Jump to content

Recommended Posts

Да ти кажа, съмнява ме много да проточат този период. Още най-много 1-2 серии - това, което се видя в превюто, после как се стяга да учи, университета и после болницата. Все пак сериалът се казва "Лекари".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПШХ-то при нея няма цуни-гуни, тя е бойна натура, стои на твърди позиции, тя е като Вековно дърво.  От рядко срещаните дървени екземпляри. :28558:  :28558:  :28558:  

В компанията на доказалия се Ким Ре Уон, който ми е слабост и бях позабравила,

се надявам да я накара да трепне. То много е важно и партньора отсреща..,

Този не съм го почвала, но рускините го харесват и то май повече от "Блестящ ум",

съдейки от коментарите. Очаквам. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах ги, наистина ПШХ-то е отслабнала, и най-стряскащи са очите, доста се е пооблещила,. :dunno:

Добре си играят иначе всички. Не е зле. Има послание. Да намериш смисъла да живееш, но трябва да срещнеш точния човек, което си е пак късмет. :28558: , иначе по-течението...

Но някак много бързо ни представиха метаморфозата. Е, то няма как да е с това IQ 156 :)  . В другия сериал един гений, тук друг. :nunchako:

Това лято сме на доктори и гении.

Очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, този главният голям чаровник бил!

Ма нещо не схващам тази корейска любов, честно...

13 години няма да виждаш и чуваш някого, но ще го обичаш като в началото... Ай сиктир и всеотдайността!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволна засега. Харесва ми и игра, и химия. Чак се колебая между главния и подгласника - и 2-мата сладури.  ПШХ добре се справя, но наистина много хлътнала милата. Шапка обаче й свалям за спортната форма - никога не съм вярвала, че ще може да накара крушето и правия си удар да изглеждат автентично, че даже и сила вкарва. Не са много хилавите жени, които съм виждала с такава кординация :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, и аз съм доволна засега. Честно казано, даже много доволна. Но това с любовта ме влудява просто :D

Иначе главният е страшен чаровник, докато другият засега го дава бастун :D Няма колебания, а и няма грам потенциал. Тези двамцата на химия го докарват много добре.

А за формата й - права си. Не съм предполагала, че може да го изиграе, но най-важното е, че й ходи. С това невинното, а вече й изпито личице, много ме кефи ролята й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е де- след 13 години- дупката е бая голяма.Все едно Айшето от Факултето  с крими досие - фантастичен хирург в Пирогов след 13 години.Ай, моля ви се!Кога завърши школото. кога стана доктор и специализира, та чак да отваря черепи на бегом от бърза помощ... То мозък добре, но и ръка трябва и практика. Оная безнадеждно любовно издухалата чак толкова да се е грижила за нея... Дано дадат що годе разумно обяснение на периода, макар и на части. Ама то на аджумите едва ли ще им трябва, а нас кой ни пита. С любовта пък още по-смешно, а за съвпаденията да не говорим.

Кратко казано- любовна история на докторски фон, нагласена за рейтинг, покрай ПШХ-то, дето да се зяпа без много много да  се мисли, за разлика от другия докторски.

Борба между двата канала-  връщат си за "потомците"(донякъде в същата категория, като тоя), дето им прецакаха драмата с Рейн. Гадничко, щото другия докторски е къде къде по нестандартен и як, но това е, като не им е работило достатъчно разузнаването или са подходили баровски.

 

Иначе и аз като аджумите ще зяпам, но заради учителя-доктор, ако не се отплеснат много.  ПШХ-то, колкото и да я дават по клинчета, немой ме фане. Какво толкова намери  в непълолетната,  даскалът- мъж та дрънка и на години,   че да хлътне и 13 години да въздиша, от показаното не можах много да разбера и да ме хване, но карай. Ако продължи в стил ПШХ, има да пада едно ухажване, ала 5 клас поне още най-малко 10 епизода.Разчитам на мъжете да я забързат.

 

Пък иначе направо петоъгълник, де забравихте моториста-бандит и татьовата дришла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, стандартна романтична корейска драма. Да, вероятно предвидима за повечето зрители. Но за сега е приятна, което не изключва възможността корейският сценарист да ни изиграе поредната лоша шега. Актьорите обаче си заслужават да му се даде шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, няколко неща...

Първо - няма досие. Това, че си арестуван, не значи, че си престъпник. Не е осъждана. Извинявай, ама не всеки побойник свършва в затвора и накрая пречукан в някоя канавка. Хората се променят. А и при нея дадоха нещо друго - инстинкт за самосъхранение и начин да избяга от болката. В момента, щом осъзна, че баба й наистина я иска, тя омекна и свали защитата. Даскалът също помогна.

Второ - Тя няма кой знае каква разлика с учителя. Към 10 години някъде даваха да са. Защо да не се влюби в нея? Умна, хубава, борбена.

Трето - за да станеш лекар, са нужни 10 години. 6 години учене, 4 години стаж. Какъв е проблемът, че са минали "само" 13 години? Тя играе към 30 годишна жена. Е, първата 30 годишна лекарка ли ще е? А и показаха, че е защитила някакви тези /не схванах точно/ и затова е желана от различни болници.

И последно - не сравнявай двата медицински сериала. Този е романтичен, онзи - по-скоро трилър. Знаеш, че за всеки влак си има пътници. На мен пък този повече ми върви /поне засега/, защото никак не харесвам, че даже и ми е противен, Чанг Хьок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, този главният голям чаровник бил!

Ма нещо не схващам тази корейска любов, честно...

13 години няма да виждаш и чуваш някого, но ще го обичаш като в началото... Ай сиктир и всеотдайността!

 

Това нали ти си го писала? :28558:Твоето виждане. 

 И аз съм дала  моето - за любовта и  че чакам да видя как е станала метаморфозата  :).  

А за сравнението- що не - и в двата  супер доктори ломят черепи най- малкото и то по едно и също време в две конкурентни телевизии. Аааа, защото не ти харесвал  Чанг Хьок- разбрах . :na2:

цитирам:

"И последно - не сравнявай двата медицински сериала. Този е романтичен, онзи - по-скоро трилър. Знаеш, че за всеки влак си има пътници. На мен пък този повече ми върви /поне засега/, защото никак не харесвам, че даже и ми е противен, Чанг Хьок".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се е случило с това момиче? Не можах да я позная, много се е стопила и ако трябва да сравнявам преди и сега, определено преди ми харесваше, като визия повече. Разбира се, че това си е лично мое мнение и не искам по никакъв начин на прозвучи лошо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ако ще говорим за медицински, за мен най-доброто корейско медицинско сериал е Brain. Но това не значи да не гледам другите :D

Ма си права, Чанг Хьок ми е много таквоз... нелицеприятен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, от двата медицински сериала, излъчвани в момента, този определено е по-слабият. Но по-гледан, заради актьорите (дали да сложа кавички? :dunno: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-гледаем, защото е по-лесен за възприемане.

И си е така. Има всякакви интриги-политически,  мафиотски, любовни...

ПШХ-то нямам какво да искам, тя си плува в свои води.

С това тръшкане ми събира очите... :28558:

Малко се разочаровах на операцията, когато се поколеба,

а най-много от докторчето което искаше да я отстрани...

Такъв бъзливец излезе после... Но... хора всякакви. Някак не му стоеше на арогантното държание и ръста... После да мечи и се извинява пред ПШХ-то.

И Ким Ре Уон, доста ще се поизмъчи с нея. Но ги харесвам.

Радвам се на сериалчето засега и си чакам продължението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам друго, но тук ще имаме рекорд  в корейски сериал за поклонници към богинята (в сериала имам предвид).

Бедна ми е геометрията!

Богинята, преливаща от умения   ще си  върви царствено, а свитата ще пърха край нея.

Съвсем скоро бинтованият и цялата сюрия доктори, ще забравят защо ходят на работа, освен да я ухажват. Нито ги интересуват пациентите, нито здравето им, дават разрешения за операции едно към кесим, рискуват здравето на пациента в операционната, за да си мерят егото, менят екипи,  оставят пациентите в интензивно без надзор, а бившият даскал, като майка Тереза - навсякъде и всеопрощаващ. И това, без да е почнал работа още и  да я учи, само между другото, докато си оправяше кабинета. :28558:  А като почне ... Че и намери време за лирическо отклонение. На това му се вика любов- 13 години безответна, без даже да  я  е видял , няма се остави някой да му я вземе я!  :282:

 

Е, за това е по-гледаем. Лошо няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 серия вече превъртам-положението е неспасяемо. Този сериал вече съм го гледал. Май е вярно, че колкото по-големи са рекламите, толкова по-тъп е сериалът. И още такива се задават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 серия вече превъртам-положението е неспасяемо. Този сериал вече съм го гледал. Май е вярно, че колкото по-големи са рекламите, толкова по-тъп е сериалът. И още такива се задават.

 

Дидо, на другия докторски с Гениалния, са написали , че не се препоръчва на зрители под 15 години. На тоя просто са забравили да напишат, че не се препоръчва на такива над 15.  :896767:

Кой кат'  мен - на границата, може да гледа и двата. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че съм млада, но вече имам и доказателство!  :28558:

 

 

Между другото, не мога да не се възмутя от тая трагична първа целувка. Разбирам, че доктор-учителят е с 10-ина години отгоре и може би не е удачно да се натискат страстно според корейското общество, ама може ли да я целуне толкова девствено? Тоя път дори не мога да виня ПШХ. Докторът е тоя, който целува като първокласник. Мислех, че е вдигнала левъла след И Джонг Сок, а то...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, дойдохме си на думата :282: .

Не ще  да е до пича - предупреди и направи опит, но ПШХ така беше стиснала устни, сякаш е  заразно, но иначе се повдигна на пръсти, :swoon:  а реално целувка нямаше.  Та, не е вдигнала левъла, но то и левълът на 6 епизод беше в унисон с този на целувката. Тъкмо се радвах, че съм на ръба на категорията, а то взе,  че удари +70. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз не знам. С И Джонг Сок й се получи. Тоз тука явно я е изненадал като deer in headlights :). Ма и той много плах с ръчици на гърба, явно и с болки в ставите...Взривоопасно комбо просто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...