Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Hidden Identity (신분을 숨겨라)

                               Страна: Южна Корея                                      

Също така известен като: Hide Your Identity

Период на излъчване: 16 юни 2015 - 4 август 2015

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 23:00

Жанр: Криминален,Трилър

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Jung Min (Bad Guys)

Субтитри: Английски

               

Участват:

Kim Bum - Cha Gun Woo

Park Sung Woong - Jang Moo Won

Yoon So Yi - Yoo Min Joo

Lee Won Jong - Choi Tae Pyung

Kim Hye Yoon - Jang Min Joo (young)

 

Резюме: Драмата проследява новосъздаден екип в полицията (в допълнение към съществуващите отдели за криминални разследвания, специални разследвания и наказателни дела), чиято главна цел е преследване на престъпници и разследване на престъпления, докато са под прикритие. Съставен от Ча Гон У (Kim Bum), бивш SEAL и SWAT член, който преследва целите си упорито, търсейки отмъщение след смъртта на приятелката си, принципния и проницателен ръководител на екипа Чанг Му Уон (Park Sung Woong), получил разрешение за сформирането му и лично носещ отговорност, ако не успеят, Ю Мин Джу (Yoon So Yi), специалистка в психоанализата и бойните изкуства, както и хитрия Че Те Пьонг (Lee Won Jong), който получава така нужната им информация от сенчестите кръгове в подземния свят. Ще успеят ли да се сработят, или екипът бързо ще бъде разпуснат?

 

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри  :click:

Свали с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се нарежда веднага след Bad Guys, Missing Noir M и Cruel City. За този жанр сериалчето беше много добро.

Да, знам, имаше си някои кусури, но цялостно си вървеше много динамично и без пълнеж. Нямаше тъпи ченгета и хипер тъпи/адски гениални престъпници, имаше си готина интрига. Порядъчно количество боища, играта добре, загадката добре.

Започнах го заради Ким Бом, но след 2 серии шефът ми стана любимец - баси и покер фейса има този човек...

Не ми харесаха само 2 неща:

 

1. Че Ким Бом накрая не умря, а трябваше.
2. Че някъде на 3-4-та серия се усетих за шефа, въпреки че не бях сигурна на 100% още няколко серии.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за помощ 

не мога да изтегля 9-та серия  :cry: може ли някой от вас да пусне линк за нея.....а и не мога да си направя регистрация в Авистаз и Азия торент, защото е само с покани.... :cry: в замундата няма сийд и вече няколко дена не се тегли само тази серия....в руския торент пък е с озвучение.....Много моля за помощ....Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си споделя - и аз го изгледах, и аз започнах да го гледам заради Ким Бом, и аз не продължих да го гледам заради него - просто наистина исках да разбера какво ще стане и кой ще се окаже лош, кой добър. На мен мацката най-много ми хареса, а пък сержантът - голям образ, забавлявах се с него.

От гледна точка на сценария - винаги се намират няколко пропуска, но напоследък явно мн обръщам внимание, та ми напомниха да не се вглеждам в подробностите, просто да се наслаждавам на филма/сериала.

Относно разочароващото или не развитие, мога да споделя следното:

 

Не мисля, че героят на Ким Бом трябваше да умре - не че разбирам от рани и сценаарий, но толкова много го биха - по 10, по 20 души наведнъж и той все оцеляваше, победи уж непобедимия Нам Ин Хо, та едно пробожндане с нож ли ще го убие - не всички такива са смъртоносни.

А да си призная за Призрака - да, отрано можеш да заподозреш, кой има нещо общо - шеф на националната сигурност, председатели и тем подобни - но наистина не знаех кой точно каква роля има в цялата тази игра доста време, което определено ми привлече вниманието.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...