Jump to content

Kang Dong Won (Канг Донг Уон)


Recommended Posts

Брей, че интересно това http://www.allkpop.com/2012/09/kim-yuna-and-kang-dong-won-chosen-as-the-1-wife-and-husband-material

Канг Донг Уон се извъди с по-високо IQ май и от колегата си Ко Су;))) :lol:

В най-скоро време вече трябва да излезе от казармата, та да го видим и него пораснал и възмъжал. Те верно друг и в казармата не са крили така прилежно както него.

Даже на фотосите и клиповете от сватбата на Ко Су никъде не го показаха. Сигурно е бил само набързо да поздрави само и после се е изнесъл.

 

А френското кафенце с неговото хубаво лице все още го имаше!!!

И като гледам стари рекламки приликата им с Джу Уон е наистина поразителна..!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете години от задължителната военна служба са вече минало. Канг Донг Уон е "на свобода" официално, за радост на фенове и кино деятели.

Никакво медийно отразяване, преди, в деня на старта на военната му служба, както и в деня на освобождаването му от казармата.

За всички чакащи момчето, той просто пусна видео за себе си..в опознаването на Сеул. Или един ден с Канг Донг Уон в Сеул..явно много му е липсвал..

Днес всички ли са решили да тестват сълзящите ми очи със снимки и клипчета от Сеул? :cry:

 

Няма как да не очаквам нова, хубава роля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резгеле, доживяхме нова сесия на този прекрасен модел!!

Да се надяваме и на нови роли..

Тази вечер съм на корейска вълна, така че поствам.

Снежно и Коледно настроение!! :)

KangDongWon9.jpg

KangDongWon8.jpg

 

 

KangDongWon7.jpg

KangDongWon6.jpg

KangDongWon5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канг Донг Уон на бял свят и заобиколен от фенове..ака публика.

Да, актьорът е в Пусан, вече, за представянето и премиерата на новия си филм - късометражният  "The X".

403881003301.jpg

f1ed464024b8d78409fceb364eeac6a6.jpg

Във филма той играе "X", таен агент, който винаги изпълнява своите мисии перфектно, докато една мисия се обърква и го превръща в издирван. 

От трейлъра виждаме вълнуващи екшън сцени, и всички закономерно очакваме с интерес.

Шин Мин А е другото главното лице в "The X", а 30 минутната продукцията е дело на известния режисьор Ким Джи Ун.

 

Да не забравяме, че той снима с Ха Джонг У, Band of Thieves (literal title), който ще излезе през 2014г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му бях обърнала внимание (моя си грешка) дори след гледането на любимата ми е*авка с широката публика Haunters, която до ден днешен гледам с удоволствие :) Там също прави страхотна роля, но това го осъзнах, чак след като гледах "М" и "Our happy time".

 

А сега мога да кажа - страхотен актьор! Да имах повече шапки да му свалям :) Това да лъкатушиш пълноценно от идеализиран сладък образ, през безразличен нервак и към сериен убиец - и при това да си адски УБЕДИТЕЛЕН в тези роли - е наистина добра актьорска игра. А и излъчването, което вкарва в отрицателните персонажи, донякъде те приканва в техния свят, позволява ти да ги разбереш. И ти дава нова гледна точка. Стискам му палци да продължи с еклектичната си кариера в киното все така добре :) За мен е нагледен пример за принципите на Станиславски, ще ми се да се научат колегите му от него да представят толкова истински ролите си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, само се ядосвам, като се сетя за него и още няколко недооценени артисти в Корея. Пълно отсъствие от филмовата сцена за последните години. Дано сега, с предстоящите си две продукции, да покаже силно завръщане! Kundo излиза през юли, а My Palpitating Life - кой знае кога?! Най-вероятно към края на годината, понеже снимките са правени този януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод, че открих най-сетне това нещо да го изгледам, а не смятам да му правя тема... Camellia: Busan Project може да се гледа ТУК онлайн с руски субси.

 

Проектът представлява три отделни филма от трима отделни режисьори, като историите нямат никаква връзка помежду си дори стилово. Режисьорите са тайландец, японец и кореец, участват актьори и от трите страни. Нашето момче играе в третия филм - Love for sale. Честно казано не съм хич впечатлена от "камелията", първият филм се луташе някъде между пародията и пълната простотия, като се скланяше по-скоро към простотията, а Love for sale биеше на зле направено любителско кино, в което единственото хубаво май бяха напрегнато-драматичните физиономии на Канг Донг Уон, който обаче упорито ходеше да трепе лошите с подчертан грим на очите... Най-много ми хареса вторият филм "Камоме" на японския режисьор Юкисада. Филмчето си имаше атмосфера и очарование, че дори и смисъл. В него играе Юрико Йошитака от "Hebi ni piasu".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох да се надяваме че ще видим и ние тука филмите му The X или известен още като Deo Ekseu( които се говори че е пуснат декември 2013), My Palpitating Life(Doogeundoogeun Nae Insaeng)(2014), Band of Thieves(2014)( Age of the Rampant | Goondo)

актьора ми е любимец ще се радвам отново да го гледам чакам с нетърпение да докопам някъде  да гледам на първо време The X

ncbj.jpg

 

9zvl.jpg

5_zps2389e493.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз прочетох някъде, че The X е заснет по специална технология за прожектиране на някакъв специален екран... Може би това е причината филмът все още да не е лийкнал в нета? :dunno:

 

И на още нещо попаднах - споменаване от преди година за планирано заснемане на лайв-екшън по анимето Jin Roh, в който щял да играе и Канг Донг Уон. Да не са го зарязали този проект, някой има ли по-нова информация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл неоценен?

По бройка отличия ли, защото, по принцип, в Корея е доста обичан и рейтингов филмов (напоследък) актьор, т.е от топ листата актьори с най-гледаните филми.  

Друг е въпроса, че младежът от години "не бие на очи" в медийното пространство (дори не минава официално по червените килими на V.I.P премиерите на филми на колеги и приятели). Той е и от онази категория актьори, които "избягват" сериалите последните години и оглеждат само филмови сценарии и различни роли..дали защото е френд с Уон Бин и няколко други? :896767:  Да не забравяме, че 2 години беше и в казармата, а и съм забелязала, че повечето от най-титулуваните актьори, след казарма, по-дълго обмислят следващата си роля.

Конкретно, късометражният филм "The X" и аз търсех преди време, но е неоткриваем. Предполагам, че заради неразбории с PIFF(Филмовия фестивал в Пусан), със CGV (театрите с новата screenX система, които филма рекламира) и агенцията на момчето UAA, още преди премиера е имало "искри" и още да няма официален релийз...но не съм сигурна.

А, в Корея още в началото на тази година започнаха отново да говорят за него след като прие да участва в "KUNDO : Age of the Rampant", редом до Джонг У. След статии, постери, BTS от филма по телевизии, и първия трейлър, вече, Донг Уон е "на прицел" отново. Историческият екшън излиза през лятото (23 юли) и всички очакваме касов и зрелищен филм.

https://www.youtube.com/watch?v=bRC12n6X1j8

201405071223269610_1.jpg

 

 

2014050712220210787.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недооценен е. Не по отношение на отличия.

Погледни му филмоглафията. Един актьор, още повече - талант, трябва да има заглавия, които да снима. Най-показателно е сътрудничеството му с интересни режисьори и участието му в нестандартни продукции. Дори кратки филми, документални. И тях приветствам. Стига да ги има. Дано тази година да отприщи късмета му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ще.. :)

Лично мнение е, че публиката доста цени и признава качествата на Донг Уон. Пак казвам рейтинга на филмите му и интереса към ролите и персоната му е показателен, през годините. Тази година го чакат(излизат) няколко заглавия и смятам, че ще се завърне подобаващо. Също смятам, че за редица корейски актьора е много важно, особено когато са изградили име и работили с няколко режисьора, каква роля да поемат след малък неуспех или по-дълга почивка. Второ, почти равносилно, зависи от компанията/агенцията която представя/промотира актьора. Спомням си, че самия той казва, че след казармата е бил по-неуверен на сцена, защото е загубил от сценичното си присъствие..Ако не се лъжа има няколко много разнолики интервюта за High Cut, което за мен е напълно разбираемо и човешко, в неговия случай той самия се "скри" за известно време, после 2г. пълна казарма. Не на последно място е важно да отбележа, че той отбягва сериали, пак го е споменавал, а в момента всеки малко или много известен (барабар и айдол) "иска" да снима в Корея...и битката е битка.

Хайде да спомена, в реда на мислите за агенцията колко е важна - през 2013 г.  Донг Уон е подписал с една нова агенция UAA (United Artist Agency), в която до тогава фигурираше Сонг Хье Гьо, а от скоро и Ю А Ин. Няма да се спирам на слуховете, че вероятно нашия заподозрян и  споменатата мацка са двойка или е PR заради общия им филм, а на това, че агенцията има сериозна цел да намира проекти /промотира проекти на артистите си не само на родна почва, а и на международната сцена. Та, да се надяваме, че младежа ще има шанс да избира интересни проекти за себе си и нас, зрителите. Дори някъде бях срещала, че и режисьорството му е интересно.. Последно да си кажа, очаквам ролята му в "Band of Thieves" с голям интерес.... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май очаквам с по-голямо нетърпение втория му филм за тази година, "My palpitating life", защото там ще имаме възможност да го видим в един неизпробван досега образ на загрижен и покрусен татко :) Не че и "Кундо" няма да ми поначеше крастата, а и явно ще е по-зрелищен, но вече сме го виждали неведнъж да раздава правосъдие с меч в ръка и да хвърля изпепеляващи погледи ;) Бих се радвала и още някоя комедия да направи, защото и за това го бива - физиономиите му в "Too beautiful to lie" бяха един път :28558:

 

А някой случайно да има представа къде може да се гледа или свали Country princess? Неоткриваем се оказа този сериал, а от оня бездарен кошмар "Единия процент" не можах и половин епизод да изтрая... Впрочем някъде го цитираха Канг Донг Уон, че след казармата вече си дава "10 % вероятност да играе в сериал", въпреки че преди бил 100 % против :) Казал, че условията на работа при заснемане на драми изглежда са се подобрили. Ще видим, може пък да ни изненада ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано! Дано! Блеки да я чуят режисьори, продуценти... Само не в сериали. По-добре да остане на сухо откъм роли, отколкото да го гледаме в някоя сапунка, в която се е съгласил да участва, въпреки нежелание. За режисьор съм съгласна. Може да се пробва. Дори навън някъде да играе. Това ще е опит. Стига да попадне на някой добър независим творец. Той е доказал, че може да се включва и в арт продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера е била официалната прес конференция на екипа на Age of the Rampant / Band of Thieves с пресата.

Слагам малко снимки да си имаме малко от новата визия на Донг Уон, и стискаме палци на филма много да се хареса на публиката.

201406101129773880_53966dc0a4354.jpg

 

 

201406101117092810_1.jpg

201406101127142810_1.jpg

 

201406101137772810_53966fb50c8ac.jpg

201406101153773876_539678b74ec4c.jpg

 

 

201406101119482810_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слухчета, пресни слухчета :i love this:

 

Носи се мълва, че нашето момче може да играе във филм на име "Ant Hell", базиран на едноименен комикс от 1999 г. Многообещаващ факт е, че режисьорът ще е същия, направил "Duelist" и "М", което повишава значително шансовете Канг Донг Уон да вземе водеща роля. Ето и източник на инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес това талантливо и красиво момче има рожден ден.

Жив и здрав да бъде,много късмет и по-често да се появява на екран.

Професионални успехи с много награди и не на последно място,мнооооооооооооооого любов. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...