Jump to content

Recommended Posts

Оле чак сега забелязах ,че мойте двама любимци от сериала"Man from the stars" , си партнират и тук .От кога му се каня на филма ... вече тегля без да му мисля ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3.02.2013 г. at 6:51 PM, kkalinkova said:

Филма е добър, според мен. Естествено едно гледане, но на фона на американските бози този го бива. Само че го гледайте до края, че първия половин час е малко муден, но после се развива добре и каскадите ми харесаха. Съсипаха на хорацата "тераските":)

 

Ти остави тераските ами и 3-4 климатика заминаха :D само не знам тия некадърни стрелци от къде ги намериха,500 пълнителя изтреляха и как един кьорав куршум не го улучи тоя Макао :D  Иначе филмчето е добро,каста готин ако няма какво да правите 2 часа може да се гледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен филм с добър актьорски състав, готин хумор, доста екшън, малко надцакване, малко романтика, малко драма ииии закачлив финал, придружен с леката усмивка появила се на лицето ти, когато някой филм те е изкефил ;) 

След леко мудното начало, но после не усещаш кога минали 2 часа.

Препоръчвам за любителите на жанра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това филмче е с повредена плейлиста при онлайн опцията за гледане, а си е идеално за разпускане в някоя есенна вечер. :D 

Нов линк за гледане онлайн. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро го гледах отново и мнението ми е същото - много здрав криминален екшън. Персонажи, каскади, операторска работа, снимки в различни градове, интрига до последно. Изпипан е 0.<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...