Jump to content

Курсове в Корейски културен център (София)


Recommended Posts

a6d1fe8da53b9cf4.jpg

 
На 7 февруари започва нов курс по корейски език, организиран от г-н Джеймс Канг в новооткрития Корейски културен център. Обучението ще се провежда всеки четвъртък от 18:30 до 20:30 ч. в сградата на Корейския културен център. Курсът ще бъде с продължителност от 50 учебни часа (по 40 мин.) и ще струва 350 лв. Ще могат да се обучават както напреднали, така и напълно начинаещи.

За повече информация:
тел. 0886 63 12 05
e-mail: bulgariajames@yahoo.com
Джеймс Канг
Фейсбук страница

Адресът на Корейския културен център е кв. Дианабад, бул. Никола Габровски 61, офис №4.
Г-н Канг говори отлично български, така че не се притеснявайте да му звъните, ако имате въпроси. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно допълнително уточнение:

 

Записването за курса може да става и на посочения имейл на г-н Канг, като е необходимо само да изпратите три имена и телефон за връзка. Плащането на таксата ще става на 7-ми февруари, когато ще бъде проведен първият урок, като не е нужно да заплащате целия й размер. Това може да стане на три равни вноски, разделени пропорционално за периода на провеждане.

 

По желание на курсистите денят и часът за провеждане може да бъде променен. Това ще се уточни на място или по телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно уточнение от г-н Канг, свързано със запитвания, които е получил по имейла:

 

1. Курсът по корейски език в ККЦ цели всеки участник

 

(1) да може да владее практически корейски език

 

(2) да може да изкара официално признат сертификат по ТОПИК

 

 

2. ККЦ ще използва учебника по корейски език, издаден от И Джун Ги (이준기, на цена 6 лева, който ще получи на 7-ми февруари,

 

и ТОПИК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради големия интерес, г-н Канг започва нов курс по корейски език за начинаещи и напреднали както следва;

 
    -  Срок : 10 седмици (започва се от 23 април)  
       (всеки понеделник или вторник от 18:30 до 20:30)
    -  Такса : 200 лева 
    -  Ориентация : 16 април в 18:30 в Корейския културен център
    -  Записване : записва се с заявка по имейл(bulgariajames@gmail.com)
    -  За контакт : 0886 631205
       (Джеймс Канг - бивш официален преводач на посланика, министър-председател, председател на Национално събрание и на президент на Република Корея) 
    - Адрес: бул. Никола Габровски 61, етаж 1, офис 4.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Канг и съпругата му, с която водят курса, са много позитивни и приятни хора.

Много ми харесва факта, че усвояването става неусетно, както си говорим. Без да се усетиш си усвоил набор от думи за които не си и подозирал. Липсва тежката, задължаваща атмосфера. Мястото е ново, просторно и уютно.

И хората... Някак на място се усеща човек. 

Хей, само да не останете с впечатление, че не се учи. Домашно дават, тестове... Очаквам да започнат да изпитват устно в скоро време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, тук и сега е мястото да кажа няколко думи за курса на г-н Канг и г-жа Ким. Невероятно мили, усмихнати, позитивни, отзивчиви и загрижени хора. Занятията протичат в изключително отпускаща атмосфера, групите са няколко, но малки, което позволява да обърнат внимание на всеки, правят консултации и извън учебните часове. Те са чудесен екип и се допълват блестящо, раздвижват занятията по най-различни начини, за да може да се възприеме по-лесно материала, който поднасят. Усещането е, че това не е просто бизнес, а желание да споделят с нас корейските дух, бит, култура, традиции…Няма да повтарям kandala, но ще ви кажа едно – да си в тази уютна атмосфера те кара да се чувстваш наистина на място и да имаш сили да погълнеш всички ‘стотин’ нови думи, домашни и тестове….плаша се само от предстоящите диктовки.

 

ПП  Пожелавам на г-н Канг и г-жа Ким успех с техния частен Корейски културен център! Файтинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 10 седмици какво ниво се постига?

 

Във връзка с този въпрос, макар и с известно закъснение, г-н Канг се пошегува, че 10 седмици са достатъчни да проговорите на корейски ;) и очите ви да се "отворят" за езика. Какво точно е имал предвид може да го попитате на мейла или по телефона. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам намерение да разбера лично, така че се записах на курса. Да, ще се виждаме един път седмично, но предполагам, че останалите 6 дни от седмицата ще са уплътнени с домашни. А когато човек има желание да научи нещо и се занимава всеки ден, вярвам, че не само очите ще се отворят, но и ушите ще чуват, а устата ще проговори.

Затова, не го мислете, а елате да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Много ми се иска да посещавам курс по корейски. Чудех се дали ще има нови курсове с нови дати, тъй като очевидно вече съм изпуснала два  :cry: изобщо не знаех за тях. сега се разрових в нета и ми изкочи този форум и моментално се регистрирах. Има доста неща които са супер интересни. Сега ще се заровя да прегледам темите. :) Много ще се радвам ако някой може да даде някаква информация за предстоящи курсове. С една приятелка сме супер зарибени по корейската вълна - музика и кино :) и много искаме да разбираме какво се говори без да четем субтитрите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейският културен център в София провежда нов курс по корейски език за начинаещи и напреднали както следва;

 

 -  Период : 50часа (от 20 септември)  

              Вариант1: всеки петък или някой деличен ден от 18:30 до 20:30, може да има промяна в зависимост от желанието на курсистите

              Вариатт2 :всяка събота от 17:00 до19:00

 

 -  Такса: 350 лева 

 -  Ориентация: 20 септември 18:30 в Корейския културен център

 -  Записване: записването става със заявка по имейл (bulgariajames@gmail.com)

 -  За контакт: 0886 631205(Джеймс Канг)

 - Адрес: бул. Никола Габровски 61, етаж 1, офис 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя 'арният син килим кой ще те пусне с обувките? :D Иначе атмосферата е скромна аз си мислех нещо по гъзарско като я видях тая тема за пръв път. Напоня ми за часовете по английски в университета тая сценка с чиновете и типичните неудобни столове дето и на нас ни бяха дали. Иначе в компютърните кабинети къде къде от онея офис столовете дето се въртят и с мека подплата на седалката и облегалката! :896767: Ако зависеше от мен направо легла щях да наслагам щото съм установил след дълги проучвания, че най добре се учи в легнало положение!  :rolleyes:  Ама нещо много унили ми изглеждат, всеки забил нос надолу и намусени..трябваше за снимката да им кажете по така жизнерадостно да го раздават или то това е папарашки кадър...изчакалил ги е фотографа.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По чехли се стои, да. 
А относно жизнерадостта не вярвайте съвсем на снимката - атмосферата е значително по-ведра. Хората са изключително свежи и усмихнати. "Папарака" е уцелил момента, явно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте...аз също искам да се запиша на курс по корейски език.... и искам да се запиша при господин Канг, но проблем ми е транспорта аз буквално живея на другия край на София, затова ако някой има информация за други курсове по корейски , моля да сподели...ако не... то се е видяло, че ще трябва да мислим начини...

 Благодаря предварително!! :panda-145:  :thanks: камсамнида... :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...