Да са му живи и здрави и дано има здрави нерви нашия Крал, че тез юнаци ще му изядът главата. :lol2:

 

 

7095371155_6f2e89b4ef_o.jpg

 

 

Credit : Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и на моя фаворит ! Днес Сонг Ил Гук става на 41г.

Да е жив и здрав, а също и дано скоро снима нещо ново.

Гледа ми се нещо историческо с него, защото определено там е силата и чарът му. :yes:

 

 

578609_360610777356463_1878792833_n.jpg

 

 

снимката е копирана от soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Actor Song Il Kook sends fans a Christmas and New Year’s greeting with photos of his triplets

 

by pkdance - Dec 29, 2012 at 12:19 am 26357 Views59 Comments

Share

this Story

 

 

20121229_songilguk_triplet.jpg

 

 

 

Share on Tumblr

 

 

Actor Song Il Kook recently shared holiday photos of his three newborn triplets to celebrate Christmas and New Years, as well as deliver his greetings to the public.

 

The photos show Song Il Guk’s triplets, who were born in March of this year, looking adorable in their matching red, santa outfits as they give the camera adorable smiles.

 

Song Il Guk shared, “The year of 2012 when I met my three sons whom I love, Dae Han, Min Kook, and Man Sae, [the three names put together means 'Hooray for Korea'] is passing. These kids were able to grow up healthy because of you all. I will live giving it my all even more so from now on.”

 

Netizens commented, “The triplets are so cute”, “I feel happy by just looking at them”, and “Their names were well given.”

 

Редактирано от tuci8710
Във форума се пише само на български. Статии на други езици се публикуват в спойлер. Прочети раздела "Права и задължения на потребителите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е участие в предаване, което показва звездите с децата им. Съвсем прясно е - от тази седмица.

 

:click:

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...