Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

MASTER

마스터

 

Страна: Южна Корея
Премиера: 21 декември 2016 г.
Времетраене: 143 мин.
Режисьор и сценарист: Cho Ui Seok ( Make it big, Cold eyes)

Субтитри: Английски

AsianWiki

IMDB

 

 Участват:

Lee Byung Hun като президент Jin

Gang Dong Won като Kim Jae Myung

Kim Woo Bin като Park Jang Goon

Uhm Ji Won като  Shin Gemma

Oh Dal Su като Hwang MyungJoo

Jin Kyung като Kim Eom Ma

Park Hae Soo

 

Резюме: Екипът за разкриване на крупни престъпления е по следите на корпорация Уон Нетуърк, която е замесена в случай на масова измама.

Ким Дже Мьонг (Gang Dong Won) е ръководител на разследваща група. Той е умен, харизматичен, агресивен и дързък.

Президент Чин (Lee Byung Hun) е шефът на корпорацията. Пак Джанг Гун (Kim Woo Bin) e началник на отдел в Уон Нетурк и практически е "мозъкът" на компанията...

:essub:

 

С български субтитри :subs::click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs::click:  :click:  :click:

С български и английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази комбина трябва да се види. Със сигурност ще замесят някоя каша, която си струва поне за мързеливо запълване на свободното време. Само си го чакам да излезе по торените. Моля, ако някой го види някъде за теглене, да пусне едно линкче от добра воля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С руски субтитри -онлайн

За теглене-  по-късно.

 

C1zQvwaUcAA_w_L.jpg

 

Ако не бяха тримата от постера, едва ли щях да го доизгледам.Поразпределиха им времето по равно долу-горе. Харизматични двамата млади и поддържащ ниво Батко, без да се напъва да ги засенчва. Любителите на екшъна ще са недоволни сигурно, романтика нЕма, бромансът и него го хванала липсата. С една дума- айляшко. Покрай мозъчните напъни, пък и добре играещи Убавци, става за разтоварване и  убиване на време.

 

П.П. Гледайте и след надписите, че да не се минете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и вторият на клона на изгледалите го. :28558:   :up: Хареса ми , много ми хареса.

За мен филмчето си беше тъмън на место. Тримата симпатяги се справиха великолепно с ролите си. Гледах това, което предполагах, че ще видя. Игричките на интелектуално надцакване достатъчно държаха нивото на напрежение,  или иначе казано , вниманието към действието в лентата. Екшънът си беше в достатъчния санитарен минимум /не на него е идеята да се наблегне в този тип кримки/; романтични "жилки"  от всякакво естество хич не биха били на место и добре , че са ги спестили- само щяха да разводняват излишно сюжета и да стопират основната му линия. Бонус -екстра беше и леката разходка из Филипините. 

Тъкмо за една чудесна неделна киновечер ... :icon_sunny:

Приятно гледане! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужаваше си времето - оценка 10/10.

Много добър филм! Тримата главни бяха перфектни.

Другите проекти на Канг Донг Уон се вписват в списъка за гледане... и  се надявам Бьонг Хон най-после да е положителен герой в следващите си участия. ;)

Благодаря сърдечно за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино филмче :D отлагах го, заради дългата му продължителност, но двата часа почти не се усещат. Увлекателен е :) Има си "мозъци", напрежение, надцакване, екшън... Действието върви с добро темпо и постоянно нещо се случва :) Хареса ми много и актьорската игра. Добре се вписваха всички в ролите си. Не мога да кажа, че героят на Ким У Бин беше най-добрият хакер, който съм срещала, но в характерът му имаше нещо друго очарователно, което привлича :) Или той самият си изигра ролята прекрасно B) Детективът беше супер, както и отрицателната роля на Бьонг Хон му пасна идеално.

Филмът не е натоварващ, лек е и си заслужава гледането :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслада е да се гледа филм с толкова качествени актьори, които отлично влизат в образ. Бьонг Хон не ми е любимец, но си е класа, чак лудостта в погледа му ми изглеждаше напълно истинска :) Младежите не му отстъпваха – и като чар, и като присъствие, и като игра. Имаше динамика, имаше екшън, имаше обрати и надцакване. Наистина 2 часа и повече си изглеждат доста, но се гледат на един дъх. 

 

Отлична работа със субтитрите, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...