Jump to content

Lee Hong Ki (И Хонг Ги)


Recommended Posts

Честит Рожден Ден на най-голямото ми слънце!!!

Да е жив и здрав и още много време да ни радва с невероятния си глас!!!

250766175.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа и аз да се набутам тук и да си кажа - ох на кака бонбончето :kissx:.

Няма да повтарям вече написаното преди мен, защото напълно ви подкрепям с две ръце, два крака и тн. Гледам има желаещи за гушкане, но аз съм алчна и бузките искам да му щипна :28558:. Ще очаквам с голямо нетърпение новото сериалче, за да му се порадвам още, а дотогава клипчета в тубата ще бъдат многократно прегледани :yes:.

 

Само да попитам в Always Be Mine, само аз ли чувам нещо малко по-различно от you make me calm :rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Английския на Хонгстар никога не е бил блестящ, така че може да чуваш много неща :lol: :lol:

 

Ми аз това, което чух при първото слушане, всъщност всеки път като чуех песента, определено не ми звучеше като you make me calm, ама хич даже :28558:.

Но иначе говори много сладко, даже бих казала,че май неговият английски е по-добър от моят :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече започнаха снимките за сериала и Хонг Ки захожда почти всяка седмица до Япония :D

199808_190915014278773_167410446629230_408445_5777205_n.jpg

 

197196_190915034278771_167410446629230_408446_8285553_n.jpg

200464_190915047612103_167410446629230_408447_6274620_n.jpg

 

 

Тези вече са малко стари понеже си поскъси косата, но все пак ще ги сложа :D за Haru Hana:

 

o0800113011121216110.jpg

o0800113011121216111.jpg

 

 

EDIT:

Две снимки от пресконференцията на Muscle girl

20110414_musclegirl_hongki_ichikawa_001.jpg

20110414_hongki_yui.jpg

(cred:allkpop)

 

На пресконференцията Ichikawa Yui е казала, че Хонг ки е много сладък и обича много да се шегува. Както и че японският му е много добър, което я е изненадало.

А Хонг Ки се оплака, че нощите в Япония са прекалено кратки за нощна птица като него. Според него песните на FTIsland “Haruka“ и “Itsuka”, които ще бъдат за сериала са много различни от обичайният им стил, но много подходящи за Muscle girl.

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като го гледам тоя сладур :D няма как да не ме забавалява със своята усмивка и какви ли не физионими :lol: но както го гледам с тъмна коса ми е много странен :huh: аз за първи път го видиях в ангелите и го обикнах :rolleyes: и май свикнах да е блонидин :wub: много му утива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10 септември по KBS ще се излъчи спешъл драмата Noriko, Goes to Seoul!.

С участието на Хонг Ги и японската актриса Takashima Reiko. Драмата ще се излъчи и в Япония.

 

Разказва се за 40 годишната Норико, която е запленена от халю звездата Kim Hyunjae и затова заминава за Корея за да участва в прослушвания. Хонг Ги играе ролята на Minha, който иска да стане певец. Двамата се срещат и съдбите им се преплитат, когато Норико кара Minha да и стане учител по пеене.

 

33wwoli.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, съкровището вече получава похвали за играта си в "Норико отива в Сеул".

Лично на мен ми се видя много естествен, леко инфантилен :P , нацупено-сладък и в същото време съвсем сериозен на моменти... С две думи като истински.

Поне такава е представата, която съм добила за истинския Хонг Ги.

За разлика от "Красиви като ангели" тук има възможност да покаже актьорски потенциал, който ако продължи да развива... може да доведе само до хубави неща. :)

 

ftlhknoriko6.jpg

 

Noriko-Goes-to-Seoul5.jpg1314423415-41.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Hong Ki прави своя дебют на големия екран с „Our Heaven”

 

Вокалистът на F.T. Island, Lee Hong Ki се подготвя за първото си участие в пълнометражен филм „Our Heaven”

 

Музикантът, участвал като актьор в сериала ‘You’re Beautiful‘ и ТВ филм ‘Noriko Goes to Seoul‘ ще изиграе ролята на ‘Choong Eui’ – знаменитост с проблеми в общуването, чиито живот ще се промени след полагането на доброволен труд в болницата.

 

След като го порицават като „обществено опасен”, Choong Eui постъпва като доброволец в болница, където се учи на съчувствие и на това, че човек не трябва да се предава дори пред лицето на смъртта.

 

„Исках внимателно да обмисля първото си участие в пълнометражен филм– разказва Lee Hong Ki – След като прочетох сценария бях много развълнуван и реших да приема ролята”

 

Очаква се филмът да излезе по екраните в началото на 2013 година.

 

Source: Joy News via Naver

 

:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна компилация на готините моменти с "Джереми" :D Страшен сладур е Хонг Ки ....

П.П. Току-що ... Оу.. разтърсена съм!



За първи път аз лично срещам певец, който да пее с такова чувство и толкова истински и така въздействащо - за мен това е най-доброто изпълнение, което съм чувала и виждала в живота си... Момчето се разрева! :cry: Изключителна силна песен и изпълнение! Просто не бива да го пропускате !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

oh sladurcheto mi unikalen e dosega nesam chuvala takav unikalen pevec . Ne sam vidqla tolkova dobar aktior . vlubih se v glasa mu otkakto go chuv za prav pat i do sega samo nego sl . kogato go chuq i sarceto pravi TUP TUP TUP  :D . tova naricham az talanliv chovek .  :inlove:   :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:


 

toi pee unikalno . s mnogo chuvstvo , dori da nqkoi da ne rasbira kakvo peee moje samo kato se vslusha s kakvo chuvstvo pee . sqka pesen ispqta ot nego i koqto sma chula q oseshtam prostoo nqmam dumi nemoga da go opisha prosto  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :inlove:   :inlove:   :inlove:



eto i semeistvoto na sladkia  Hongki   :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: BHmgioYCEAAc69J.jpg



jaltoto naistina mu otiva  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:   :P  obicha da se snima chesto kachva snimki v twitter .  :wub:

 

 

Редактирано от speedy86
Във форума се пише на кирилица!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от филма на Хонг “Passionate Goodbye” / “Phoenix~ The Song of Promise”


BH4W-DSCcAAAj5vjpglarge_zps98dbd8cf.jpg


 


Така и не разбрах първо в Япония ли ще го излъчват или едновременно в Япония и Корея, но дават като дата 30 май за начало на излъчването му....


 


tumblr_mlc8j6bz0Z1rp3yueo4_1280_zpsc9dcc


 


 


tumblr_mlc8j6bz0Z1rp3yueo5_1280_zpse2fd0


tumblr_mlc8j6bz0Z1rp3yueo3_1280_zps2dbb2


tumblr_mlc8j6bz0Z1rp3yueo2_1280_zps00d99


tumblr_mlc8j6bz0Z1rp3yueo1_1280_zpse96a0

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...